Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky našich atletů z hostování v baráži

Naši hostující atleti startovali v neděli 16. září 2018 v Pacově v barvách Univerzitního sportovního klubu „B“ v baráži o postup do I.ligy. Postupovala první 4 družstva. Jak tým žen tak i mužů byl úspěšný. Ženy obsadily 2.místo, mužům 3.místo také stačilo na postup a v příštím roce bude USK „B“ startovat ve druhé nejvyšší soutěži družstev v I.lize.

V Pacově nemalou měrou k postupu přispěly naše atletky Adéla, Linda, Iveta a Verča, které nasbíraly plných 50 individuálních bodů. Z kluků na startu pouze Honza.

Nutno vzít v potaz, že to pro ně bylo značně náročné, vždyť den předtím šli plné nasazení na Mistrovství Čech dorostu. Sprinteři museli bojovat se silným protivětrem.

Jak si vedli?

Adéla Šínová obsadila 3.místo v trojskoku výkonem 10,78m; v kladivu 4kg si vytvořila osobní rekord 35,66m a skončila na 4.místě; v kouli 4kg dala 9,93m a byla s tím na 9.místě.

Linda Dufková na 100m překážek doběhla za 15,32s na 3.místě; na 100m po rozběhu za 13,31s (w-3,1) běžela vítězně FB v čase 13,18s a brala body za 7.místo; v trojskoku byla na 8.místě nejdelším skokem 9,94m.

Iveta Dufková obsadila 4.místo na 800m časem 2:24,51s a 7.místo na 400m časem 61,61,76s.

Přispěla také podílem za 2.místo štafety 4x400m.

Veronika Čižinská skončila na 400m na 8.místě v čase 61,82s; na 400m překážek v osobním rekordu obsadila 5.místo. Přispěla také podílem za 2.místo štafety 4x400m.

Kristýna Košťálová běžela 5000m a časem xxx nezabodovala.

Honza Patka neměl po sobotě svůj den. V dálce skončil za body výkonem 600cm;

ve výšce obsadil 10.místo výkonem 178cm.

Z našich hostujících závodníků nestartoval Viktor Kašák (po sobotě se ozvalo koleno), Petr Vacátko (dlouhodobější zdravotní problémy) a na start nepřišel Ondřej Horejš.

Přidáno/aktualizováno: 18.9.2018

Další aktuality

Výsledky z Oddílových závodů přípravky 2.června

V areálu Hrabákova proběhly v úterý 2.června 2020 Oddílové závody přípravky s vypsanými disciplínami 60m a kriket. celý článek

(vloženo 4.6.2020)

Spolu na startu – Oddílové závody žactva 1.června

V areálu Hrabákova proběhl 1.června 2020 závod Spolu na startu, určený pro kategorie žactva a mladšího žactva, vypsaný na disciplíny 150m a dálku. Kvalitní výkony předvedli především Tomas, Matyáš a Laura a z pěkných výkonů se mohla radovat celá řada celý článek

(vloženo 3.6.2020)

SPOLU NA STARTU 1.ČERVNA

Tereza s Adélou spolu na startu sice nebyly, ale zúčastnily se svých závodů v rámci projektu Spolu na startu 1.června 2020, tak jako tisíce dalších atletů na 173 stadionech po celé České republice. Závodilo se také na Strahově na stadionu Přátelství. celý článek

(vloženo 2.6.2020)

Výsledky žactva a mladšího žactva z Nymburka a Jablonce n.Nisou

O víkendu v konci května „se pilně závodilo“, naši mladší žáci a žákyně se představili v Nymburku při čtyřboji, na Střelnici závodila Eliška. celý článek

(vloženo 1.6.2020)

Výsledky žactva a mladšího žactva z Čelákovic a Vinohrad

Atletické soutěže se rozběhly na mnoha stadionech, „hlad“ po dlouho očekávaných závodech je velký. Naši žáci a žákyně, včetně mladší kategorie, se zúčastnili závodů v Čelákovicích a na Královských Vinohradech. celý článek