Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

 

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu.

Naši mladí atleti si vedli tak jako v 1.kole opět úspěšně a ve 2.kole Dvojbojů dosáhli na příčku nejvyšší – viz příloha Tabulka 2.kola a po 2 kolech..

Výsledky mix štafety a Dvojbojů:

 

4x60 metrů mix

2.místo: Kramešová-Váchová-Gasiúnas-Demčenko-Pallas v čase 32,11s.

              Vodvářka-mandíková-Matoušů-Tocháčková v čase 35,76s.

              Klusáček-Melíšek-Nekardová-Žariková v čase 36,36s.

              Kyselica-Holeček-Chovancová-Kyselicová DQ

Dvojboje:

60 metrů a výška

A družstvo:

Eduard Vodvářka 06 3.místo v čase 8,73s a 2.místo výkonem 132cm.

Matyáš Pallas 06 3.místo v čase 8,53s a =4.místo výkonem 128cm.

Eliška Kramešová 06 1.místo v čase 8,49s a 4.místo výkonem 126cm.

Lucie Žariková 06 v čase 9,42s a 1.místo výkonem 134cm.

Veronika Dvořáková 06 v čase 9,92s a 118cm.

B družstvo:

Anna Dvořáková 08 6.místo v čase 9,18s a NM.

Lilian Petříková 08 v čase 10,60s a NM.

 

150 metrů a koule /H 3kg, D 2kg/

A družstvo:

Dominik Gasiúnas-Demčenko 1.místo v čase 21,05s a 5.místo výkonem 8,18m.

Filip Klusáček 06 v čase 22,90s a 1.místo výkonem 9,16m.

Filip Bartoň 06 v čase 24,57s a 6,44m.

Ema Kyselicová 06 5.místo v čase 22,35s a 3.místo výkonem 8,68m.

Anna Tocháčková 08 6.místo v čase 22,94s a 6,85m.

Kateřina Štěpová 06 v čase 25,61s a 6,94m.

B družstvo:

Nela Matějková 06 výkon 6,92m.

 

60 metrů překážek a dálka

A družstvo:

Patrik Kyselica 06 4.místo v čase 11,23s a 5.místo výkonem 400cm.

Robert Melíšek 07 v čase 13,07s a 6.místo 394cm.

Magda Váchová 06 1.místo v čase 10,09s a 1.místo výkonem 445cm.

Marie Chovancová 06 v čase 18,16s a 4.místo výkonem 385cm.

Ema Šedlbauerová 08 v čase 14,85s a 364cm.

B družstvo:

Sára Čistá 08 v čase 13,40s a 321cm.

Tereza Kovaříková 08 v čase 14,75s a 264cm.

Tereza Kovaříková 08 v čase 14,75s a 264cm.

 

800 metrů a kriket

A družstvo:

Matěj Holeček 08 2.místo v čase 2:47,58s a 36,66m.

Matyáš Matoušů 08 v čase 2:59,97s a 30,44m.

Tomáš Oberhauer 07 v čase 3:24,56s a 35,10m.

Daniela Mandíková 07 2.místo v čase 2:38,94s a 2.místo výkonem 44,85m..

Barbora Tomášková 06 v čase 2:47,05s a 23,76m.

Terezie Nekardová 06 v čase 3:19,42s a 1.místo výkonem 51,91m.

Dita Hegerová 08 MS v čase 3:09,32s a 22,56m.

B družstvo:

Robert Černý 08 v čase 3:07,02s a 6.místo výkonem 37,08m.

Nela Škodová 08 v čase 3:13,85s a 23,00m.

 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

 

 

 

Přidáno/aktualizováno: 25.5.2019

 

Další aktuality

Výsledky Závodu rodičů s dětmi

Tradiční 7. ročník Závodu rodičů s dětmi v atletickém čtyřboji, určený pro mladé oddílové atlety a jejich rodiče proběhl ve středu 5. června 2019 ve sportovním areálu Hrabákova. celý článek

(vloženo 24.6.2019)

Info k Prázdninovému soustředění Litomyšl - mladší žactvo a přípravka

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 Lokalita: Litomyšl, sportovní areál – viz www.sportlitomysl.cz celý článek

(vloženo 24.6.2019)

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LITOMYŠL 2019 pro roč. 2004 -2008

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 celý článek

(vloženo 24.6.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DO 22 LET

Z Mistrovství ČR v Edenu si veze Terka stříbrnou medaili. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Výsledky Přeboru Prahy žáků a žákyň

Přebor Prahy žáků a žákyň proběhl ve dnech 13.-14.června 2019 na Děkance. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Více aktualit