Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky Přeboru Prahy juniorů a dorostu

 

O víkendu 25.-26.května 2019 se konal Přebor Prahy kategorií juniorů a dorostu. Na stadionu ASK Slavia byli naši mladí atleti velmi úspěšní, odvezli si z Edenu 26 medailí, z toho 14 nejcennějších kovů, 7 stříbrných a 5 bronzových medailí. Vedle toho se 8 mladých atletů umístilo na nepopulárním čtvrtém místě.

 

Výsledky podle disciplín a kategorií s naší účastí:

JUNIORKY A JUNIOŘI

100 metrů

4.místo: Monika Doubková z rozběhu za 12,65s (w+2,2) postoupila do FA, zde zaběhla 12,98s.

              Viktor Kašák z rozběhu za 11,35s (w+2,5) postoupil do FB, zde zaběhl 11,42s.

200 metrů

3.místo: Linda Dufková v čase 25,99s.

              Veronika Slavíková v čase 26,82s; Viktor Kašák zaběhl 24,00s.

400 metrů

4.místo: Veronika Čižinská v čase 60,45

5.místo: Iveta Dufková v čase 62,02s.

800 metrů

               Iveta Dufková DNF.

1.místo: Jan Švejda v osobním rekordu 1:57,80s.

1500 metrů  

1.místo: Jan Švejda v čase 4:15,74s.

100 metrů překážek

1.místo: Tereza Šínová v rozběhu zaběhla 13,88s (w+3,9) a ve finále excelovala vynikajícím časem 13,62s, bohužel čas znehodnocen nedovolenou podporou větru (w+3,7).

4.místo: Adéla Šínová v rozběhu zaběhla 14,94s (w+3,9), ve finále zopakovala 14,94s (w+3,7).

6.místo: Veronika Slavíková v rozběhu 15,25 (w+3,9), ve finále zaběhla 16,58s (w+3,7).

              Linda Dufková zaběhla v rozběhu 14,24s (w+3,9) ve Finále po kolizi DNF.

110 metrů překážek

Petr Vacátko v rozběhu zaběhl osobní rekord 16,09, ve Finále DNS.

400 metrů překážek

2.místo: Veronika Čižinská v osobním rekordu 64,41s.

4x100 metrů

1.místo: Linda Dufková-Slavíková-Doubková-Tereza Šínová v čase 47,80s.

3.místo: Vacátko-Horejš-Patka-Kašák v čase 45,20s.

4.-5.místo: Adéla Šínová-Čižinská-Iveta Dufková-Vozábalová v čase 51,55s.

4x400 metrů

1.místo: Vozábalová-Landsmannová-Iveta Dufková-Čižinská v čase 4:06,88s.

Výška

2.místo: Tereza Šínová výkonem 169cm.

2.místo: Petr Vacátko výkonem 188cm.

Dálka

1.místo: Tereza Šínová výkonem 598cm.

3.místo: Jan Patka v osobním rekordu 665cm.

5.místo: Ondřej Horejš výkon 635cm (w+2,6)

Trojskok

3.místo: Adéla Šínová výkonem 11,17m.

Koule jky 4kg, jři 6kg

1.místo: Veronika Slavíková výkonem 12,18m.

2.místo: Adéla Šínová v osobním rekordu 11,03m.

2.místo: Jan Patka výkonem 14,12m.

Disk 1 kg

1.místo: Veronika Slavíková v osobním rekordu 37,27m.

Oštěp jky 600g, jři 800g

3.místo: Veronika Slavíková v osobním rekordu 38,80m.

6.místo: Linda Dufková výkonem 30,23m.

              Tereza Šínová výkon 25,36m.

1.místo: Jan Patka výkonem 49,87m.

4.místo: Petr Vacátko výkonem 42,98m.

Kladivo 4kg

1.místo: Adéla Šínová výkonem 37,69m.

 

DOROSTENKY A DOROSTENCI

200 metrů

Melissa Vozábalová v čase 27,09s.

4.místo: Philip Krenek v osobním rekordu pod širým nebem 23,24s.

400 metrů

1.místo: Philip Krenek v osobním rekordu 50,92s.

5.místo: Melissa Vozábalová v čase 61,38s

800 metrů

2.místo: Eliška Landsmannová výkonem 2:23,54s.

1.místo: Nico Boketta v osobním rekordu 1:58,14s.

6.místo: Dominik Gnip v čase 2:02,86s.

              Mikuláš Novotný v základním osobním rekordu 2:11,39s.

1500 metrů

1.místo: Eliška Landsmannová v čase 4:55,99s.

1.místo: Nico Boketta v čase 4:26,96s.

4.místo: Matěj Bednář v osobním rekordu 4:42,40s.

3000 metrů

4.místo: Alžběta Košťálová v čase 12.09,40s.

4x400 metrů

2.místo: Gnip-Boketta-Novotný-Krenek v čase 3:33,58s.

 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

 

 

Přidáno/aktualizováno: 27.5.2019

 

Další aktuality

Výsledky Závodu rodičů s dětmi

Tradiční 7. ročník Závodu rodičů s dětmi v atletickém čtyřboji, určený pro mladé oddílové atlety a jejich rodiče proběhl ve středu 5. června 2019 ve sportovním areálu Hrabákova. celý článek

(vloženo 24.6.2019)

Info k Prázdninovému soustředění Litomyšl - mladší žactvo a přípravka

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 Lokalita: Litomyšl, sportovní areál – viz www.sportlitomysl.cz celý článek

(vloženo 24.6.2019)

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LITOMYŠL 2019 pro roč. 2004 -2008

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 celý článek

(vloženo 24.6.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DO 22 LET

Z Mistrovství ČR v Edenu si veze Terka stříbrnou medaili. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Výsledky Přeboru Prahy žáků a žákyň

Přebor Prahy žáků a žákyň proběhl ve dnech 13.-14.června 2019 na Děkance. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Více aktualit