Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky Přeboru Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň se konal 9.-10.června na Podvinném Mlýně.

Našim mladým nadějím se výrazně dařilo, vybojovali celkem 10 přebornických medailových umístění, z toho Eliška a Lucka vystoupily na stupeň nejvyšší. Vedle medailí získali další pěkná umístění.

Výsledky podle disciplín:

60 metrů

3.místo: Eliška Kramešová 06 v čase 8,51s (w-1,8), z rozběhu postoupila časem 8,65s.

3.místo: Matyáš Pallas 06 v čase 8,33s (w-2,8), z rozběhu postoupil časem 8,37s.

150 metrů

7.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 v čase 21,82s.

300 metrů

1.místo: Eliška Kramešová 06 v čase 44,28s.

Marie Chovancová 06 DNS.

800 metrů

4.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:36,36s.

Barbora Tomášková 07; Veronika Dvořáková 06; Kateřina Štěpová 06 DNS.

60m metrů překážek

3.místo: Magda Váchová 06 v čase 10,08s (w-4,2), z rozběhu postoupila časem 10,04s.

Eduard Vodvářka 06 ve finále C zaběhl 10,82s, v rozběhu 11,01s.

Patrik Kyselica 06 ve finále C zaběhl 11,52s, v rozběhu 11,15s.

4x60 metrů

4.místo: Vodvářka-Kyselica-Gasiúnas-Demčenko-Pallas v čase 33,14s.

4x300 metrů

2.místo: Kramešová-Váchová-Mandíková-Hegerová v čase 3:08,81s.

Výška

1.místo: Lucie Žariková 06 výkonem 152cm.

8.místo: Patrik Kyselica 06 výkonem 134cm.

9.místo: Filip Klusáček 06 výkonem 134cm.

Dálka

2.místo: Magda Váchová 06 výkonem 495cm /w+3,2/.

4.místo: Eduard Vodvářka 06 výkonem 466cm.

Robert Melíšek 07 výkon 372cm.

Koule /H škg, D 2kg/

3.místo: Ema Kyselicová 06 výkonem 9,76m.

3.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 9,83m.

4.místo: Filip Klusáček 06 výkonem 9,50m.

10.místo: Dominik gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 7,92m.

Lucie Žariková 06 výkon 8,38m; Sofie Gerstlová 07 DNS.

Kriket

3.místo: Terezie Nekardová 06 výkonem 49,83m.

Daniela Mandíková 07 výkon 38,81m.

Přidáno/aktualizováno: 18.6.2019

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek