Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C

 
Za pořadatelství našeho oddílu proběhlo 28.května 2019 na Julisce 2.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C. Našemu družstvu žactva se podařilo zopakovat umístění na 3.místě z 1.kola se ziskem 145,5 bodu a drží naději na postup do devítičlenného finále A.
Bodovalo 8 žáků a 7 žákyň, nejvyšším bodovým ziskem přispěla Tereza se 17,5 body, Dan získal 17 a Matěj 14 bodů.
 
Výsledky podle disciplín:
60 metrů
4.-5.místo: Tereza Tomanová 05 v čase 8,51s.
300 metrů
7.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 46,00s.
              Pavla Šimšová 05 zaběhla 52,42s; Adéla Červenková 04 DNS.
800 metrů
6.místo: Jan Schnajberk 04 v čase 2:23,64s.
9.místo: Julián Boschat 05 v čase 2:34,90s.
7.místo: Michaela Rubešová 05 v čase 2:47,46s.
8.místo: Pavla Šimšová 05 v čase 2:48,61s.
3000 metrů
2.místo: Marek Dolejš 04 v čase 10:48,27s.              
5.místo: Adam Černoch 05 v čase 12:08,84s.
200 metrů překážek
5.místo: Julián Boschat 05 v čase 33,08s.
7.místo: Michaela Rubešová 05 v čase 33,25s.
8.místo: Magdalena Suchá 05 v čase 33,30s.
9.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 33,58s.
              Adéla Červenková 04 v čase 41,94s; Jakub Čížek 05 DNS.
4x60 metrů
8.místo: Hošek, Kopřiva, Šimek, Boschat v čase 32,06s.
7.místo: Lavičková, Suchá, Šteflová, Tomanová v čase 33,06s.
Výška
4.místo: Matěj Hošek 04 výkonem 156cm.
6.místo: Leonidas Karidis 05 výkonem 143cm.
1.místo: Tereza Tomanová 05 výkonem 147cm.
2.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 141cm.
              Nikita Machytková 04 DNS.
Dálka
7.místo: Alexandr Šimek 04 výkonem 482cm.
10.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 427cm.
                Adéla Zápotocká 05 dala 408cm; Nikita Machytková 04 DNS.
Koule žáci 4kg
4.místo: Alexandr Šimek 04 výkonem 10,73m.
9.místo: Leonidas Karidis 05 výkonem 8,80m.
Koule žákyně 3kg
9.místo: Amálie Šteflová 04 výkonem 7,76m.
              Tereza Pristačová 05 výkon 6,49m; MS Anna Novotná 05 výkon 7,82m.
Disk žáci 1kg
4.místo: Matěj Hošek 04výkonem 28,52m.
5.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 26,32m.
              Jakub Čížek 05 DNS.
Disk žákyně 0,75kg
                  Amálie Šteflová 04 výkon 17,78m; MS Anna Novotná 05 výkon 15,60m.
Oštěp žáci 600g
1.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 37,21m.
4.místo: Jan Schnajberk 04 výkonem 29,70m.
6.místo: Adam Černoch výkonem 23,92m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.6.2019

 

Další aktuality

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

V neděli 11. dubna 2021 se uskutečnilo v Táboře Mistrovství ČR v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dorost. celý článek

(vloženo 14.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

v minulé Aktualitě jsme vás seznámili s termíny Prázdninových letních soustředění 2021 v domácích podmínkách v areálu Hrabákova v červenci a v srpnu. celý článek

(vloženo 5.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

procházíme složitým obdobím při omezení tréninkových aktivit z hygienicko-protiepidemických opatření. Věříme, že už v brzké době se tréninky bez omezení rozběhnou v obou lokalitách v areálu Hrabákova i ve školním areálu na Milíčově. celý článek

(vloženo 31.3.2021)

Informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) 2021

Aktualizované informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) v roce 2021 celý článek

(vloženo 12.3.2021)

Atletické výzvy 2021

celý článek

(vloženo 8.3.2021)

Více aktualit