Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Rekordy oddílu v hale

Rekordy oddílu dosažené v hale v kategoriích přípravky, žactva a dorostu.

Zde naleznete rekordy oddílu na dráze

Halové rekordy oddílu Atletika Jižní Město 

Atletická školka

(5-7 let, nar. 2012-2010)

Chlapci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 13,28 s Michal Mandík 10 16.1.2016 (Český Brod)
150 m      
300 m      
1000 m 4:15,30s Jan Hurdálek 06  15.12.2013 (Strahov)
Dálka      

 

Dívky

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 10,0s
11,81s
Daniela Mandíková 07
Sára Dolejšová 07
13.12.2014 (Český Brod)
22.3.2014 (Jablonec n.Nisou)
150 m      
200 m 40,58s Sára Dolejšová 07 13.3.2014 (Stromovka)
300 m 65,45s Sára Dolejšová 07  22.3.2014 (Jablonec n.Nisou)
800 m 3:41,31s Sára Dolejšová 07 15.12.2013 (Strahov)
Dálka 2,85 m Daniela Mandíková 07 13.12.2014 (Český Brod)
Hod plným míčem 2,90m Sára Dolejšová 07 22.3.2014 (Jablonec n.Nisou)

Minipřípravka

(8-9 let, nar. 2009-2008)

Chlapci

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 8,39 s Jan Hurdálek 06 6.12.2015 (České Budějovice)
60 m 8,9 s
9,66 s
Marek Vandírek 05
Marek Vandírek 05
13.12.2014 (Český Brod)
6.3.2014 (Juliska)
150 m      
200 m 32,82 s Marek Vandírek 05 13.3.2014 (Stromovka)
300 m 53,72 s Jan Hurdálek 06 21.3.2015 (Jablonec n.Nisou)
1000 m 3:34,76 s Alexandr Šimek 04 15.12.2013 (Strahov)
60 m př. 11,8 s Marek Vandírek 05 13.12.2014 (Český Brod)
Dálka 3,99 m Marek Vandírek 05 13.12.2014 (Český Brod)
Výška 112 cm Marek Vandírek 05 13.12.2014 (Český Brod)
Čtyřboj 1062 bodů Jan Hurdálek 06
(10,29s-53,72s-3,10m-6.05m)
21.3.2015 (Jablonec n.N.)

 

Dívky

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 8,33 s Daniela Mandíková 07 12.3.2016 (Jablonec n. Nisou)
60 m 10,11 s
9,5 s
Daniela Mandíková 07
Daniela Mandíková 07
16.1.2016 (Český Brod)
12.12.2015 (Český Brod)
150 m      
200 m 35,31s Michaela Rubešová 05 13.3.2014 (Stromovka)
300 m 54,33 s Daniela Mandíková 07 12.3.2016 (Jablonec n. Nisou)
400 m 1:24,68s Adriana Francová 05 13.3.2014 (Stromovka)
800 m 3:05,33s Michaela Rubešová 05 15.12.2013 (Strahov)
Dálka 388 cm Daniela Mandíková 07 12.3.2016 (Jablonec n. Nisou)
Výška 104 cm Daniela Mandíková 07 13.2.2016 (Český Brod)
Medicinbal 6,60 m Daniela Mandíková 07 12.3.2016 (Jablonec n. Nisou)
Čtyřboj 1926 bodů Daniela Mandíková 07
(8,33s – 54,33s – 3,88m – 6,60m)
12.3.2016 (Jablonec n. Nisou)

 

Smíšené

Disciplína Výkon Jméno Datum
4x200m  2:33,47s Marek Vandírek 05
Michaela Rubešová 05
Sára Dolejšová 07
Alexandr Šimek 04
 15.12.2013 (Strahov)

Přípravka

(10-11 let, nar. 2007-2006)

Chlapci

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 7,83 s Marek Vandírek 05 12.3.2016 (Jablonec n.N.)
60 m 9,27 s Marek Vandírek 05 16.1.2016 (Český Brod)
150 m      
200 m 32,89s Matěj Bednář 03 13.3.2014 (Stromovka)
300 m 49,70 s Marek Vandírek 05 12.3.2016 (Jablonec n.N.)
400 m 1:15,69s Alexandr Šimek 04 13.3. 2014 (Stromovka)
800 m 2:41,90 s
2:41,90 s
Jan Schnajberk 04
Alexandr Šimek 04
30.1.2015 (Strahov)
30.1.2015 (Strahov)
1000 m 3:28,75 s Jan Schnajberk 04 24.1.2015 (Stromovka)
1500 m 5.39,06 s Alexandr Šimek 04 11.1.2015 (Strahov)
60 m př. 12,31 s
11,8 s
Marek Vandírek 05
Marek Vandírek 05
16.1.2016 (Český Brod)
14.2.2015 (Český Brod)
Dálka 4,11 m Marek Vandírek 05 16.1.2016 (Český Brod)
Výška 120 cm Jan Hurdálek 06 27.1.2016 (Jablonec n.N.)
Medicinbal 7,10 m Jan Hurdálek 06 29.1.2016 (Jablonec n.N.)
Čtyřboj 1600 bodů Marek Vandírek 05
(7,83s – 49,70s – 3,88m – 6,60m)
12.3.2016 (Jablonec n.N.)

 

Dívky

Disciplína Výkon Jméno Datum
50 m 8,73 s Michaela Rubešová 05 20.3.2016 (Nymburk)
60 m 10,16 s Michaela Rubešová 05 16.1.2016 (Český Brod)
150 m      
300 m 53,89 s Michaela Rubešová 05 12.3.2016 (Jablonec n.N.)
60 m př. 13,28 s Michaela Rubešová 05 16.1.2016 (Český Brod)
Dálka 355 cm Michaela Rubešová 05 20.3.2016 (Nymburk)
Výška 112 cm Michaela Rubešová 05 12.12.2015 (Český Brod)
Medicinbal 5,50 m Michaela Rubešová 05 12.3.2016 (Jablonec n.N.)
Čtyřboj 1669 bodů Michaela Rubešová 05
(8,82s – 53,89s – 3,47m – 5,50m)
12.3.2016 (Jablonec n.N.)

Mladší žactvo

(12-13 let, nar. 2005-2004)

Mladší žáci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,86 s Ondřej Horejš 01 6.12.2014 (Stromovka)
150 m 18,83 s Ondřej Horejš 01 17.12.2014 (Stromovka)
300 m 40,37 s Ondřej Horejš 01 6.12.2014 (Stromovka)
800 m 2:14,88 s Nico Boketta 02 19.12.2015 (Strahov)
1000 m 2:56,18 s Petr Novák 02 5.12.2015 (Stromovka)
1500 m 4:54,62 s Petr Novák 02 15.3.2015 (Stromovka)
60 m př. 12,4 s Jan Schnajberk 04 13.2.2016 (Český Brod)
Výška 115 cm Jakub Mostecký 02 25.1.2014 (Český Brod)
Dálka 4,52 m Ondřej Horejš 01 15.12.2013 (Strahov)
Koule 3kg 8,48 m Ondřej Horejš 01 8.2.2014 (Strahov)

 

Mladší žákyně

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 8,04 s Tereza Elena Šínová 01 17.12.2014 (Stromovka)
150 m 19,56 s Tereza Elena Šínová 01 17.12.2014 (Stromovka)
300 m 45,08 s Linda Dufková 01 6.12.2014 (Stromovka)
600 m 1:54,90 s Eliška Landsmannová 03 11.2.2015 (Stromovka)
800 m 2:31,63 s Eliška Landsmannová 03 29.1.2016 (Strahov)
1500 m 5:26,27 s Eliška Landsmannová 03 3.2.2016 (Stromovka)
60 m př. 12,14 s Kristýna Vejšická 02 5.12.2015 (Stromovka)
Výška      
Dálka 5,03 m Tereza Elena Šínová 01 12.2.2014 (Stromovka)
Koule 2kg 9,87 m Tereza Elena Šínová 01 8.2.2014 (Strahov)
Chůze 2000 m 12:35,1 s Sára Holečková 02 27.12.2015 (Jablonec n.Nisou)

 

Smíšené

Disciplína Výkon Jméno Datum
4x200 m 1:59,08s Ondřej Horejš 01
Matěj Bednář 03
Adéla Šínová 01
Tereza Šínová 01
12.2.2014 (Stromovka)

Žactvo

(14-15 let, nar. 2003-2002)

Žáci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,37 s Filip Brom 99 13.12.2014 (Strahov)
150 m 17,49 s Ondřej Horejš 01 6.3.2016 (Stromovka)
300 m 37,10 s Ondřej Horejš 01 6.3.2016 (Stromovka)
800 m 2:12,33 s Petr Novák 02 5.3.2016 (Stromovka)
1000 m 2:56,77 s Petr Vacátko 01 13.2.2016 (Stromovka)
1500 m 4:37,03 s Nico Boketta 02 25.2.2016 (Strahov)
3000 m 10:04,16 s Nico Boketta 02 6.3.2016 (Stromovka)
60 m př. 8,64 s Ondřej Horejš 01 24.2.2016 (Strahov)
Výška 183 cm Petr Vacátko 01 6.3.2016 (Stromovka)
Tyč 345 cm Jan Patka 01 5.3.2016 (Stromovka)
Dálka 6,05 m Ondřej Horejš 01 25.2.2016 (Strahov)
Koule 4 kg 14,91 m Jan Patka 01 6.3.2016 (Stromovka)
Sedmiboj 3985 bodů Ondřej Horejš 01
7,55s – 5,81m – 12,13m – 154cm
8,87s – 2,50m – 2:57,19s
13.2.2016 (Stromovka)
Chůze 3000m 20:35,96 s Jan Švejda 01 14.2.2016 (Stromovka)
4x300m 2:42,15 s Petr Vacátko 01
Petr Novák 02
Vojtěch Vejlupek 02
Ondřej Horejš 01
25.2.2016 (Strahov)

 

Žákyně

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,54 s Anna Kerbachová 00
český halový rekord žákyň
28.2.2015 (Jablonec n. Nisou)
150 m 18,27 s Anna Kerbachová 00
český halový rekord žákyň
13.1.2015 (Stromovka)
200 m 24,38 s Anna Kerbachová 00 31.1.2015 (Vídeň)
300 m 39,66 s Anna Kerbachová 00
český halový rekord žákyň
19.2.2015 (Strahov)
800 m 2:29,68 s Anna Kerbachová 00 6.2.2015 (Stromovka)
1500 m 5:28,36 s Iveta Dufková 01 3.2.2016 (Stromovka)
60 m př. 8,52 s Anna Kerbachová 00
český halový rekord žákyň
28.2.2015 (Jablonec n. Nisou)
Výška 165 cm Patricie Burajová 99 20.12.2014 (Drážďany)
Tyč      
Dálka 5,74 m Anna Kerbachová 00  28.2.2015 (Jablonec n. Nisou)
Koule 3kg 12,10 m Anna Kerbachová 00 17.1.2015 (Strahov)
Pětiboj 3683 bodů Anna Kerbachová 00
8,70s – 149cm – 11,77m – 5,69m – 2:29,68s
6.2.2015 (Stromovka)
Chůze 3000m 18:31,28 s Sára Holečková 02 14.2.2016 (Stromovka)
4x300 m 2:53,34 s Linda Dufková 01
Tereza Elena Šínová 01
Adéla Nela Šínová 01
Anna Kerbachová 00
český halový rekord žákyň
1.3.2015 (Jablonec n. Nisou)

Dorost

(16-17 let, nar.2001-2000)

Dorostenci

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,28 s Filip Brom 99 14.2.2015 (Stromovka)
150 m 17,69 s Filip Brom 99 15.1.2016 (Strahov)
200 m 24,01 s Filip Brom 99 24.1.2015 (Stromovka)
400 m      
800 m      
1500 m      
3000 m      
60 m př.      
Výška      
Tyč      
Dálka      
Trojskok      
Koule      
4x200 m      

 

Dorostenky

Disciplína Výkon Jméno Datum
60 m 7,62 s Anna Kerbachová 00 20.2.2016 (Stromovka)
150 m 18,49 s Anna Kerbachová 00 15.1.2016 (Stromovka)
200 m 24,35 s Anna Kerbachová 00 21.2.2016 (Stromovka)
400 m      
800 m 2:24,76 s Anna Kerbachová 00 12.2.2016 (Stromovka)
1500 m      
3000 m      
60 m př. 8,45 s Anna Kerbachová 00 20.2.2016 (Stromovka)
Výška 172 cm Patricie Burajová 99 20.2.2016 (Stromovka)
Tyč      
Dálka 5,52 m Anna Kerbachová 00 7.2.2016 (Stromovka)
Trojskok      
Koule 3 kg 12,33 m Anna Kerbachová 00 12.2.2016 (Stromovka)
Pětiboj 3905 bodů Anna Kerbachová 00
8,58s – 163cm – 12,33m – 5,47m – 2:24,76s
12.2.2016 (Stromovka)
4x200 m