Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Rekordy oddílu

Rekordy oddílu podle kategorií postupně zveřejňujeme, včetně ručně měřených výkonů.
Rekordem oddílu ve sprinterských disciplínách je výkon měřený elektronicky (v setinách vteřiny). Ručně měřený čas je nejlepší dosažený výkon.

Zde naleznete Halové rekordy oddílu

Rekordy oddílu na dráze

Atletická školka

(5-7 let, nar. 2012-2010)

Chlapci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 10,59 s Kryštof Horák 07 16.6.2014 (Eden)
300 m 1:20,8 s Michal Mandík 10 23.5.2015 (Říčany)
600 m 2:27,13 s Kryštof Horák 07 16.6.2014 (Eden)
50 m př. 15,49 s Michal Mandík 10 23.5.2015 (Říčany)
Dálka 226 cm Kryštof Horák 07  5.5.2014 (Eden)
Skok z místa 150 cm Kryštof Horák 07 2.6.2014 (Děkanka)
Kriket 22,80 m Kryštof Horák 07 16.6.2014 (Eden)
Medicinbal 4,00 m  Kryštof Horák 07 2.6.2014 (Děkanka)

 

Dívky

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 9,14 s Daniela Mandíková 07 20.6.2014 (Houšťka)
60 m 11,42 s
10,5 s
Sára Dolejšová 07
Daniela Mandíková 07
5.5.2014 (Eden)
3.9.2014 (Hrabákova)
100 m 18,6 s Sára Dolejšová 07 4.10.2014 (Říčany)
150 m 27,3 s Daniela Mandíková 07 15.6.2014 (Juliska)
400 m 1:29,80 s Daniela Mandíková 07 20.6.2014 (Houšťka)
600 m 2:21,55 s Sára Dolejšová 07 16.6.2014 (Eden)
Dálka 307 cm Daniela Mandíková 07 20.6.2014 (Houšťka)
Skok z místa 160 cm Daniela Mandíková 07 2.6.2014 (Děkanka)
Kriket 20,00 m Daniela Mandíková 07 3.9.2014 (Hrabákova)
Medicinbal 3,0 m Sára Dolejšová 07 23.9.2013 (Děkanka) 

Minipřípravka

(8-9 let, nar.2009-2008)

Chlapci

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 8,55 s Jan Hurdálek 06 11.9.2015 (Houšťka)
60 m 9,59 s Marek Vandírek 05 29.9.2014 (Děkanka)
100 m 15,72 s Jan Hurdálek 06 26.5.2015 (Ostrava)
150 m 24,8 s Alexandr Šimek 04 23.9.2013 (Děkanka) 
300 m 50,63 s Marek Vandírek 05 29.9.2014 (Děkanka)
400 m 1:15,38 s Jan Hurdálek 06 11.9.2015 (Houšťka)
600 m 2:00,88 s Jan Hurdálek 06 11.10.2015 (Č. Budějovice)
800 m 2:47,57 s Marek Vandírek 05 16.6.2014 (Eden)
50 m př. 9,80 s Jan Hurdálek 06 23.5.2015 (Říčany)
Dálka 341 cm Jan Hurdálek 06 11.10.2015 (Č. Budějovice)
Skok z místa 171 cm Jan Hurdálek 06 24.4.2014 (Jeseniova)
Kriket 37,92 m Jan Hurdálek 06 23.5.2015 (Říčany)
Medicinbal 7,98 m Jan Hurdálek 06 11.10.2015 (Č. Budějovice)
4x60 m      

 

Dívky

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 8,53 s Daniela Mandíková 07 19.6.2015 (Houšťka)
60 m 10,05 s Daniela Mandíková 07 17.6.2015 (Kotlářka)
100 m 16,79 s Daniela Mandíková 07 17.6.2015 (Kotlářka)
150 m 25,64 s Daniela Mandíková 07 30.5.2015 (Podvinný mlýn)
300 m 54,55 s Michaela Rubešová 05 29.9.2014 (Děkanka)
400 m 1:18,75 s Daniela Mandíková 07 19.6.2015 (Houšťka)
600 m 2:12,26 s Sára Dolejšová 07 8.10.2015 (Eden)
800 m 3:07,63 s Michaela Rubešová 05 5.5.2014 (Eden)
50 m př. 9,77 s Daniela Mandíková 07 23.5.2015 (Říčany)
Dálka 345 cm Daniela Mandíková 07 23.5.2015 (Říčany)
Skok z místa 181 cm Nicole Bryscejnová 06 29.4.2015 (Děkanka)
Výška 0,80 m Michaela Rubešová 05 6.5.2014 (Hrabákova)
Kriket 26,59 m Daniela Mandíková 07 23.5.2015 (Říčany)
Medicinbal      

Smíšené

Disciplína Výkon Jméno Datum
4x60 m 39,4 s Michaela Rubešová, Jan Schnajberk, Marek Vandírek, Alexandr Šimek 23.9.2013 (Děkanka)

Přípravka

(10-11 let, nar. 2007-2006)

Chlapci

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 7,99 s Marek Vandírek 05 19.6.2015 (Houšťka)
60 m 8,96 s Tomas Järvinen 05 8.10.2015 (Eden)
100 m 15,10 s Marek Vandírek 05 17.6.2015 (Kotlářka)
150 m 22,55 s Jan Schnajberk 04 24.9.2015 (Eden)
200 m 30,27 s Marek Vandírek 05 26.5.2015 (Ostrava)
300 m 49,04 s Marek Vandírek 05 29.4.2015 (Děkanka)
400 m 1:09,31 s Marek Vandírek 05 19.6.2015 (Houšťka)
500 m 1:31,8 s Marek Vandírek 05 27.9.2015 (Nymburk)
600 m 1:53,28 s Matěj Bednář 03 23.4.2014 (Děkanka)
800 m 2:37,96 s Jan Schnajberk 04 8.10.2015 (Eden)
1000 m 3:33,0 s Alexandr Šimek 04 28.4.2014 (ZŠ Milíčov)
3000 m 12:54,8 s Alexandr Šimek 04  23.2.2014 (Kadaň)
60 m př. 12,60 s Jan Schnajberk 04 23.4. 2015 (Eden)
Dálka 422 cm Tomas Järvinen 05 8.10.2015 (Eden)
Výška 1,23 m Albert Matějka 04 14.5.2015 (Kotlářka)
Koule 3 kg 5,10 m Albert Matějka 04 21.5.2015 (Eden)
Medicinbal 5,70 m Jan Schnajberk 04 24.4.2014 (Jeseniova)
Kriket 39,20 m Alexandr Šimek 04 24.9.2015 (Eden)
4x60 m 37,54s Alexandr Šimek 04
Matěj Bednář 03
Jan Schnajberk 04
Marek Vandírek 05
29.9.2014 (Děkanka)

 

Dívky

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 8,71 s Michaela Rubešová 05 7.5.2015 (Houšťka)
60 m 9,88 s Eliška Králová 04 21.5.2015 (Eden)
100 m 16,15 s Eliška Králová 04 17.6.2015 (Kotlářka)
150 m 25,26 s Eliška Králová 04 11.6.2015 (Jeseniova)
200 m 34,03 s Michaela Rubešová 05 23.4.2015 (Šumperk)
300 m 55,21 s Michaela Rubešová 05 29.4.2015 (Děkanka)
400 m 1:17,42 s Michaela Rubešová 05 19.6.2015 (Houšťka)
500 m 1:40,1 s Michaela Rubešová 05 27.9.2015 (Nymburk)
600 m 2:24,60 s Eliška Ondríková 04 14.5.2015 (Kotlářka)
800 m 2:45,07 s Eliška Landsmannová 03 25.9.2014 (Eden)
50 m př. 10,03 s Michaela Rubešová  05 23.5.2015 (Říčany)
Výška 110 cm Eliška  Ondríková  04 21.5.2015 (Eden)
Dálka 345 cm Michaela Rubešová  05 23.5.2015 (Říčany)
Kriket 26,30m Karolína Gáliková 04 5.5.2014 (Eden)
Medicinbal      

 

Smíšené

Disciplína Výkon Jméno Datum
4x60 m 37,24 s Eliška Králová 04
Eliška Ondríková 04
Albert Matějka 04
Alexandr Šimek 04
14.5.2015 (Kotlářka)

Mladší žactvo

(12-13 let, nar. 2005-2004)

Mladší žáci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,96 s Petr Dudy 01 25.9.2014 (Eden)
100 m 13,49 s Vojtěch Vejlupek 02 17.6.2015 (Kotlářka)
150 m 19,32 s Petr Dudy 01 25.9.2014 (Eden)
300 m 41,82 s Ondřej Horejš 01 21.6.2014 (Kolín)
600 m 1:42,09 s Ondřej Horejš 01 22.5.2014 (Jeseniova)
800 m 2:16,68 s Petr Novák 02 17.6.2015 (Plzeň)
1000 m 2:58,3 s Petr Novák 02 27.9.2015 (Kolín)
1500 m 4:53,42 s Petr Novák 02 28.5.2015 (Kotlářka)
60 m př. 10,09 s Ondřej Horejš 01 8.9.2014 (Jeseniova)
Výška 124 cm Vojtěch Vejlupek 02 8.6.2015 (Juliska)
Dálka 495 cm Vojtěch Vejlupek 02 27.9.2015 (Kolín)
Koule 3kg 11,21 m Jan Patka 01 25.9.2014 (Eden)
Kriket 65,00 m Jan Patka 01 18.9.2014 (Eden)

Chůze 3 km                                      

4x60 m

   31:04 s        Sára Holečková  02 9.4.2016 (Poděbrady)
4x200 m 1:54,80 s Vojtěch Veljupek 02
Matěj Bednář 03
Nico Boketta 02
Petr Novák 02
8.6.2015 (Juliska)
4x300 m 3:32,56 s Vojtěch Vejlupek 02
Matěj Bednář 03
Jakub Mostecký 02
Ondřej Horejš 01
12.6.2014 (Podvinný mlýn)
Sprint trojboj 834 bodů Vojtěch Vejlupek 02
(8,39s-13,53s-28,22s)
9.9.2015 (Kotlářka)
Pětiboj 2262 bodů Ondřej Horejš 01
10,13s-54,54m-8,09s-469cm-2:25,67s
28.9.2014 (Podvinný mlýn)

 

Mladší žákyně

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,90 s Tereza Elena Šínová 01 11.6.2014 (Podvinný mlýn)
80 m 10,52 s Tereza Elena Šínová 01 6.8.2014 (Langenthal)
100 m 14,84 s Kristýna Vejšická 02 17.6.2015 (Kotlářka)
150 m 19,32 s Tereza Elena Šínová 01 12.6.2014 (Podvinný mlýn)
300 m 44,78 s Linda Dufková 01 21.6.2014 (Kolín)
500 m 1.47,1 s Kateřina Hošková  02 23.5.2015 (Říčany)
600 m 1:50,01 s Eliška Landsmannová 02 27.9.2015 (Kolín)
800 m 2:32,84 s Eliška Landsmannová 03 17.9.2015 (Eden)
1000 m 3:32,0 s Tereza Elena Šínová 01 28.4.2014 (ZŠ Milíčov)
1500 m 5:02,69 s Eliška Landsmannová 03 3.10.2015 (Houšťka)
60 m př. 9,55 s Tereza Elena Šínová 01 28.9.2014 (Podvinný mlýn)
3000 m chůze 20:15,96 s Sára Holečková 02 3.10.2015 (Houšťka)
Výška 155 cm Tereza Elena Šínová 01 15.5.2014 (Eden)
Dálka 561 cm Tereza Elena Šínová 01 21.6.2014 (Kolín)
Koule 2 kg 10,61 m Linda Dufková 01 25.9.2014 (Eden)
Kriket 44,77m Nikola Procházková 01 18.9.2014 (Eden)
4 x 60 m 31,50 s Linda Dufková 01
Adéla Nela Šínová 01
Aneta Pochmanová 01
Tereza Elena Šínová 01
11.6.2014 (Podvinný mlýn)
4 x 200 m 2:08,92 s Adéla Novotná 02
Eliška Landsmannová 03
Sára Holečková 02
Kristýna Vejšická 02
8.6.2015 (Juliska)
4 x 300 m 3:08,09 s Nikola Procházková 01
Tereza Elena Šínová 01
Iveta Dufková 01
Tereza Vaňhová 01
12.6.2014 (Podvinný mlýn)
Pětiboj 3259 bodů Tereza Elena Šínová 01
9,59s-37,91m-7,90s-553cm-2:42,02s
21.9.2014 (Plzeň)

 

Smíšené

Disciplína Výkon Jméno Datum
4x60 m 31,75 s Kristýna Vejšická 02
Adéla Novotná 02
Petr Novák 02
Vojtěch Vejlupek 02
11.6.2015 (Jeseniova)

Žactvo

(14-15 let, nar. 2003-2002)

Žáci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,60 s Ondřej Horejš 01 11.10.2015 (Juliska)
100 m 12,30 s Ondřej Horejš 01 16.6.2015 (Děkanka)
150 m 18,19 s Ondřej Horejš 01 22.6.2015 (Eden)
200 m 25,14 s Ondřej Horejš 01 9.9.2015 (Kotlářka)
300 m 38,45 s Ondřej Horejš 01 5.6.2015 (Děkanka)
800 m      
1000 m 3:02,82 s Petr Vacátko 01 23.5.2015 (Stará Boleslav)
3000 m      
100 m př. 14,71 s Petr Vacátko 01 13.5.2015 (Děkanka)
200 m př. 28,63 s Petr Vacátko 01 2.6.2015 (Juliska)
1500 m př.      
3000 m chůze      
Výška 179 cm Petr Vacátko 01 3.9.2015 (Eden)
Tyč 3,20 m Jan Patka 01 13.5.2015 (Děkanka)
Dálka 569 cm Petr Vacátko 01 23.5.2015 (Stará Boleslav)
Koule 4 kg 12,86 m Jan Patka 01 27.8.2015 (Eden)
Disk 1 kg 39,60 m Jan Patka 01 11.10.2015 (Juliska)
Oštěp 600 g 56,09 m Jan Patka 01 3.9.2015 (Eden)
Kladivo 4 kg      
Kriket 82,28 m Jan Patka 01 2.6.2015 (Jablonec n.Nisou)
4x60 m 29,08 s Ondřej Horejš 01
Jan Patka 01
Petr Vacátko 01
Petr Dudy 01
27.8.2015 (Eden)
4x300 m 2:40,26 s Petr Vacátko 01
Jan Patka 01
David Zika 01
Ondřej Horejš 01
6.6.2015 (Děkanka)
Sprint trojboj 1769 bodů Ondřej Horejš 01
(7,85s- 12,42s-25,14s)
9.9.2015 (Kotlářka)
Vrhačský trojboj 1526 bodů Ondřej Horejš 01
(11,42m-35,46m-35,80m)
22.9.2015 (Kotlářka)
Devítiboj 5.047 bodů Jan Patka 01
(15,44s-39,60m-2,90m-55,35m;
7,92s-5,38m-12,42m-162cm-3:09,09s)
10.-11.10.2015 (Juliska)

 

Žákyně

Disciplína Výkon Jméno Datum

60 m

7,64 s Anna Kerbachová 00 19.9.2015 (Eden)
100 m 11,89 s Anna Kerbachová 00 15.7.2015 (Emmendingen)
150 m 18,06 s Anna Kerbachová 00 6.6.2015 (Děkanka)
200 m 24,32 s Anna Kerbachová 00 15.7.2015 (Emmendingen)
300 m 39,88 s Anna Kerbachová 00 26.9.2015 (Břeclav)
400 m 66,09 s Veronika Čižinská 01 19.5. 2015 (FTVS)
600 m 1:50,46 s Iveta Dufková 01 2.6.2015 (Jablonec n.Nisou)
800 m 2:29,15 s Anna Kerbachová 00 23.5.2015 (Stará Boleslav)
1500 m 5:34,98 s Iveta Dufková 01 3.9.2015 (Eden)
100 m př. 14,11 s
14,11 s
Tereza Elena Šínová 01
Anna Kerbachová 00 (dorostenecké mezery 8,5m)
19.9.2015 (Eden)
8.6.2015 (Juliska)
200 m př. 28,78 s Tereza Elena Šínová 01 20.9.2015 (Eden)
3000 m chůze 19:48,12 s Kamila Pitřincová 00 3.10.2015 (Houšťka)
Výška 165 cm Tereza Elena Šínová 01 17.5.2015 (Děkanka)
Tyč      
Dálka 5,78 m Tereza Elena Šínová 01 27.5.2015 (Podvinný mlýn)
Disk 0,75 kg 21,32 m Adéla Nela Šínová 01 27.5.2015 (Podvinný mlýn)
Koule 3 kg 12,76 m Anna Kerbachová 00 22.5.2015 (Stará Boleslav)
Oštěp 500 g 43,21 m Anna Kerbachová 00 3.10.2015 (Houšťka)
Kladivo 3 kg 26,89 m Adéla Nela Šínová 01 22.6.2015 (Eden)

Kriket



 


Chůze 3 km

50,12 m

 

31:04 s

Adéla Nela Šínová 01

 

Sára Holečková 02

4.5. 2015 (Campanus)


9.4.2016 (Poděbrady)

 

4x60 m 30,01 s Linda Dufková 01
Adéla Nela Šínová 01
Tereza Elena Šínová 01
Anna Kerbachová 00
19.9.2015 (Eden)
4x300 m 2:49,68 s Linda Dufková 01
Iveta Dufková 01
Tereza Elena Šínová 01
Anna Kerbachová 00
20.9.2015 (Eden)
Sprint trojboj 2512 bodů Tereza Elena Šínová 01
(8,08s-12,54s-25,55s)
1.7. 2015 (Děkanka)
Sedmiboj 5.449 bodů Anna  Kerbachová  00
(14,32s – 157cm – 12,76m – 18,36s – 5,70m – 39,65m – 2:29,15s) ČESKÝ REKORD ŽÁKYŇ
2.-23.5.2015 (Stará Boleslav)

Dorost

(16-17 let, nar. 2001-2000)

Dorostenci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,31 s Filip Brom 99 22.8.2015 (Houšťka)
100 m 11,39 s Filip Brom 99 1.7. 2015 (Děkanka)
150 m 17,77 s Filip Brom 99 8.5.2015 (Eden)
200 m 23,46 s Filip Brom 99 1.7. 2015 (Děkanka)
300 m 37,92 s Filip Brom 99 8.5.2015 (Eden)
800 m      
1500 m      
3000 m      
110 m př.      
300 m př.      
2000 m př.      
Výška      
Tyč      
Dálka      
Trojskok      
Koule      
Disk      
Oštěp      
Kladivo      
4x100 m      
4x400 m      
Sprint trojboj 2 334 bodů Filip Brom 99
(7,19s w-11,39s-23,46s)
1.7. 2015 (Děkanka)

 

Dorostenky

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 8,48 s Patricie Burajová 99 23.9.2015 (Kotlářka)
100 m      
150 m 19,93 s Patricie Burajová 99 8.5.2015 (Eden)
200 m 27,13 s Patricie Burajová 99 22.5.2015 (Stará Boleslav)
800 m 2:40,90 s Patricie Burajová 99 23.5.2015 (Stará Boleslav)
1500 m      
3000 m      
100 m př. 15,59 s  Patricie Burajová 99 22.5.2015 (Stará Boleslav)
300 m př.      
2000 m př.      
Výška 171 cm Patricie Burajová 99 27.6.2015 (Plzeň)
Tyč      
Dálka 5,10 m Patricie Burajová 99 23.5.2015 (Stará Boleslav)
Trojskok      
Koule 10,12 m Patricie Burajová 99 22.5.2015 (Stará Boleslav)
Disk      
Oštěp 24,42 m Patricie Burajová 99 23.5.2015 (Stará Boleslav)
Kladivo      
4x100 m      
4x400 m      
Sedmiboj 4.260 bodů Patricie Burajová  99
(15,59s – 160cm – 10,12m – 27,13m
– 5,10m – 24,42m – 2:40,90s)
22.-23.5.2015 (Stará Boleslav)