Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 11.ročníku Podzimního běhání

 
V sobotu 13.října 2018 se uskutečnil 11.ročník Podzimního běhání. Běžecká akce, podpořená městskou částí Praha 11 se konala tradičně na okruzích v Kunratickém lesu se zázemím v areálu Hrabákova na jihoměstském Chodově, za pořadatelství našeho oddílu Atletika Jižní Město z.s.
Počasí účastníkům i pořadatelům přálo, bylo krásné „letní počasí“, dost možná až tak příjemné, že mnozí z rodičů se svými dětmi dali přednost jiným aktivitám.
Účast byla přesto vysoká, závodu se zúčastnilo 253 startujících, z nichž naprostá většina v dětských a mládežnických kategoriích.
Potěšitelná byla účast našich 76 oddílových adeptů atletiky a mladých atletů, jim se podařilo 3x získat zlatou medaili, 5x stanout na stříbrném a 3x na bronzovém stupínku.
Nejvyšší účast 40 závodnic jsme zaznamenali v kategorii Přípravka žákyně II (2009-2010).
V kategoriích započítávaných do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí bylo na startu 88 běžců a běžkyň. Celkové výsledky PPBN po sedmi z celkových devíti závodů běžeckého seriálu dosud nejsou zpracovány, budou na: www.bezeckenadeje.cz.
Závěrečnými závody do PPBN 2018 budou v neděli 4.listopadu Motolské jamky a v neděli 11.listopadu Podzimní běh Olympu, zároveň jako Přebor Prahy.
 
Výsledky našich mladých atletů podle kategorií:
Berušky (2013 – 2015) – 100 metrů /17 startujících/
4.Helena Voldřichová 13 za 20,9s; 6.Eliška Bradáčová 13 za 21,7s; 14.Eva Černá 15 za 35,9s.
 
Přípravka žákyně I (2011 – 2012) – 300 metrů /24 startujících/
3.místo: Linda Hegerová 11 v čase 1:04,8s.
7.Kateřina Hanáková 11 za 1:10,2s; 9.Magdalena Runtschová za 1:11.3s; 10.Elena Černá 12 za 1:12,2s; 14.Ester Černá 12 za 1:15,2s; 19.Mia Kochová 12 za 1:19,1s; 21.Liliana Vytisková 12 za 1:19,5s.
 
Přípravka žáci I (2011 – 2012) – 300 metrů /28 startujících/
4.Josef Lehovec 12 za 1:05,6s; 17.Václav Polanský 11 za 1:13,7s; 18.Adam Šedlbauer 12 za 1:14,2s; 20.Dominik Mareš 11 za 1:15,0s; 21.Jakub Vondráček 11 za 1:16,1s; 22.Václav Drbohlav 11 za 1:16,7s; 24.Jakub Kašák 12 za 1:18,3s; 25.Petr Vytiska 11 za 1:19,3s; 16.Antonín Kvasnička 12 za 1:19,8s.
 
Přípravka žákyně II (2009 – 2010) – 650 metrů /40 startujících/
2.místo: Barbora Štěpová 09 v čase 2:30,2s.
6.Nicol Carmine 09 za 2:35,1s; 8.Tereza Rýparová 10 za 2:37,4s; 10.Barbora Bezpalcová 09 za 2:41,5s; 13.Sofie Vančurová 09 za 2:44,0s; 18.Kristýna Hanáková 09 za 2:51,0s; 19.Stella Papoušková 10 za 2:52,1s; 20.Natálie Forsterová 09 za 2:52,7s; 24.Viktorie Grabowská 10 za 2:58,8s; 25.Aneta Dařílková 09 za 2:59,4s; 28.Veronika Grabowská 10 za 3:02,1s; 29.Kateřina Kašáková 09 3:04,8s; 32.Táňa Štěpánková 10 za 3:12,7s; Barbora Gnipová 10 za 3:17,9s.
  
Přípravka žáci II (2009 – 2010) – 650 metrů /30 startujících/
2.místo: Michal Mandík 10 v čase 2:28,7s.
3.místo: Jan Křenek 09 v čase 2:29,9s.
8.David Mandík 09 za 2:35,5s; 13.Štěpán Černý 09 za 2:46,4s; 16.Martin Dvořák 10 za 2:51,5s; 18.Adam Oberhauer 09 za 2:55,5s; 19.Adam Stejskal 09 za 2:55,6s; 22.Dan Majdrech 10 za 3:02,5s; 24.Filip Sliž 10 za 3:04,1s; 26.Matěj Kopáček 10 za 3:06,3s; 29.Daniel Stejskal 10 za 3:19,5s.
 
Přípravka žákyně III (2007 – 2008) – 650 metrů /19 startujících/ PPBN
1.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:12,8s.
3.místo: Adéla Bajtlová 07 v čase 2:20,8s.
7.Anna Tocháčková 08 za 2:30,9s; 9.Nela Škodová 08 za 2:33,7s; 11.Veronika Podhorská 07 za 2:39,4s; 12.Tereza Kovaříková 08 za 2:40,1s; 14.Dita Hegerová 08 za 2:43,4s; 16.Ema Šedlbauerová 08 za 2:49,6s; 18.Sára Čistá 08 za 2:58,2s.
 
Přípravka žáci III (2007 – 2008) – 650 metrů /19 startujících/ PPBN
6.Matěj Holeček 08 za 2:27,0s; 9.Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 za 2:28,6s; 11.Vojta Škván 07 za 2:30,1s; 15.Tomáš Oberhauer 07 za 2:46,9s.
 
Žákyně mladší (2005 – 2006) – 1300 metrů /16 startujících/ PPBN
5.Magda Váchová 06 za 5:13s; 7.Michaela Rubešová 05 za 5:24s; 9.Marie Chovancová 06 za 5:32s; 10.Barbora Tomášková 06 za 5:32s; 13.Veronika Dvořáková 06 za 5:43s; 14.Nicol Dudková 06 za
5:48s.
 
Žáci mladší (2005 – 2006) – 1300 metrů /11 startujících/ PPBN
2.místo: Richard Gnip 05 v čase 4:46s.
7.Eduard Vodvářka 06 za 5:32s; 8.Filip Bartoň 06 za 5:34s; 11.Dan Kopřiva 05 za 5:48s.
 
Žákyně starší (2003 – 2004 ) - 1900 metrů /6 startujících/ PPBN
1.místo: Eliška Landsmannová 03 v čase 6:37s.
6.Alena Škvánová 03 za 7:25s.
 
Žáci starší (2003 – 2004) – 1900 metrů /8 startujících/ PPBN
4.Dominik Gnip 03 za 6:14s; 5.Matěj Bednář 03 za 6:27s.
 
Dorostenky (2001 – 2002) – 3800 metrů /3 startující/ PPBN
3.místo: Alžběta Košťálová 02 v čase 17:05s.
 
Dorostenci (2001 – 2002) – 3800 metrů /6 startujících/ PPBN
1.místo: Nico Boketta 02 v čase 11:57s.
2.místo: Matěj Beneš 01 v čase 11:59s.
6.Jan Švejda 01 za 13:06s.
 
Juniorky (1999 – 2000) – 3800 metrů /3 startující/
2.místo: Kristýna Košťálová 00 v čase 15:52s.
 
Kompletní výsledky a průběžné pořadí PPBN: www.bezeckenadeje.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 15.10.2018

 

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Více aktualit