Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Atletika Jižní Město z.s.
 

PŘESTUPY A HOSTOVÁNÍ – JARNÍ TERMÍN 2019

 
V jarním termínu 2019 byly podány a schváleny přestupy a hostování na kalendářní rok 2019.
Kompletní seznam zde:
 
PŘESTUPY
Z ATLJM:
Adéla Bajtlová 06 – do ASK Slavia
Pavel Hykl – do SK Radotín
David Sazima – do Triatlet Karlovy Vary
 
Do ATLJM:
Veronika Slavíková 01 – z Atletika Hostivař
Vanessa Vozábalová 02 – ze Sokol České Budějovice
Monika Doubková 00 – z TJ Spartak Vlašim
 
 
HOSTOVÁNÍ
Z ATLJM do kategorie dospělých:
ŽENY
Tereza Elena Šínová 01 – do TJ Dukla Praha
Veronika Čižinská 01 – do USK Praha
Iveta Dufková 01 – do USK Praha
Linda Dufková 01 – do USK Praha
Eliška Landsmannová 03 – do USK Praha
Adéla Nela Šínová 01 – do USK Praha
Alžběta Košťálová 02 – do USK Praha
Veronika Slavíková 01 – do Atletika Hostivař
Melissa Vozábalova 02 – do TJ Spartak Vlašim
Vanessa Vozábalová 02 – do TJ Spartak Vlašim
Kristýna Vejšická 02 – do SK Nové Město n.Metují
Monika Doubková 00 – do TJ Spartak Vlašim
Kateřina Hošková 02 – do TJ Dukla Praha /kategorie mládeže/
 
MUŽI
Jan Patka 01 – do USK Praha
Petr Vacátko 01 – do USK Praha
Philip Krenek 02 – do USK Praha
Dominik Gnip 03 – do USK Praha
Ondřej Horejš 01 – do USK Praha
Matěj Beneš 01 – do A.C.Sparta Praha
Nico Boketta 02 – do A.C.Sparta Praha
Viktor Kašák 01 – do A.C.Sparta Praha
Jan Švejda 01 – do Triatlet Karlovy Vary
Petr Janas 02 – do TJ Dukla Praha /kategorie mládeže/
Matěj Bednář 03 – do TJ Dukla Praha /kategorie mládeže/
Mikuláš Novotný 03 – do TJ Dukla Praha /kategorie mládeže/
 
 
 
Do ATLJM do kategorie mládeže:
 
JUNIORKY /10/
Viktória Forster 02 – SVK /cizinka/
Anna Korbová 01 – z Triatlet Karlovy Vary
Valentýna Přibylová 00 – z TJ Spartak Vlašim
Kamila Frontzová 01 – z AK Bílina
Anna Kerbachová 00 – z USK Praha
Anita Zikmundová 00 – z USK Praha
Klára Kačerovská 00 – z USK Praha
Julia Anna Lilly Bell 01 – z USK Praha
Barbora Hložková 00 – z USK Praha
Veronika Petrásková 00 – z USK Praha
 
JUNIOŘI /13/
Jan Jirásek 00 – z TJ Dukla Praha
Alessandro Pulese 01 – z TJ Dukla Praha
Marek Voborský 01 – z TJ Dukla Praha
Tomáš Pešťák 00 – z A.C.Sparta Praha
Matěj Černík 00 – z A.C.Sparta Praha
Vít Vladyka 01 – z A.C.Sparta Praha
Sebastian Merta 01 – z USK Praha
Vojtěch Ruda 01 – z USK Praha
Jakub Fiřt 00 – z USK Praha
David Štros 00 – z USK Praha
František Krakl 00 – z USK Praha
František Horký 00 – z USK Praha
Miroslav Janatka 01 – z USK Praha
 
…………………………………………….
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 23.5.2019

 

Další aktuality

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Nico Boketta startoval na silničním běhu v Itálii

Na tradičním silničním běhu 30.ročník Circuito „Citta di Bella 2022“ ve městě Pettinengo a Biella v severní Itálii startoval v sobotu 15.října Nico Boketta 02 a v silné konkurenci afrických běžců doběhl v závodě mírně delším než 1 míle na 6.místě v celý článek

(vloženo 17.10.2022)

Více aktualit