Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

 
SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2020
Pražský atletický svaz
                                          Rozdělení do skupin:
 
MLADŠÍ ŽACTVO
 
Skupina A
Skupina B
Skupina C
SKUPINA D
 
TJ Dukla Praha A
SK Jeseniova A
USK Praha A
SK Aktis Praha A
TJ Dukla Praha B
SK Jeseniova B
USK Praha B
SK Aktis Praha B
PSK Olymp Praha A
SK Jeseniova C
ASK Slavia Praha A
ASK Slavia Praha D
PSK Olymp Praha B
A. C. Sparta Praha A
ASK Slavia Praha B
Spartak Praha 4 A
SK Kotlářka Praha
A. C. Sparta Praha B
ASK Slavia Praha C
Spartak Praha 4 B
AŠK Mazurská Praha
AC Praha 1890
Atletika Hostivař
Atletika Jižní Město A
ŠAK Novoborská Praha
TJ Sokol Král. Vinohrady A
ŠSK Újezd nad Lesy
Atletika Jižní Město B
SK Aritma Praha
TJ Sokol Král. Vinohrady B
SC Radotín A
AK Vega
AO TJ Sokol H.Počernice
SK Míle Praha
SC Radotín B
TJ Stodůlky Praha
 
 
Atletik Rudná
VSK FTVS Praha
 
ŽACTVO
Skupina A
Skupina B
Skupina C
 
ASK Slavia Praha A
SK Jeseniova A
PSK Olymp Praha A
ASK Slavia Praha B
SK Jeseniova B
PSK Olymp Praha B
TJ Dukla Praha
USK Praha
A. C. Sparta Praha A
SK Kotlářka Praha
ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO
A. C. Sparta Praha B
SC Radotín
TJ Sokol Královské Vinohrady
Spartak Praha 4
AŠK Mazurská Praha
SK Aktis Praha
ŠSK Újezd nad Lesy Praha
ŠAK Novoborská Praha
TJ Stodůlky Praha
AC Praha 1890
Atletika Hostivař
Atletik Rudná
TJ Sokol Smíchov
 
 
 
 
JUNIOŘI A DOROST
 
Junioři
Juniorky
Dorostenci
Dorostenky
ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha
ASK Slavia Praha
A. C. Sparta Praha
PSK Olymp Praha
TJ Dukla Praha
USK Praha
TJ Sokol Král. Vinohrady
Atletika Hostivař
Spartak Praha 4
SK Jeseniova Praha
ASK Slavia Praha
Spartak Praha 4
TJ Stodůlky Praha
SC Radotín Praha
SK Kotlářka Praha
SK Kotlářka Praha
ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO
Atletika Hostivař
PSK Olymp Praha
USK Praha
SK Jeseniova Praha
SK Aktis Praha
SC Radotín Praha
TJ Dukla Praha
AC Praha 1890
 
SK Jeseniova Praha
 
A.C. Sparta Praha
 
USK Praha
 
SK Kotlářka Praha
 
Atletika Hostivař
 
MUŽI A ŽENY
 
Muži
 
Ženy
 
A. C. Sparta Praha
TJ Sokol Kr. Vinohrady
A. C. Sparta Praha
SK Kotlářka Praha
AC Praha 1890
SK Kotlářka Praha
AC Praha 1890
TJ ČZU Praha
Atletika Hostivař
TJ Sokol Kbely
Atletika Hostivař
PSK Olymp Praha
TJ ČZU Praha
 
SC Radotín Praha
TJ Stodůlky Praha
 
 
 


 
MÍTINKY DIAMANTOVÉ LIGY,
MÍTINKY WORLD ATHLETICS CONTINENTAL TOUR
 
Srpen
11.                   Zlatý mítink WACT                                                              Turku                         
14.                   Mítink Diamantové ligy                                                        Monaco
16.                   Mítink Diamantové ligy                                                        Gateshead
20.                   Zlatý mítink WACT                                                              Szekesfehervar
23.                   Mítink Diamantové ligy                                                        Stockholm
 
Září
2.                     Mítink Diamantové ligy                                                        Lausanne
4.                     Mítink Diamantové ligy                                                        Brussels
6.                     Mítink Diamantové ligy                                                        Paris
6.                     Zlatý mítink WACT                                                              Silesia
8.                     Zlatý mítink WACT-Zlatá tretra Ostrava                             Ostrava
15.                   Zlatý mítink WACT                                                              Zagreb
16.                   Bronzový mítink WACT-Kladno hází a Kladenské             Kladno
                        memoriály
17.                   Mítink Diamantové ligy                                                        Roma/Naples
19.                   Mítink Diamantové ligy                                                        Shanghai
26.                   Zlatý mítink WACT                                                              Nairobi
 
Říjen
4.                     Mítink Diamantové ligy                                                        Eugene
9.                     Mítink Diamantové ligy                                                        Doha
17.                   Mítink Diamantové ligy                                                        China