Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Družstvo mladšího žactva postoupilo v Přeboru Prahy do A Finále

 
V úterý 11.září proběhlo na stadionu SK ZŠ Jeseniova Semifinále Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina D za účasti našeho A týmu. Ve hře byl postup do Finále A, kam postupovala z každí skupiny A-D první dvě družstva. To se našim mladým atletům ziskem druhého místa podařilo a v úterý 18.září budou bojovat v elitní osmičce pražských oddílů společně s vítězem této skupiny Jeseniovou.
Celkem získalo družstvo 173,5 bodu ( z toho holky 90 bodů, kluci 71,5 bodů, štafety mix 12 bodů).Na Jesce startovalo 11holek, 9 kluků, celkem bodovalo 16 z nich. Nejvíce body přispěli Tomas 20, Dan 18, Magda 17, Tereza 16, Daniela 15 atd., body se rozdělovaly za prvních 10 míst v disciplíně.
Dosáhli jsme na 3 prvenství a celkem 9 umístění do 3.místa.
 

 

 
Výsledky a bodové zisky podle disciplín:
60 metrů – 22 bodů
2.místo: Tereza Tomanová 05 v čase 8,67s.
4.místo: Eliška Kramešová 06 v čase 8,91s.
6.místo: Matyáš Pallas 06 v čase 9,13s.
              Marie Chovancová 06 v čase 9,72s; Monika Cuřínová 05 MB v čase 10,50s.
150 metrů – 13 bodů
4.místo: Tereza Tomanová 05 v osobním rekordu 21,71s.
5.místo: Eliška Kramešová 06 v osobním rekordu 22,19s.
              Marie Chovancová 06 v čase 24,15s; Ema Kyselicová 06 v čase 24,61s.
800 metrů – 20 bodů
2.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:38,54s.
5.místo: Julián Boschat 05 v čase 2:48,91s.
8.místo: Veronika Dvořáková 06 v čase 2:51,90s.
9.místo: Michaela Rubešová 05 v čase 2:53,11s.
              Monika Cuřínová 05 MB v čase 3:10,12s.
60 metrů překážek – 22 bodů
2.místo: Tomas Jarvinen 05 v osobním rekordu 9,81s.
3.místo: Magda Váchová 06 v osobním rekordu 10,76s.
6.místo: Jilián Boschat 05 v čase 11,43s.
10.místo: Eduard Vodvářka 06 v čase 13,03s.
                Tereza Pristačová 05 v čase 13,6žs; Adéla Zápotocká 06 v čase 18,90s.
4x60 metrů mix – 12 bodů
4.místo: Jarvinen-Kopřiva-Kramešová-Tomanová v čase 43,55s.
8.místo: Boschat-Pallas-Pristačová-Váchová v čase 33,71s.
9.místo: Karidis-Mandíková-Rubešová-Vodvářka v čase 34,70s.
Výška – 23,5 bodů
1.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 160cm.
1.místo: Lucie Žariková 06 výkonem 150cm
9.=místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 123cm.
                Patrik Kyselica 06 výkon 118cm; Veronika Dvořáková 06 NM; Adéla Zápotocká 05 DNS.
Dálka – 14 bodů
2.místo: Magda Váchová 06 v osobním rekordu 440cm.
8.místo: Patrik Kyselica 06 výkonem 382cm.
9.místo: Eduard Vodvářka 06 výkonem 371cm.
              Tereza Pristačová 05 výkon 375cm; Lucie Žariková 06 výkon 345cm.
Koule H3kg, D2kg – 24 bodů
3.místo: Leonidas Karidis 05 výkonem 9,36m.
4.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 9,28m.
6.místo: Tereza Tichá 05 výkonem 8,69m.
7.místo: Michaela Rubešová 05 výkonem 8,31m.
              Alena Hatiarová 05 výkon 7,61m; Ema Kyselicová 06 výkon 6,76m.
Kriket – 22 bodů
1.místo: Daniel Kopřiva 05 v osobním rekordu 56,36m.
5.místo: Daniela Mandíková 07 výkonem 40,90m.
7.místo: Alena Hatiarová 05 výkonem 35,86m.
10.místo: Leonidas Karidis 05 výkonem 42,90m.
                Tereza Tichá 05 výkon 34,20m.
 
Tentýž den startovalo v Přeboru Prahy družstev mladšího žactva naše B družstvo na Děkance ve skupině A. Na startu bylo pouze 5 kluků, kteří získali celkem 9 bodů a do finálových skupin družstvo nepostoupilo.
Výsledky podle disciplín s naší účastí:
60 metrů – Mikuláš Fatka v čase 10,24s; Tomáš Oberhauer 07 v čase 10,82s.
800 metrů – 7.místo: Filip Bartoň 06 v čase 3:03,74s; 10.místo: Robert Melíšek 07 v čase 3:05,28s.
Výška – Filip Bartoň 06 DBS.
Dálka – 9.místo: Robert Melíšek 07 výkonem 377cm; Tomáš Oberhauer 07 výkon 315cm.
Koule 3kg – 10.místo: Adam Jakeš 07 výkonem 6,05m.
Kriket – 10.místo: Adam Jakeš 07 výkonem 31,84m; Mikuláš Fatka 06 výkon 29,02m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 12.9.2018

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit