Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Partneři oddílu Atletika Jižní Město

Newline

Newline je dánská sportovní značka, která byla založena před více jak 30 lety na základě osobních a dlouholetých zkušeností. Newline nabízí vysoce funkční oblečení pro sport a volný čas. Naleznete u nás oblečení na běh, cyklistiku, spinning, lyžování, triatlon a na spoustu dalších sportovních aktivit pro všechny roční období. Mezi velmi uznávané výrobky patří rovněž termoprádlo, které patří kvalitativně mezi nejlepší na světovém trhu.

Více zde: sportovní oblečení Newline

 

Jipast

Společnost Jipast je výrobcem sportovního vybavení od roku 1992. Jsme první a zatím jediná česká firma která získala certifikát IAAF na své výrobky. Jediný oficiální dodavatel sportovního nářadí a náčiní pro Český atletický svaz a pro Slovenský atletický svaz.

Výrobky vyváží do jedenácti zemí Evropy, včetně Německa, Belgie nebo Skandinávie. Každoročně vydáváme velký sportovní katalog (300 stran - 5000 výrobků), který je pro organizace zdarma a je možné jej objednat na eshop.jipast.cz

Všechny výrobky odpovídají normám EN ČSN. Řízení procesů je certifikováno podle standardu ISO9001.

 

Výstavba a opravy komunikací

Stavební společnost Šlehofer s. r. o. provádí nejrůznější stavební práce - mezi specializace firmy patří především výstavba komunikací, pokládka asfaltu, pokládka dlažby, zemní práce a opravy silnic. Kompletní výstavba komunikací jakýchkoliv povrchů je jednou z hlavních náplní činnosti již od počátku působení společnosti. Výstavba komunikací zahrnuje pokládku živice, ošetřování spár a výstavbu a rekonstrukci chodníků všech druhů. Výstavba komunikací je realizována také včetně veškerých souvisejících služeb – dopravního značení, inženýrské činnosti i geodetických prací. Výstavba komunikací, pokládka asfaltu, pokládka dlažby, zemní práce a opravy silnic však nejsou jedinou oblastí, na kterou se společnost specializuje, část středisek se zaměřuje také na realizaci rodinných domů na klíč a výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí. Výstavba komunikací i další práce jsou realizovány nejen ve městě Praha, ale po celé ČR.

 

StarLife

Produkty přírodní medicíny StarLifeFilozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem.
Robert Změlík, majitel společnosti,  si uvědomuje, že většina existujících společností nemá vůli dodávat bezpečnější přírodní produkty s tím, že by se vzdaly přemrštěných zisků dosahovaných používáním levných ingrediencí. Společnost STARLIFE přijala filozofii „zkoumání výzkumu a potřeb daného trhu“, formulovala produkty špičkové kvality, o nichž se jiné společnosti domnívají, že je příliš nákladné je vyrábět a distribuovat. Z nejlepších výzkumů a objevů v biochemii jsou formulovány jedinečné produkty. Každý z produktů je složen z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi čínské a tibetské medicíny a umocněna východní moudrostí a poznatky nejnovějších výzkumů.

Eshop Starlife je zde: doplňky stravy a péče o tělo