Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

                                                        ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s.
a
městská část Praha 11
a
partneři
zvou děti, rodiče a aktivní běžce na
 
JARNÍ BĚHÁNÍ 2019
8.ročník
 
   Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí
 pro kategorie přípravky, žactva a dorostu
www.bezeckenadeje.cz
 
Kdy: Sobota 27. dubna 2018 od 9.00 hodin
Kde: Sportovní areál, Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného náměstí.
         Závod se uskuteční v přilehlém Kunratickém lesu (Loc: 50°1´43.493´´N, 14°28´55.869´´ E)  
 
Vedoucí činovníci:
Ředitel závodu:       PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:      Lukáš Lébr    
Hospodář:               ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel:    Petr Vozobule
Lékař závodu:         MUDr. Miloslav Mandík 
 
Povrch trati:
Smíšený – převážně asfalt, drobný štěrk, lesní cesty
 
Přihlášky:
Přihlášky on line: do čtvrtku 25. dubna 2019 do 22.00 hodin na: www.bezeckenadeje.cz
Přihlášky na místě v den závodu v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.30 hodin, nejpozději 40 minut před startem kategorie                                                                   
 
Závodní kancelář:
Prezentace, startovné, startovní čísla ve sportovním areálu:
Přihlášení on line 30,- Kč, přihlášení na místě 50,- Kč
Startovní číslo obdrží účastník při prezentaci po zaplacení startovného, v cíli se vrací.
 
Doprava:
Metro C, stanice Chodov, 10 minut pěšky
 
Šatny:
K dispozici ve velmi omezeném množství sportovním areálu Hrabákova
 
Občerstvení:
Ve sportovním areálu v restauraci Školka
 
Výsledky:
Průběžně budou vyvěšovány v prostoru závodní kanceláře ve sportovním areálu.
Oficiální výsledky budou zveřejněny na: www.bezeckenadeje.cz
 
Zdravotní zajištění:
Pořadatelem bude zajištěno
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie a časový pořad:
 
 9.00     Běh rodičů s kočárkem           bez rozdílu kategorie    1900 m (1 velký okruh)
 
 9.30     žákyně mladší (PPBN)                2006 – 2007             1300 m (2 krátké okruhy)
 
 9.40     žáci mladší (PPBN)                    2006 – 2007             1300 m (2 krátké okruhy)
 
 9.50     žákyně (PPBN)                            2004 – 2005             1900 m (1 velký okruh)
 
10.05    žáci (PPBN)                                 2004 – 2005             1900 m (1 velký okruh)
10.20  1. vyhlašovací blok vítězů
10.20    berušky                                        2014 – 2016              100 m
 
10.30    broučci                                        2014 – 2016               100 m
 
10.40    přípravka žákyně I                       2012 – 2013               300 m
 
10.50    přípravka žáci I                            2012 – 2013               300 m
 
11.00    přípravka žákyně II                      2010 – 2011               650 m (1 krátký okruh)
 
11.10    přípravka žáci II                           2010 – 2011               650 m (1 krátký okruh)
 
11.20    přípravka žákyně III (PPBN)        2008 – 2009               650 m (1 krátký okruh)
 
11.30    přípravka žáci III (PPBN)             2008 – 2009               650 m (1 krátký okruh)
11.45    2. vyhlašovací blok vítězů
11.45    dorostenky (PPBN)                      2002 – 2003              3800 m (2 velké okruhy)
             juniorky                                        2000 – 2001               3800 m
             ženy do 34 let                              1985 – 1999               3800 m
             ženy 35 – 44 let                           1975 – 1984               3800 m
             ženy nad 44 let                            1974 a starší              3800 m
             dorostenci (PPBN)                       2002 – 2003              3800 m
12.15   3. vyhlašovací blok vítězů
12.15    junioři                                           2000 – 2001              5700 m (3 velké okruhy)
             muži do 39 let                              1980 – 1999              5700 m
             muži 40 – 49 let                           1970 – 1979              5700 m
             muži 50 – 59 let                           1960 – 1969              5700 m
             muži nad 59 let                            1959 a starší             5700 m
13.00   4. vyhlašovací blok vítězů 
 
Vyhlášení vítězů a ceny:
Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích
Závodníci na 1. - 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a věcné ceny
Závodníci na 1. - 3. místě od kategorií přípravky po kategorie dorostu obdrží navíc pohár
Diplom účastníka ke stažení na webu: www.atletikajm.cz
 
Doprovodný program pro děti:
Dětská atletika
 
Upozornění:
Závodí se dle platných pravidel Českého atletického svazu
Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Pořadatel neručí za odložené věci
 
                              Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje
                                              ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s. 
 
 

Přidáno/aktualizováno: 23.4.2019

 

Další aktuality

Výsledky Závodu rodičů s dětmi

Tradiční 7. ročník Závodu rodičů s dětmi v atletickém čtyřboji, určený pro mladé oddílové atlety a jejich rodiče proběhl ve středu 5. června 2019 ve sportovním areálu Hrabákova. celý článek

(vloženo 24.6.2019)

Info k Prázdninovému soustředění Litomyšl - mladší žactvo a přípravka

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 Lokalita: Litomyšl, sportovní areál – viz www.sportlitomysl.cz celý článek

(vloženo 24.6.2019)

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LITOMYŠL 2019 pro roč. 2004 -2008

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 celý článek

(vloženo 24.6.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DO 22 LET

Z Mistrovství ČR v Edenu si veze Terka stříbrnou medaili. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Výsledky Přeboru Prahy žáků a žákyň

Přebor Prahy žáků a žákyň proběhl ve dnech 13.-14.června 2019 na Děkance. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Více aktualit