Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

4. Zpravodaj skupiny D
soutěže městského přeboru družstev ml. žactva
ze dne 28.5.2024

Soutěž proběhla v Praze na stadionu SK Jeseniova. Pořadatelem závodů byl oddíl TJ Sokol Praha Královské Vinohrady.
Počasí: zataženo a ke konci polojasno
Počet družstev a závodníků: 10 družstev, 165 závodníků a závodnic

1. Opravy obdržených výsledků: ano v prvním běhu na 800 m mladších žákyň došlo k upsání se. Výkon byl upraven následující ráno ve spolupráci s kamerou.
2. Provinění a tresty: ne
3. Slovní hodnocení a shrnutí utkání:
Pořadatelům velice děkuji za organizaci. Během soutěže došlo k ošetření naražené ruky závodnice z SK Aktis.
Příští kolo proběhne 4.6.2024 na stadionu FTVS ve Vokovicích, pořádajícím oddílem bude SK Aktis. Štafety prosím opět hlásit přes webový formulář.

ze dne 4.6.2024

Soutěž proběhla v Praze na stadionu FTVS. Pořadatelem závodů byl oddíl SK Aktis Praha.

Počasí: polojasno až jasno

Počet družstev a závodníků: 10 družstev, 195 závodníků a závodnic

1. Opravy obdržených výsledků: ne

Pořadatelům velice děkuji za vzornou organizaci!

K zamyšlení je nedostatečný počet rozhodčích, který nevznikl pochybením pořadatele, ale z důvodu nedostatečného zájmu ze strany rozhodčích. Tento nedostatek byl vyřešen využitím technické čety jako poučených rozhodčích.

Pochybení ze strany pronajímatele bylo nezrušení pronájmu fotbalové plochy. Není možné, aby uprostřed závodů byla plocha pronajatá dalšímu subjektu.

Během soutěže došlo k ošetření odřeniny při běhu přes překážky a k ošetření škrábnutého obočí od brýlí.