Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

                                                        ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s.
a
městská část Praha 11
a
partneři
zvou děti, rodiče a aktivní běžce na
 
JARNÍ BĚHÁNÍ 2019
8.ročník
 
   Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí
 pro kategorie přípravky, žactva a dorostu
www.bezeckenadeje.cz
 
Kdy: Sobota 27. dubna 2018 od 9.00 hodin
Kde: Sportovní areál, Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného náměstí.
         Závod se uskuteční v přilehlém Kunratickém lesu (Loc: 50°1´43.493´´N, 14°28´55.869´´ E)  
 
Vedoucí činovníci:
Ředitel závodu:       PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:      Lukáš Lébr    
Hospodář:               ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel:    Petr Vozobule
Lékař závodu:         MUDr. Miloslav Mandík 
 
Povrch trati:
Smíšený – převážně asfalt, drobný štěrk, lesní cesty
 
Přihlášky:
Přihlášky on line: do čtvrtku 25. dubna 2019 do 22.00 hodin na: www.bezeckenadeje.cz
Přihlášky na místě v den závodu v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.30 hodin, nejpozději 40 minut před startem kategorie                                                                   
 
Závodní kancelář:
Prezentace, startovné, startovní čísla ve sportovním areálu:
Přihlášení on line 30,- Kč, přihlášení na místě 50,- Kč
Startovní číslo obdrží účastník při prezentaci po zaplacení startovného, v cíli se vrací.
 
Doprava:
Metro C, stanice Chodov, 10 minut pěšky
 
Šatny:
K dispozici ve velmi omezeném množství sportovním areálu Hrabákova
 
Občerstvení:
Ve sportovním areálu v restauraci Školka
 
Výsledky:
Průběžně budou vyvěšovány v prostoru závodní kanceláře ve sportovním areálu.
Oficiální výsledky budou zveřejněny na: www.bezeckenadeje.cz
 
Zdravotní zajištění:
Pořadatelem bude zajištěno
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie a časový pořad:
 
 9.00     Běh rodičů s kočárkem           bez rozdílu kategorie    1900 m (1 velký okruh)
 
 9.30     žákyně mladší (PPBN)                2006 – 2007             1300 m (2 krátké okruhy)
 
 9.40     žáci mladší (PPBN)                    2006 – 2007             1300 m (2 krátké okruhy)
 
 9.50     žákyně (PPBN)                            2004 – 2005             1900 m (1 velký okruh)
 
10.05    žáci (PPBN)                                 2004 – 2005             1900 m (1 velký okruh)
10.20  1. vyhlašovací blok vítězů
10.20    berušky                                        2014 – 2016              100 m
 
10.30    broučci                                        2014 – 2016               100 m
 
10.40    přípravka žákyně I                       2012 – 2013               300 m
 
10.50    přípravka žáci I                            2012 – 2013               300 m
 
11.00    přípravka žákyně II                      2010 – 2011               650 m (1 krátký okruh)
 
11.10    přípravka žáci II                           2010 – 2011               650 m (1 krátký okruh)
 
11.20    přípravka žákyně III (PPBN)        2008 – 2009               650 m (1 krátký okruh)
 
11.30    přípravka žáci III (PPBN)             2008 – 2009               650 m (1 krátký okruh)
11.45    2. vyhlašovací blok vítězů
11.45    dorostenky (PPBN)                      2002 – 2003              3800 m (2 velké okruhy)
             juniorky                                        2000 – 2001               3800 m
             ženy do 34 let                              1985 – 1999               3800 m
             ženy 35 – 44 let                           1975 – 1984               3800 m
             ženy nad 44 let                            1974 a starší              3800 m
             dorostenci (PPBN)                       2002 – 2003              3800 m
12.15   3. vyhlašovací blok vítězů
12.15    junioři                                           2000 – 2001              5700 m (3 velké okruhy)
             muži do 39 let                              1980 – 1999              5700 m
             muži 40 – 49 let                           1970 – 1979              5700 m
             muži 50 – 59 let                           1960 – 1969              5700 m
             muži nad 59 let                            1959 a starší             5700 m
13.00   4. vyhlašovací blok vítězů 
 
Vyhlášení vítězů a ceny:
Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích
Závodníci na 1. - 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a věcné ceny
Závodníci na 1. - 3. místě od kategorií přípravky po kategorie dorostu obdrží navíc pohár
Diplom účastníka ke stažení na webu: www.atletikajm.cz
 
Doprovodný program pro děti:
Dětská atletika
 
Upozornění:
Závodí se dle platných pravidel Českého atletického svazu
Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Pořadatel neručí za odložené věci
 
                              Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje
                                              ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s. 
 
 

Přidáno/aktualizováno: 23.4.2019

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit