Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

 

TRÉNINKOVÉ SKUPINY A TRENÉŘI

ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH SKUPIN V TĚLOCVIČNÁCH
Období 2.listopadu 2016 – 1.března 2017


TĚLOCVIČNY ZŠ POŠEPNÉHO

PONDĚLÍ

TV I (vchodová)
16.00 – 17.00 tréninková skupina: Jana Kolčiterová
/Laura Řeháková, Daniela Mandíková, Karolína Malá, Veronika Dvořáková, Edith Gudmundsson, Barbora Hořínková, Barbora Kmeťová, Andrea Kolouchová, Sofie Koplerová, Lucie Vlková, Petra Vlková, Štěpán Tůma, Michaela Kozohorská, Barbora Blahutová, Anna Tocháčková, Emma Šilhánková, Kateřina Štěpová/

17.00 – 18.00 tréninková skupina: Jakub Kubíček
/Huche Biatbayar, Adam Černoch, Marek Kopecký, Patrik Kroupa, Lukáš Lamač, Tomáš Lamač, Kryštof Lukavec, Ondřej Malý, Tomáš Marel, Jan Schnajberk, Alex Šimek, Tomas Jervinen, Jakub Srnec, Kryštof Krbec, Sophie Wells/

TV II (prostřední)
16.00 – 17.00 tréninková skupina: Dagmar Balaštíková

Ondřej Benedikovič, Lucie Dvořáková, Jáchym Javůrek, Kryštof Javůrek, Lexi Kulíková, Antonín Linha, Matyáš Matoušů, Matěj Moucha, Stella Papoušková, Alžběta Pěchoučková, Karolína Pěchoučková, Adam Rabiencni, Natálie Salomonová, Matyáš Srnec, Barbora Štěpová, Viktor Vidlička

17.00 – 18.00 tréninková skupina: Marek Havlíček
/David Smiatek, Miloslav Ráž, Vilém Bednář, Matěj Bednář, Daniel Kopřiva, Ondřej Ponechal, Julián Boschat, Tereza Tomanová, Monika Cuřínová, Viktorie Richterová, Muche, Aneta Vodrážková, Ondřej Charvát, Jan Hurdálek, Kuchyňková, Kuchyňková, Alena Škvánová, Tereza Lípová, Švábová/

TV III (zadní)
16.00 – 17.00 tréninková skupina: Martina Moudrá

/Adéla Bajtlová, Filip Bartoň, Eva Bínová, Marie Bínová, Eliška Brachovičová, Ondřej Brdek, Tereza Čechráková, Karolína Dear, David Fišer, Sofie Gerstlová, Vanda Hegerová, Barbora Jakešová, Andrea Kohoutová, Nela Kolářová, Eliška Kramešová, Lucie Laubeová, Nela Matějková, Barbora Mikolášová, Tomáš Oberhauer, Tereza Procházková, Andrea Prokopová, Sofie Steinová, Jan Vavřička, Eduard Vodvářka, Lucie Žariková/

17.00 – 18.00 tréninková skupina: Jana Kolčiterová
/Nikola Novotná, Amálie Šteflová, Markéta Míková, Adéla Zápotocká, Magdalena Teplá, Martina Zajícová, Magdalena Suchá, Lucie Špirochová, Pavla Šimšová, Viktorie Richterová, Alina Pavlyukovič, Zuzana Marešová, Michaela Rubešová, Marie Chovancová, Magdalena Váchová, Eliška Ondríková, Klárka Kostelecká, Tereza Pristačová, Johana Lipowská, Marek Vandírek, Adéla Skoupá, Feixová/


STŘEDA

TV I (vchodová)
16.00 – 17.00 tréninková skupina: Jana Kolčiterová

/Laura Řeháková, Daniela Mandíková, Karolína Malá, Veronika Dvořáková, Edith Gudmundsson, Barbora Hořínková, Barbora Kmeťová, Andrea Kolouchová, Sofie Koplerová, Lucie Vlková, Petra Vlková, Štěpán Tůma, Michaela Kozohorská, Barbora Blahutová, Anna Tocháčková, Emma Šilhánková, Kateřina Štěpová/

17.00 – 18.00 tréninková skupina: Jakub Kubíček
/Huche Biatbayar, Adam Černoch, Marek Kopecký, Patrik Kroupa, Lukáš Lamač, Tomáš Lamač, Kryštof Lukavec, Ondřej Malý, Tomáš Marel, Jan Schnajberk, Alex Šimek, Tomas Jervinen, Jakub Srnec, Kryštof Krbec, Sophie Wells/

TV II (prostřední)
16.00 – 17.00 tréninková skupina: Dagmar Balaštíková

Ondřej Benedikovič, Lucie Dvořáková, Jáchym Javůrek, Kryštof Javůrek, Lexi Kulíková, Antonín Linha, Matyáš Matoušů, Matěj Moucha, Stella Papoušková, Alžběta Pěchoučková, Karolína Pěchoučková, Adam Rabiencni, Natálie Salomonová, Matyáš Srnec, Barbora Štěpová, Viktor Vidlička

17.00 – 18.00 tréninková skupina: Marek Havlíček
/David Smiatek, Miloslav Ráž, Vilém Bednář, Matěj Bednář, Daniel Kopřiva, Ondřej Ponechal, Julián Boschat, Tereza Tomanová, Monika Cuřínová, Viktorie Richterová, Muche, Aneta Vodrážková, Ondřej Charvát, Jan Hurdálek, Kuchyňková, Kuchyňková, Alena Škvánová, Tereza Lípová, Švábová/

TV III (zadní)
16.00 – 17.00 tréninková skupina: Martina Moudrá

/Adéla Bajtlová, Filip Bartoň, Eva Bínová, Marie Bínová, Eliška Brachovičová, Ondřej Brdek, Tereza Čechráková, Karolína Dear, David Fišer, Sofie Gerstlová, Vanda Hegerová, Barbora Jakešová, Andrea Kohoutová, Nela Kolářová, Eliška Kramešová, Lucie Laubeová, Nela Matějková, Barbora Mikolášová, Tomáš Oberhauer, Tereza Procházková, Andrea Prokopová, Sofie Steinová, Jan Vavřička, Eduard Vodvářka, Lucie Žariková/

17.00 – 18.00 tréninková skupina: Jana Kolčiterová
/Nikola Novotná, Amálie Šteflová, Markéta Míková, Adéla Zápotocká, Magdalena Teplá, Martina Zajícová, Magdalena Suchá, Lucie Špirochová, Pavla Šimšová, Viktorie Richterová, Alina Pavlyukovič, Zuzana Marešová, Michaela Rubešová, Marie Chovancová, Magdalena Váchová, Eliška Ondríková, Klárka Kostelecká, Tereza Pristačová, Johana Lipowská, Marek Vandírek, Adéla Skoupá, Feixová/

 TĚLOCVIČNY ZŠ K MILÍČOVU

PONDĚLÍ
TV 3
15.00 – 16.00 tréninková skupina: Nataša Chvátalová

/Věra Bretschneiderová, Carmine, Sára Čistá, Aneta Dařílková, Vendula Douchová, Matěj Ferianc, Viktor Fuka, Anna Haboňová, Vendula Hadrbolcová, Kristýna Hanáková, Laura Herrmannová, Barbora Holečková, Jakeš, Anna Karásková, Aneta Koppová, Klára Kostrbová, Matěj Kříž, Karolína Laňková, Anna Lebedová, Kristýna Miclíková, Adam Oberhauer, Tereza Procházková, Nela Škodová, Alexej Šlenčak??, Barbora Švadlenková, Michaela Švarzová, Christian Teame, Jonáš Tregler, Tomáš Váňa, Magdalena Veselá, Sára Zavřelová, Klára Žaludová/

TV 2
16.30 – 17.30 tréninková skupina:
Radka Pešková/Daniela Pavlíčková, Vladimír Kratochvíl
/Marek Bretschneider, Karolína Čechráková, Karel Černý, Adam Daňhel, Viktorie Domischová, Jakub Drahotský, Simona Feixová, Zuzana Ferencová, Matyáš Gerstl, Kateřina Hanáková, Linda Hegerová, Tereza Holečková, Tomáš Krejzar, Robert Lála, Max Aronow, Michal Murýn, Kryštof Novák, Laura Novotná, Jan Pávek, Veronika Pavlištová, Vít Smékal, Nikol Steinová, Adam Tošner, Nelly Urbančíková, Adéla Urbančíková, Simona Vaiksová, Karolína Veselá, Jakub Vondráček/

17.30 – 18.30 tréninková skupina: Lukáš Teplý (skupina Karel Bříza)
/Petra Stejskalová, Matěj Ferjanc, Barbora Milerová, Adam Barvíř, Alexandr Brdek, Magdaléna Veselá, Matěj Gerstl, Kryštof Fišer, Oliver Frank, Tobiáš Dohnal, Václav Valouch, Jitka Zátková, David Sova, Tereza Krbůšková, Václav Černý, Jonáš Tregler, Daniela Hronová, Filip Sliž, Damián Losos, Tomáš Fořt, Veronika Fořtová/

STŘEDA

TV 3

16.30 – 17.30  tréninková skupina: Nataša Chvátalová

/Věra Bretschneiderová, Carmine, Sára Čistá, Aneta Dařílková, Vendula Douchová, Matěj Ferianc, Viktor Fuka, Anna Haboňová, Vendula Hadrbolcová, Kristýna Hanáková, Laura Herrmannová, Barbora Holečková, Jakeš, Anna Karásková, Aneta Koppová, Klára Kostrbová, Matěj Kříž, Karolína Laňková, Anna Lebedová, Kristýna Miclíková, Adam Oberhauer, Tereza Procházková, Nela Škodová, Alexej Šlenčak, Barbora Švadlenková, Michaela Švarzová, Christian Teame, Jonáš Tregler,  Tomáš Váňa, Magdalena Veselá, Sára Zavřelová, Klára Žaludová/

 

TV 2

16.00 – 17.00  tréninková skupina: Radka Pešková/Daniela Pavlíčková, Vladimír Kratochvíl

/Marek Bretschneider, Karolína Čechráková, Karel Černý, Adam Daňhel, Viktorie Domischová, Jakub Drahotský, Simona Feixová, Zuzana Ferencová, Matyáš Gerstl, Kateřina Hanáková, Linda Hegerová, Tereza Holečková, Tomáš Krejzar, Robert Lála, Max Aronow, Michal Murýn, Kryštof Novák, Laura Novotná, Jan Pávek, Veronika Pavlištová, Vít Smékal, Nikol Steinová, Adam Tošner, Nelly Urbančíková, Adéla Urbančíková, Simona Vaiksová, Karolína Veselá, Jakub Vondráček/

 

17.00 – 18.00  tréninková skupina: Lukáš Teplý (skupina Karel Bříza)

/Petra Stejskalová, Matěj Ferjanc, Barbora Milerová, Adam Barvíř, Alexandr Brdek, Magdaléna Veselá, Matěj Gerstl, Kryštof Fišer, Oliver Frank, Tobiáš Dohnal, Václav Valouch, Jitka Zátková, David Sova, Tereza Krbůšková, Václav Černý, Jonáš Tregler, Daniela Hronová, Filip Sliž, Damián Losos, Tomáš Fořt, Veronika Fořtová/