Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 11.ročníku Podzimního běhání

 
V sobotu 13.října 2018 se uskutečnil 11.ročník Podzimního běhání. Běžecká akce, podpořená městskou částí Praha 11 se konala tradičně na okruzích v Kunratickém lesu se zázemím v areálu Hrabákova na jihoměstském Chodově, za pořadatelství našeho oddílu Atletika Jižní Město z.s.
Počasí účastníkům i pořadatelům přálo, bylo krásné „letní počasí“, dost možná až tak příjemné, že mnozí z rodičů se svými dětmi dali přednost jiným aktivitám.
Účast byla přesto vysoká, závodu se zúčastnilo 253 startujících, z nichž naprostá většina v dětských a mládežnických kategoriích.
Potěšitelná byla účast našich 76 oddílových adeptů atletiky a mladých atletů, jim se podařilo 3x získat zlatou medaili, 5x stanout na stříbrném a 3x na bronzovém stupínku.
Nejvyšší účast 40 závodnic jsme zaznamenali v kategorii Přípravka žákyně II (2009-2010).
V kategoriích započítávaných do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí bylo na startu 88 běžců a běžkyň. Celkové výsledky PPBN po sedmi z celkových devíti závodů běžeckého seriálu dosud nejsou zpracovány, budou na: www.bezeckenadeje.cz.
Závěrečnými závody do PPBN 2018 budou v neděli 4.listopadu Motolské jamky a v neděli 11.listopadu Podzimní běh Olympu, zároveň jako Přebor Prahy.
 
Výsledky našich mladých atletů podle kategorií:
Berušky (2013 – 2015) – 100 metrů /17 startujících/
4.Helena Voldřichová 13 za 20,9s; 6.Eliška Bradáčová 13 za 21,7s; 14.Eva Černá 15 za 35,9s.
 
Přípravka žákyně I (2011 – 2012) – 300 metrů /24 startujících/
3.místo: Linda Hegerová 11 v čase 1:04,8s.
7.Kateřina Hanáková 11 za 1:10,2s; 9.Magdalena Runtschová za 1:11.3s; 10.Elena Černá 12 za 1:12,2s; 14.Ester Černá 12 za 1:15,2s; 19.Mia Kochová 12 za 1:19,1s; 21.Liliana Vytisková 12 za 1:19,5s.
 
Přípravka žáci I (2011 – 2012) – 300 metrů /28 startujících/
4.Josef Lehovec 12 za 1:05,6s; 17.Václav Polanský 11 za 1:13,7s; 18.Adam Šedlbauer 12 za 1:14,2s; 20.Dominik Mareš 11 za 1:15,0s; 21.Jakub Vondráček 11 za 1:16,1s; 22.Václav Drbohlav 11 za 1:16,7s; 24.Jakub Kašák 12 za 1:18,3s; 25.Petr Vytiska 11 za 1:19,3s; 16.Antonín Kvasnička 12 za 1:19,8s.
 
Přípravka žákyně II (2009 – 2010) – 650 metrů /40 startujících/
2.místo: Barbora Štěpová 09 v čase 2:30,2s.
6.Nicol Carmine 09 za 2:35,1s; 8.Tereza Rýparová 10 za 2:37,4s; 10.Barbora Bezpalcová 09 za 2:41,5s; 13.Sofie Vančurová 09 za 2:44,0s; 18.Kristýna Hanáková 09 za 2:51,0s; 19.Stella Papoušková 10 za 2:52,1s; 20.Natálie Forsterová 09 za 2:52,7s; 24.Viktorie Grabowská 10 za 2:58,8s; 25.Aneta Dařílková 09 za 2:59,4s; 28.Veronika Grabowská 10 za 3:02,1s; 29.Kateřina Kašáková 09 3:04,8s; 32.Táňa Štěpánková 10 za 3:12,7s; Barbora Gnipová 10 za 3:17,9s.
  
Přípravka žáci II (2009 – 2010) – 650 metrů /30 startujících/
2.místo: Michal Mandík 10 v čase 2:28,7s.
3.místo: Jan Křenek 09 v čase 2:29,9s.
8.David Mandík 09 za 2:35,5s; 13.Štěpán Černý 09 za 2:46,4s; 16.Martin Dvořák 10 za 2:51,5s; 18.Adam Oberhauer 09 za 2:55,5s; 19.Adam Stejskal 09 za 2:55,6s; 22.Dan Majdrech 10 za 3:02,5s; 24.Filip Sliž 10 za 3:04,1s; 26.Matěj Kopáček 10 za 3:06,3s; 29.Daniel Stejskal 10 za 3:19,5s.
 
Přípravka žákyně III (2007 – 2008) – 650 metrů /19 startujících/ PPBN
1.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:12,8s.
3.místo: Adéla Bajtlová 07 v čase 2:20,8s.
7.Anna Tocháčková 08 za 2:30,9s; 9.Nela Škodová 08 za 2:33,7s; 11.Veronika Podhorská 07 za 2:39,4s; 12.Tereza Kovaříková 08 za 2:40,1s; 14.Dita Hegerová 08 za 2:43,4s; 16.Ema Šedlbauerová 08 za 2:49,6s; 18.Sára Čistá 08 za 2:58,2s.
 
Přípravka žáci III (2007 – 2008) – 650 metrů /19 startujících/ PPBN
6.Matěj Holeček 08 za 2:27,0s; 9.Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 za 2:28,6s; 11.Vojta Škván 07 za 2:30,1s; 15.Tomáš Oberhauer 07 za 2:46,9s.
 
Žákyně mladší (2005 – 2006) – 1300 metrů /16 startujících/ PPBN
5.Magda Váchová 06 za 5:13s; 7.Michaela Rubešová 05 za 5:24s; 9.Marie Chovancová 06 za 5:32s; 10.Barbora Tomášková 06 za 5:32s; 13.Veronika Dvořáková 06 za 5:43s; 14.Nicol Dudková 06 za
5:48s.
 
Žáci mladší (2005 – 2006) – 1300 metrů /11 startujících/ PPBN
2.místo: Richard Gnip 05 v čase 4:46s.
7.Eduard Vodvářka 06 za 5:32s; 8.Filip Bartoň 06 za 5:34s; 11.Dan Kopřiva 05 za 5:48s.
 
Žákyně starší (2003 – 2004 ) - 1900 metrů /6 startujících/ PPBN
1.místo: Eliška Landsmannová 03 v čase 6:37s.
6.Alena Škvánová 03 za 7:25s.
 
Žáci starší (2003 – 2004) – 1900 metrů /8 startujících/ PPBN
4.Dominik Gnip 03 za 6:14s; 5.Matěj Bednář 03 za 6:27s.
 
Dorostenky (2001 – 2002) – 3800 metrů /3 startující/ PPBN
3.místo: Alžběta Košťálová 02 v čase 17:05s.
 
Dorostenci (2001 – 2002) – 3800 metrů /6 startujících/ PPBN
1.místo: Nico Boketta 02 v čase 11:57s.
2.místo: Matěj Beneš 01 v čase 11:59s.
6.Jan Švejda 01 za 13:06s.
 
Juniorky (1999 – 2000) – 3800 metrů /3 startující/
2.místo: Kristýna Košťálová 00 v čase 15:52s.
 
Kompletní výsledky a průběžné pořadí PPBN: www.bezeckenadeje.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 15.10.2018

 

Další aktuality

Info k tréninkům v tělocvičnách na ZŠ K Milíčovu

Vážení rodiče, v tělocvičnách na ZŠ K Milíčovu došlo z rozhodnutí školy v pondělí 26.11. a ve středu 28.11. k nucenému výpadku tréninkových hodin a to z důvodu technického charakteru, při opravě stropu v rekonstruovaných tělocvičnách. celý článek

(vloženo 2.12.2018)

VÝSLEDKY PŘÍPRAVKY V ZÁŘÍ 2018

Podzimní část sezóny jsme zahájili na tradičním běhu v Lysé nad Labem. Počasí nebylo zrovna příznivé, byla zima a drobně pršelo. celý článek

(vloženo 15.10.2018)

Výsledky 11.ročníku Podzimního běhání

V sobotu 13.října 2018 se uskutečnil 11.ročník Podzimního běhání. Běžecká akce, podpořená městskou částí Praha 11 se konala tradičně na okruzích v Kunratickém lesu se zázemím v areálu Hrabákova na jihoměstském Chodově, za pořadatelství našeho oddílu celý článek

(vloženo 15.10.2018)

Vážení rodiče,

chceme Vás tímto upozornit na termín stanovený k úhradě členského oddílového příspěvku za vaše děti, členy oddílu, za období 09/2018 – 06/2019. celý článek

(vloženo 11.10.2018)

PODZIMNÍ BĚHÁNÍ 2018

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2017 celý článek

(vloženo 8.10.2018)

Více aktualit