Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

 

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže.

Na několika frontách, konečně už za atletického počasí, startovali v hostujících dresech naši mladí atleti.

Dosáhli mnoha osobních rekordů a zároveň přispěli bodovými zisky oddílům, za které hostují.

Velkou radost sobě i nám udělala Terka splněným limitem ČAS v dálce pro ME do 19 let ve švédském Boras.

 

1.kolo Přeboru Prahy žen, Kotlářka 17.května

Veronika Slavíková hostuje za ženy Atletiky Hostivař a oddílu přinesla třikrát maximální zisk.

Na 100m překážek v čase 16,44s, ve výšce v osobním rekordu 156cm a v kouli 4kg výkonem 11,72m.

 

1.kolo Extraligy žen, Plzeň 18.května

TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ v dresu žen Dukly Praha nejprve běžela 100m překážek za 13,94s

a to po nepovedeném začátku, příští závod bude určitě ještě lepší.

V dálce předvedla osobní rekord 617cm a přesně na centimetr splnila požadovaný limit na červencové ME U20. Její příprava směřuje k sedmiboji a o to je tento výkon prakticky v začátku sezóny pozoruhodnější. S malými přešlapy měla ještě delší skoky.

Oštěp absolvovala MS v rámci přípravy na sedmiboj s výkonem 22,95m s kterým nemohla být spokojena a na posledním úseku přispěla ke třetímu místu na 4x100m.

 

1.kolo I.ligy mužů, skupina A, Třebíč 18.května

Nico a Viktor startují v dresu Sparty, Honza nosí dres Triatletu Karlovy Vary.

Nico Boketta běžel 1500m v nejlepším čase pod širým nebem 4:03,48s, přispěl k 5.místu štafety 4x400m.

Viktor Kašák běžel rozběh 100m v čase 11,82s a přispěl k 7.místu štafety 4x100m.

Jan Švejda běžel 1500m ve výrazně zlepšeném osobním rekordu 4:07,14s, přispěl k 8.místu štafety 4x400m.

 

1.kolo mužů a žen, skupina B, Hradec Králové 18.května

Početné pole našich atletů startuje v dresu B družstva Univerzitního sportovního klubu.

Linda Dufková si vytvořila osobní rekordy na 100m překážek časem 14,35s a 200m časem 25,61s, přispěla bodovým ziskem za 3.místo ve štafetě 4x100m.

Veronika Čižinská si vytvořila osobní rekordy na 400m časem 59,88s a na 400m překážek časem 65,89s, přispěla bodovým ziskem za 3.místo ve štafetě 4x100m.

Eliška Landsmannová zaběhla letošní maximum na 1500m časem 4:53,32s.

Adéla Šínová zvládla v trojskoku výkon 11,10m, v kouli 4kg nejvíce 10,56m a v kladivu 4kg zapsala 32,78m.

Iveta Dufková běžela 400m v čase 61,61s a přispěla bodovým ziskem za 5.místo na 4x400 metrů.

V tréninkové skupině se připravuje od dubna Anna Kerbachová (členka USK Praha), jako čerstvá maturantka zapsala v dálce 574cm a běžela 200m za 24,88s. Připravuje se směrem k ME U20 na sedmiboj.

Petr Vacátko skákal výšku, kde zapsal 185cm, zkusil trojskok a dal nadějných 12,69m, přispěl bodovým ziskem za 9.místo ve štafetě 4x100m.

Philip Krenek běžel 400m v čase 51,67s, na 200m DQ, přispěl bodovým ziskem za 9.místo ve štafetě 4x100m.

Jan Patka skákal výšku a předvedl zde 175cm, v oštěpu 800g hodil 49,10m.

Dominik Gnip po dlouhém tréninkovém výpadku se zlepšil na 800m na 2:03,11s, přispěl bodovým ziskem za 5.místo ve štafetě 4x400m.

 

1.kolo II.ligy žen, skupina B, Sušice 19.května

Melissa a Monika startují za Spartak Vlašim.

Melissa Vozábalová zaběhla 400m za 61,18s a na 200m 26,67s (w+2,7), přispěla k 7.místu B štafety 4x100m.

Monika Doubková běžela 100m a z rozběhu za 12,85 postoupila do Finále B, zde běžela 12,54s (w+3,4s), přispěla ke 2.místu A štafety 4x100m.

 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

 

 

Přidáno/aktualizováno: 26.5.2019

 

Další aktuality

Výsledky Závodu rodičů s dětmi

Tradiční 7. ročník Závodu rodičů s dětmi v atletickém čtyřboji, určený pro mladé oddílové atlety a jejich rodiče proběhl ve středu 5. června 2019 ve sportovním areálu Hrabákova. celý článek

(vloženo 24.6.2019)

Info k Prázdninovému soustředění Litomyšl - mladší žactvo a přípravka

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 Lokalita: Litomyšl, sportovní areál – viz www.sportlitomysl.cz celý článek

(vloženo 24.6.2019)

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LITOMYŠL 2019 pro roč. 2004 -2008

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 celý článek

(vloženo 24.6.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DO 22 LET

Z Mistrovství ČR v Edenu si veze Terka stříbrnou medaili. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Výsledky Přeboru Prahy žáků a žákyň

Přebor Prahy žáků a žákyň proběhl ve dnech 13.-14.června 2019 na Děkance. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Více aktualit