Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

 

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu.

Naši mladí atleti si vedli tak jako v 1.kole opět úspěšně a ve 2.kole Dvojbojů dosáhli na příčku nejvyšší – viz příloha Tabulka 2.kola a po 2 kolech..

Výsledky mix štafety a Dvojbojů:

 

4x60 metrů mix

2.místo: Kramešová-Váchová-Gasiúnas-Demčenko-Pallas v čase 32,11s.

              Vodvářka-mandíková-Matoušů-Tocháčková v čase 35,76s.

              Klusáček-Melíšek-Nekardová-Žariková v čase 36,36s.

              Kyselica-Holeček-Chovancová-Kyselicová DQ

Dvojboje:

60 metrů a výška

A družstvo:

Eduard Vodvářka 06 3.místo v čase 8,73s a 2.místo výkonem 132cm.

Matyáš Pallas 06 3.místo v čase 8,53s a =4.místo výkonem 128cm.

Eliška Kramešová 06 1.místo v čase 8,49s a 4.místo výkonem 126cm.

Lucie Žariková 06 v čase 9,42s a 1.místo výkonem 134cm.

Veronika Dvořáková 06 v čase 9,92s a 118cm.

B družstvo:

Anna Dvořáková 08 6.místo v čase 9,18s a NM.

Lilian Petříková 08 v čase 10,60s a NM.

 

150 metrů a koule /H 3kg, D 2kg/

A družstvo:

Dominik Gasiúnas-Demčenko 1.místo v čase 21,05s a 5.místo výkonem 8,18m.

Filip Klusáček 06 v čase 22,90s a 1.místo výkonem 9,16m.

Filip Bartoň 06 v čase 24,57s a 6,44m.

Ema Kyselicová 06 5.místo v čase 22,35s a 3.místo výkonem 8,68m.

Anna Tocháčková 08 6.místo v čase 22,94s a 6,85m.

Kateřina Štěpová 06 v čase 25,61s a 6,94m.

B družstvo:

Nela Matějková 06 výkon 6,92m.

 

60 metrů překážek a dálka

A družstvo:

Patrik Kyselica 06 4.místo v čase 11,23s a 5.místo výkonem 400cm.

Robert Melíšek 07 v čase 13,07s a 6.místo 394cm.

Magda Váchová 06 1.místo v čase 10,09s a 1.místo výkonem 445cm.

Marie Chovancová 06 v čase 18,16s a 4.místo výkonem 385cm.

Ema Šedlbauerová 08 v čase 14,85s a 364cm.

B družstvo:

Sára Čistá 08 v čase 13,40s a 321cm.

Tereza Kovaříková 08 v čase 14,75s a 264cm.

Tereza Kovaříková 08 v čase 14,75s a 264cm.

 

800 metrů a kriket

A družstvo:

Matěj Holeček 08 2.místo v čase 2:47,58s a 36,66m.

Matyáš Matoušů 08 v čase 2:59,97s a 30,44m.

Tomáš Oberhauer 07 v čase 3:24,56s a 35,10m.

Daniela Mandíková 07 2.místo v čase 2:38,94s a 2.místo výkonem 44,85m..

Barbora Tomášková 06 v čase 2:47,05s a 23,76m.

Terezie Nekardová 06 v čase 3:19,42s a 1.místo výkonem 51,91m.

Dita Hegerová 08 MS v čase 3:09,32s a 22,56m.

B družstvo:

Robert Černý 08 v čase 3:07,02s a 6.místo výkonem 37,08m.

Nela Škodová 08 v čase 3:13,85s a 23,00m.

 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

 

 

 

Přidáno/aktualizováno: 25.5.2019

 

Další aktuality

Výsledky lednových halových závodů všech kategorií

Vinohradské zimní koulování – Vinohrady, 19.ledna celý článek

(vloženo 25.1.2022)

Výsledky z vícebojů a dalších závodů v lednu 2022

Veřejné závody žactva – Stromovka, 11.ledna celý článek

(vloženo 18.1.2022)

Výsledky z lednových halových závodů 2022

Novoroční skoky – Nehvizdy, 5.ledna 2022 celý článek

(vloženo 10.1.2022)

Výsledky z úvodních závodů halové sezóny 2022

Vánoční hala mladšího žactva 19.prosince 2021 60 metrů: Andrea Prokopová 08 v rozběhu osobní rekord 7,94s, ve finále 8,08s. Dálka: Andrea Prokopová 08 v osobním rekordu 503cm. celý článek

(vloženo 6.1.2022)

Výsledky z MČR a z Mezikrajáku v přespolním běhu 2021

Posledním mistrovským závodem končícího roku 2021 bylo Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie juniorů a dospělých, uskutečnilo se ve Valašském Meziříčí 27.listopadu 2021. celý článek

(vloženo 5.1.2022)

Více aktualit