Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 3.kola Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C

 
Ve středu 19.června 2019 se uskutečnilo na stadionu Přátelství na Strahově 3.závěrečné kolo Přeboru Prahy družstev ve skupinách. Naši žáci a žákyně z tohoto kola ve skupině C odešli tak jako v předcházejících kolech se ziskem 3.místa a na podzim budou bojovat v devítičlenné elitní skupině Přeboru Prahy.
Výsledky podle disciplín:
 
60 metrů
3.místo: Magdalena Suchá 05 v čase 8,49s.
               Adéla Červenková 04 zaběhla 9,04s; Ada Matoušů 05 zaběhla 9,08s.
 
150 metrů
4.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 20,80s.
              Jan Schnajberk 04 v čase 19,96s; Barbora Veiglová 05 DNS.
 
1500 metrů
6.místo: Pavla Šimšová 05 v čase 5:49,73s.
8.místo: Adéla Červenková 04 v čase 6:39,81s.
              Agáta Svobodová 05 a Barbora Veiglová 05 DNS.
 
100 metrů překážek
1.místo: Magdalena Suchá 05 v čase 16,69s.
3.místo: Daniel Kopřiva 05 v čase 17,13s.
4.místo: Julián Boschat 05 v čase 17,34s.
6.místo: Alena Hatiarová 05 v čase 20,74s.
 
200 metrů překážek
2.místo: Daniel Boschat 05 v čase 33,79s.
5.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 34,21s.
              Agáta Svobodová 05 DNS.
 
1500 metrů překážek
5.místo: Marek Dolejš 04 v čase 5:41,95s.
6.místo: Adam Černoch 05 v čase 5:48,67s.
 
4x300 metrů
2.místo: Suchá-Lavičková-Červenková-Hatiarová v čase 3:09,85s.
7.místo: Schnajberk-Kopřiva-Boschat-Černoch v čase 3:01,00s.
 
Výška1.místo:
1.místo: Nikita Machytková 04 výkonem 151cm.
2.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 142cm.
              Magdalena Teplá 04 a Leonidas Karidis 05 DNS.
 
Dálka
5.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 446cm.
6.místo: Jan Schnajberk 04 výkonem 485cm.
7.místo: Nikita Machytková 04 výkonem 441cm.
ára Dolejšová 07 obsadila 4.místo časem 2:46,66s a DNS.
 
 
Koule 4kg žáci, 3kg žákyně
6.místo: Anna Novotná 05 výkonem 8,41m.
8.místo: Ada Matoušů 05 výkonem 7,47m.
 Pavla Šimšová 05 výkon 5,80m; Magdalena Teplá 04; Amálie Šteflová 04; Leonidas Karidis DNS.
 
Disk 1kg žáci, 0,75kg žákyně
4.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 29,70m.
9.místo: Adam Černoch 05 výkonem 21,03m.
9.místo: Anna Novotná 05 výkonem 17,69m.
              Amálie Šteflová 04 DNS.
 
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 24.7.2019

 

Další aktuality

Pozvánka na 12.ročník - PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ 2019

Přebor Prahy v přespolním běhu a Pohár Pražských Běžeckých Nadějí celý článek

(vloženo 11.11.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT V TĚLOCVIČNÁCH

Naši oddíloví atleti začínají přecházet s tréninkem podle tréninkových skupin do tělocvičen na zimní období 2019/2020 a to od pondělí 4.listopadu 2019 do středy 26.února 2020. celý článek

(vloženo 4.11.2019)

VÝSLEDKY MLADŠÍHO ŽACTVA A PŘÍPRAVKY V ZÁŘÍ 2019 BĚH BABÍHO LÉTA 7.9.

Za chladného počasí proběhl v parku v Horních Počernicích první závod druhé podzimní části Poháru Pražských Běžeckých Nadějí (PPBN). Kvůli opravám v parku došlo ke změnám tratí, které se běhaly v zadní části parku. celý článek

(vloženo 11.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIOREK

JUNIORKY ZÍSKALY MISTROVSKÉ STŘÍBRO celý článek

(vloženo 9.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIORŮ

V sobotu 28.září 2019 proběhlo v Plzni Mistrovství ČR družstev juniorů 2019. Po loňském zisku stříbrných medailí v dorostenecké kategorii mohli mít kluci i letos mezi juniory vysoké ambice. celý článek

(vloženo 9.10.2019)

Více aktualit