Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ A DOROSTU
 
O víkendu 29.-30.června 2019 se uskutečnilo v Olomouci Mistrovství ČR na dráze v kategoriích juniorů a dorostu. Zásluhou Terezy Šínové a Elišky Landsmannové jsme získaly 4 mistrovské medaile, celkem 16x se naši mladí atleti umístili do 8.místa a vytvořili si 4 osobní rekordy.
Výsledky podle kategorií a disciplín:
 
JUNIOŘI A JUNIORKY
100 metrů
Linda Dufková běžela v rozběhu osobní rekord 12,43s a obsadila 11.místo.
Monika Doubková zaběhla v rozběhu čas 12,73.
200 metrů
Linda Dufková zaběhla v rozběhu čas 26,05s (w-2,6) a obsadila 10.místo.
800 metrů
Iveta Dufková zaběhla v rozběhu čas 2:20,58s a obsadila 9.místo.
1500 metrů
Jan Švejda zaběhl čas 4:08,61s a obsadil 7.místo.
100 metrů překážek
TEREZA ŠÍNOVÁ zaběhla v rozběhu čas 13,95s. Ve finále zvítězila v osobním rekordu
13,54s a to je druhý čas historických českých tabulek.
Linda Dufková zaběhla v rozběhu čas 14,41s, ve finále zaběhla 14,45s a obsadila 7.místo.
Adéla Šínová zaběhla v rozběhu čas 15,59s.
400 metrů překážek
Veronika Čižinská zaběhla v rozběhu čas 66,72s.
4x100 metrů
Linda Dufková-Slavíková-Doubková-Tereza Šínová v čase 48,09 obsadily 4.místo.
Gnip-Krenek-Vacátko-Patka v čase 45,26s obsadili 7.místo.
Výška
Jan Patka obsadil výkonem 193cm 6.=místo.
Tyč
Petr Vacátko obsadil v osobním rekordu 414cm 7.místo.
Dálka
TEREZA ŠÍNOVÁ obsadila výkonem 604cm 2.místo, shodným výkonem jako vítězka.
Jan Patka obsadil výkonem 660cm 7.místo.
Trojskok
Adéla Šínová obsadila výkonem 11,13m 11.místo.
Koule 4kg juniorky
Veronika Slavíková obsadila výkonem 11,66m 7.místo.
Adéla Šínová obsadila výkonem 10,63m 12.místo.
Disk 1kg juniorky
Veronika Slavíková obsadila výkonem 34,80m 7.místo.
Oštěp 600g juniorky
Veronika Slavíková obsadila výkonem 34,22m 12.místo.
Kladivo 4kg juniorky
Adéla Šínová NM.
 
DOROSTENCI A DOROSTENKY
200 metrů
Philip Krenek zaběhl v rozběhu čas 23,57s.
400 metrů
Philip Krenek zaběhl v rozběhu 51,08s a postoupil do finále, zde obsadil časem 51,57s 6.místo. 800 metrů
Melissa Vozábalová zaběhla v rozběhu osobní rekord 2:25,78s.
1500 metrů
ELIŠKA LANDSMANNOVÁ obsadila časem 4:54,87s 3.místo.
3000 metrů
ELIŠKA LANDSMANNOVÁ obsadila časem 11:13,96s 3.místo.
Nico Boketta obsadil časem 9:15,61s 6.místo.
4x400 metrů
Gnip-Boketta-Novotný-Krenek obsadili časem 3:36,84s 6.místo.
Chůze 5000 metrů
Kristýna Vejšická obsadila časem 31:06,35s 9.místo.
 
Doplnění:
III.kolo Přeboru Prahy družstev žen, Hostivař 26.června
Veronika Slavíková zvítězila v běhu na 100m v osobním rekordu 12,78s, v dálce obsadila 2.místo výkonem 523cm.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 24.7.2019

 

Další aktuality

Výsledek z Mezistátního víceutkání dorostu

V termínu 13.července 2019 se uskutečnilo v Trnavě Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek za tradiční účasti týmů ČR – Maďarska – Slovinska a domácího Slovenska. Svůj reprezentační křest zde absolvovala Eliška. celý článek

(vloženo 24.7.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ DO 19 LET v BORAS

Ve švédském Boras proběhlo v termínu 18.-21.července 2019 Mistrovství Evropy juniorů a juniorek do 19 let „U 20“. celý článek

(vloženo 24.7.2019)

VÝSLEDKY Z ME DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN VE VÍCEBOJÍCH

Na portugalském ostrově Madeira v Ribeira Brava proběhlo v termínu 5.-6.července 2019 Mistrovství Evropy družstev mužů a žen ve vícebojích – I.liga. celý článek

(vloženo 24.7.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ A DOROSTU

O víkendu 29.-30.června 2019 se uskutečnilo v Olomouci Mistrovství ČR na dráze v kategoriích juniorů a dorostu. celý článek

(vloženo 24.7.2019)

Výsledky 3.kola Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C

Ve středu 19.června 2019 se uskutečnilo na stadionu Přátelství na Strahově 3.závěrečné kolo Přeboru Prahy družstev ve skupinách. celý článek

(vloženo 24.7.2019)

Více aktualit