Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

DOROSTENKY VÍTĚZKAMI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV 2018

Výsledky 3.kola Přeboru Prahy družstev dorostenek

Ve čtvrtek 6.září 2018 proběhlo na Strahově na stadionu Přátelství závěrečné 3.kolo Přeboru Prahy družstev dorostenek. Karty byly po 2 kolech rozdány tak, že vítěz závěrečného kola získá přebornický pražský titul. Naše holky v nepočetné sestavě zvítězily a získaly titul Přebornic Prahy družstev. Získaly v součtu 119 bodů, o 14 více než Jeseniova. V pozdních hodinách už za umělého osvětlení obdržely vítězný pohár a diplom, zlaté medaile nepřítomní činovníci pražské atletiky dodají snad dodatečně.

O postupujících dvou družstev do Mistrovství Čech bylo dopředu vcelku jasno a proběhlo bez překvapení, naše dorostenky postupují do Mistrovství Čech družstev a v sobotu 15.září budou v Jablonci n.Nisou společně s SK ZŠ Jeseniova bojovat o postup na Mistrovství ČR. Bohužel, bez posil Kamily Frontzové /H/ a Lucie Zvolánkové /H/.

Na Strahově startovalo 11holek, 9 z nich bodovalo, body se dávaly za prvních 8 míst. O nejvyšší bodový zisk se postarala Tereza vůbec s nejvyšším a maximálním ziskem 24 bodů, tučně bodovala Linda s 21 body, Adéla brala 19, Veronika Slavíková 18 atd.

Dosáhli jsme na 6 prvenství a celkem 10 umístění do 3.místa.

Všem holkám patří velké díky za výkony, obětavost a kolektivního ducha.

Výsledky a bodové zisky podle disciplín:

100 metrů  19 bodů

1.místo: Tereza Šínová 01 v čase 12,46s.

3.místo: Linda Dufková 01 v čase 12,96s..

4.místo: Anna Korbová /H/ v čase 12,88s.

200 metrů  15 bodů

1.místo: Anna Korbová 01 /H/ v čase 26,31s.

2.místo: Linda Dufková 01 v čase 26,82s.

Karolína Fantová 02 v čase 29,37s; Michaela Fantová 02 v čase 30,79s; Iveta Dufková 01 a

Nikol Jiroušová DNS.

800 metrů  15 bodů

1.místo: Iveta Dufková 01 v čase 2:29,78s.

2.místo: Veronika Čižinská 01 v osobním rekordu 2:31,82s.

3000 metrů – 4 body

5.místo. Alžběta Košťálová 02 v čase 12:07,53s.

100 metrů překážek – 14 bodů

1.místo: Linda Dufková 01 v čase 14,56s.

3.místo: Adéla Šínová 01 v čase 15,39s.

Veronika Čižinská 01 v čase 17,16s.

4x100 metrů – 0 bodů

V sestavě Karolína Fantová-Veronika Čižinská-Iveta Dufková-Anna Korbová DQ pro přeběhnutí předávacího území.

Výška –  14 bodů

1.místo: Tereza Šínová 01 výkonem 160cm.

3.místo: Veronika Slavíková /H/ výkonem 148cm.

Dálka –  6 bodů

3.místo: Adéla Šínová 01 výkonem 503cm.

Eliška Semecká 02 /H/ DNS pro přetrvávající svalové problémy.

Koule 3kg – 19 bodů

1.místo: Tereza Šínová 01 výkonem 12,65m.

2.místo: Adéla Šínová 01 výkonem 12,31m.

5.místo: Veronika Slavíková 01 /H/ výkonem 11,49m.

Disk 1kg – 13 bodů

1.místo: Veronika Slavíková 01 /H/ výkonem 31,00m.

4.místo: Eliška Semecká 02 /H/ výkonem 24,75m.

Přidáno/aktualizováno: 8.9.2018

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek