Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Partneři oddílu Atletika Jižní Město

MČ Praha 11

MČ Praha 11Hlavními prioritami MČ Praha 11 v oblasti sportu jsou podpora školního sportu, podpora rekreačního sportu a podpora výkonnostního sportu.

Více zde: www.praha11.cz

 

Praha

PrahaSportovní aktivity a výkonnostní sport podporuje i Hlavní město Praha.
Pro volnočasové aktivity doporučujeme třeba stručnou výběr běžeckých tras v Praze.

Více zde: www.praha.eu

 

Národní sportovní agentura

Národní sportovní agenturaCílem NSA je dosáhnout harmonického sportovního prostředí, které bude vychovávat úspěšné vrcholové sportovce reprezentující naši zemi v zahraničí, ale i podporovat rekreační sportovce, pro které je pohyb relaxační aktivitou ke škole či zaměstnání.

Více zde: www.agenturasport.cz

 

Newline

Newline je dánská sportovní značka, která byla založena před více jak 30 lety na základě osobních a dlouholetých zkušeností. Newline nabízí vysoce funkční oblečení pro sport a volný čas. Naleznete u nás oblečení na běh, cyklistiku, spinning, lyžování, triatlon a na spoustu dalších sportovních aktivit pro všechny roční období. Mezi velmi uznávané výrobky patří rovněž termoprádlo, které patří kvalitativně mezi nejlepší na světovém trhu.

Více zde: sportovní oblečení Newline

 

Jipast

Společnost Jipast je výrobcem sportovního vybavení od roku 1992. Jsme první a zatím jediná česká firma která získala certifikát IAAF na své výrobky. Jediný oficiální dodavatel sportovního nářadí a náčiní pro Český atletický svaz a pro Slovenský atletický svaz.

Výrobky vyváží do jedenácti zemí Evropy, včetně Německa, Belgie nebo Skandinávie. Každoročně vydáváme velký sportovní katalog (300 stran - 5000 výrobků), který je pro organizace zdarma a je možné jej objednat na eshop.jipast.cz

Všechny výrobky odpovídají normám EN ČSN. Řízení procesů je certifikováno podle standardu ISO9001.

 

Výstavba a opravy komunikací

Stavební společnost Šlehofer s. r. o. provádí nejrůznější stavební práce - mezi specializace firmy patří především výstavba komunikací, pokládka asfaltu, pokládka dlažby, zemní práce a opravy silnic. Kompletní výstavba komunikací jakýchkoliv povrchů je jednou z hlavních náplní činnosti již od počátku působení společnosti. Výstavba komunikací zahrnuje pokládku živice, ošetřování spár a výstavbu a rekonstrukci chodníků všech druhů. Výstavba komunikací je realizována také včetně veškerých souvisejících služeb – dopravního značení, inženýrské činnosti i geodetických prací. Výstavba komunikací, pokládka asfaltu, pokládka dlažby, zemní práce a opravy silnic však nejsou jedinou oblastí, na kterou se společnost specializuje, část středisek se zaměřuje také na realizaci rodinných domů na klíč a výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí. Výstavba komunikací i další práce jsou realizovány nejen ve městě Praha, ale po celé ČR.