Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z PŘEBORU PRAHY JUNIORŮ A DOROSTU

 
O víkendu 2.-3.února 2019 proběhl v hale Otakara Jandery ve Stromovce za pořadatelství PSK Olymp Přebor Prahy v kategoriích juniorů a dorostu.
Na startu se neobjevil s dlouhodobým zraněním laborující Honza Švejda, pro zranění halové starty nepůjde Nico Boketta a Petr Vacátko. Těsně před startem onemocněla Linda Dufková, po nemoci startovala Tereza Šínová i Veronika Čižinská.
Konkurence pražských závodníků byla v jednotlivých disciplínách velmi rozdílná, v soutěži startovalo velké množství mimopražských závodníků.
Kromě bojů o cenné kovy a nejlepší umístění šlo také o dosažení výkonů, které budou opravňovat ke startu na blížícím se Mistrovství ČR juniorů a dorostu 23.-24. února ve stejné hale a to především proto, že do termínu šampionátu vzniká závodnické vakuum. Mnohým se to podařilo.
Informovanost v průběhu závodů velmi špatná, vyhlašování vítězů značně zpožděné a někdy zmatečné.
Naši mladí atleti získali 10 přebornických medailí (3 – 3 – 4), na zlato dosáhla Tereza, Iveta a Eliška. V mnoha případech padaly osobní rekordy.
 
Výsledky podle disciplín:
60 metrů
Junioři
Viktor Kašák 01 zaběhl v rozběhu 7,29s a ve finále A obsadil 7.místo časem 7,28s.
 
200 metrů
Junioři
Viktor Kašák 01 zaběhl 23,36s.
Juniorky
Veronika Čižinská 01 zaběhla 27,03s.
Dorostenci
Philip Krenek 02 obsadil 3.místo v osobním rekordu 23,21s.
Dominik Gnip 03 obsadil 8.místo v osobním rekordu 23,89s.
Dorostenky
Melissa Vozábalová 02 v osobním halovém maximu 27,00s.
 
400 metrů
Juniorky
Veronika Čižinská 01 obsadila 4.místo časem 61,63s.
Dorostenci
Philip Krenek 02 obsadil 2.místo v osobním rekordu 51,79s.
Dominik Gnip 03 obsadil 3.místo v osobním rekordu 52,41s.
Dorostenky
Melissa Vozábalová 02 obsadila 5.místo v osobním halovém maximu 61,37s.
 
800 metrů
Juniorky
Iveta Dufková 01 zvítězila v osobním halovém maximu 2:22,53s.
 
1500 metrů
Junioři
Matěj Beneš 01 obsadil 2.místo v osobním rekordu 4:15,45s.
Dorostenky
Eliška Landsmannová 03 zvítězila časem 5:02,23s.
 
60 metrů překážek
Juniorky
Adéla Šínová 01 zaběhla v rozběhu 9,25s a ve finále A obsadila 5.místo časem 9,39s.
Veronika Slavíková 01 /Atletika Hostivař/ trénující se skupinou juniorek zaběhla v rozběhu  9,65s a ve finále A obsadila 8.místo časem 9,67s.
 
Výška
Juniorky
Tereza Šínová 01 zvítězila výkonem 170cm a v soutěži dále nepokračovala.
Veronika Slavíková 01 obsadila 7.místo výkonem 147cm.
 
Dálka
Junioři
Ondřej Horejš 01 se při druhém pokusu zranil a výkon nezapsal NM.
Juniorky
Veronika Slavíková 01 zapsala po přešlapech 457cm.
 
Trojskok
Juniorky
Adéla Šínová 01 obsadila 3.místo výkonem 11,25m.
 
Koule
Junioři 6kg
Jan Patka 01 obsadil 2.místo v osobním rekordu 13,97m.
Ondřej Horejš 01 pro zranění DNS.
Juniorky 4kg
Veronika Slavíková 01 zvítězila v osobním rekordu 12,08m.
Tereza Šínová 01 obsadila 3.místo výkonem 11,00m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 4.2.2019

 

Další aktuality

Výsledky Závodu rodičů s dětmi

Tradiční 7. ročník Závodu rodičů s dětmi v atletickém čtyřboji, určený pro mladé oddílové atlety a jejich rodiče proběhl ve středu 5. června 2019 ve sportovním areálu Hrabákova. celý článek

(vloženo 24.6.2019)

Info k Prázdninovému soustředění Litomyšl - mladší žactvo a přípravka

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 Lokalita: Litomyšl, sportovní areál – viz www.sportlitomysl.cz celý článek

(vloženo 24.6.2019)

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LITOMYŠL 2019 pro roč. 2004 -2008

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 celý článek

(vloženo 24.6.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DO 22 LET

Z Mistrovství ČR v Edenu si veze Terka stříbrnou medaili. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Výsledky Přeboru Prahy žáků a žákyň

Přebor Prahy žáků a žákyň proběhl ve dnech 13.-14.června 2019 na Děkance. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Více aktualit