Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 3.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C

 
Po přespolním běhu a 1.kole dvojbojů pokračovala společná soutěž 30.května 2019 na Děkance 3.kolem Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C. Našemu A družstvu žactva se podařilo zopakovat vítězné tažení z předcházejících dvou kol ziskem 212,5 bodu, přičemž dívky byly nejúspěšnější se 122,5 body, kluci na druhém místě získali 90 bodů.
Bodovalo 11 dívek a 8 kluků, 1 z nich z B družstva, nejúspěšnějšími bodovači byli Pallas s 22 body, Kramešová a Vodvářka získali 20, Tocháčková 19 bodů atd.
 
Výsledky podle dvojbojů:
4x60 metrů mix
1.místo: Kramešová-Mandíková-Pallas-Gasiúnas-Demčenko v čase 32,91s.
6.místo: Klusáček-Vodvářka-Tocháčková-Šedlbauerová v čase 34,68s.
8.místo: Holeček-Melíšek-Hegerová-Kyselicová v čase 35,20s.
              Jakoubek-Štěpová-Hegerová-Dvořáková v čase 38,61s.
              Čistá-Nekardová-Benedikovič-Černý v čase 38,91s.
 
60 metrů a výška
A družstvo
Filip Klusáček 06 5.místo v čase 9,25s a 3.místo výkonem 130cm.
Matěj Holeček 08 8.místo v čase 9,51s a NM.
Daniela Mandíková 07 3.místo v čase 9,13s a 2.=místo výkonem 135cm.
Ema Kyselicová 06 4.místo v čase 9,20s a 4.místo výkonem 132cm.
Terezie Nekardová 06 7.místo v čase 9,47s a 8.místo výkonem 120cm.
 
150 metrů a koule
A družstvo
Matyáš Pallas 06 1.místo v čase 20,42s a 1.místo výkonem 8,79m.
Tomáš Oberhauer 07 v čase 28,70s a výkon 3,66m.
Eliška Kramešová 06 1.místo v čase 20,55s a 2.místo výkonem 7,43m.
Vanda Hegerová 06 5.místo v čase 22,38s a 10.místo výkonem 6,52m.
Sofie Gerstlová 07 DNS.
B družstvo
Filip Jakoubek 07 v čase 25,33s a 8.místo výkonem 5,92m.
Nela Škodová 08 v čase 24,56s a výkon 4,90m.
Petra Lisacová 08 v čase 25,28s a výkon 4,40m.
 
60 metrů překážek a dálka
A družstvo
Eduard Vodvářka 06 1.místo v čase 10,85s a 2.místo výkonem 431cm.
Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 2.místo v čase 11,42s a 5.místo výkonem 415cm.
Lucie Žariková 06 2.místo v čase 11,82s a výkon 351cm.
Hana Teplá 07 v čase 13,82s a 2.místo výkonem 403cm.
Kateřina Štěpová 06 v čase 14,26s a výkon 309cm.
B družstvo
Robert Černý 08 v čase 13,50s a výkon 380cm.
 
800 metrů a kriket
A družstvo
Robert Melíšek 07 10.místo v čase 3:00,53s a 3.místo výkonem 33,85m.
Vítězslav Zátka 07 v čase 3:13,66s a 4.místo výkonem 33,07m.
Anna Tocháčková 08 1.místo v čase 2:50,18s a 3.místo výkonem 35,85m.
Ema Šedlbauerová 08 v čase 3:18,33s a 2.místo výkonem 40,60m.
Veronika Dvořáková 06 3.místo v čase 2:53,67s a 9.místo výkonem 29,42m.
Dita Hegerová 08 9.místo v čase 3:09,83s a výkon 24,32m.
B družstvo
Hugo Pecka 08 v čase 3:20,17s a výkon 13,68m.
Ondřej Benedikovič 08 v čase 3:34,94s a výkon 24,25m.
Sára Čistá 08 v čase 3:39,42s a výkon 22,62m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.6.2019

 

Další aktuality

Pozvánka na 12.ročník - PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ 2019

Přebor Prahy v přespolním běhu a Pohár Pražských Běžeckých Nadějí celý článek

(vloženo 11.11.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT V TĚLOCVIČNÁCH

Naši oddíloví atleti začínají přecházet s tréninkem podle tréninkových skupin do tělocvičen na zimní období 2019/2020 a to od pondělí 4.listopadu 2019 do středy 26.února 2020. celý článek

(vloženo 4.11.2019)

VÝSLEDKY MLADŠÍHO ŽACTVA A PŘÍPRAVKY V ZÁŘÍ 2019 BĚH BABÍHO LÉTA 7.9.

Za chladného počasí proběhl v parku v Horních Počernicích první závod druhé podzimní části Poháru Pražských Běžeckých Nadějí (PPBN). Kvůli opravám v parku došlo ke změnám tratí, které se běhaly v zadní části parku. celý článek

(vloženo 11.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIOREK

JUNIORKY ZÍSKALY MISTROVSKÉ STŘÍBRO celý článek

(vloženo 9.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIORŮ

V sobotu 28.září 2019 proběhlo v Plzni Mistrovství ČR družstev juniorů 2019. Po loňském zisku stříbrných medailí v dorostenecké kategorii mohli mít kluci i letos mezi juniory vysoké ambice. celý článek

(vloženo 9.10.2019)

Více aktualit