Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky 4.kola MPD kvalifikace mladšího žactva
 
Ve středu 20.června 2018 proběhlo v Edenu 4.kolo Městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A. Po tomto kole se rozdělí družstva do 4 Semifinálových skupin, naše A družstvo bude startovat ve skupině D, na soupeře si musíme počkat do zpracování výsledků řídícím soutěže.
Nastupovali jsme v nekompletním složení, chyběly četné opor, ale naše „áčko“ vybojovalo opět druhé místo. Nižší počty měla i další družstva.
Do závodu nastoupilo 5 kluků a 7 holek za „áčko“, 7 kluků a 2 holky za „béčko“.
Nejvíce bodů pro družstvo bez započítání štafet získala Tereza Tomanová (22), Tomas (20), Magda (19), Julián (18), Míša (17,5). Celkem se mohli radovat 6x z vítězství a 17x z umístění do 3.místa.
Semifinále se uskuteční ve čtvrtek 13.září 2018.
 
 
 
Výsledky podle dvojbojů:
60 metrů a výška
Tereza Tomanová 05 /A/ zvítězila v čase 8,62s a výkonem 140cm.
Leonidas Karidis 05 /A/ obsadil 3.místo v čase 9,74s a 2.místo výkonem 132cm.
Tomáš Bártů 07 /A/ obsadil 2.místo v čase 9,34s a 5.místo výkonem 118cm.
Patrik Kyselica 06 /B/ obsadil 5.místo v čase 9,94s a 3.místo výkonem 128cm.
Filip Bartoň 06 /B/ obsadil 6.místo v čase 10,09s a 6.=místo výkonem 108cm.
Hana Teplá 07 /A/ obsadila 8.místo v čase 9,53s a 8.=místo výkonem 118cm.
Adam Jakeš /B/ zaběhl čas 11,40s a obsadil 8.=místo výkonem 108cm.
Simon Hansen 05 /B/ obsadil 10.=místo v čase 10,68s a NM.
 
 
150 metrů a koule
Tomas Jarvinen 05 /A/ obsadil 2.místo v čase 21,19s a 1.místo výkonem 9,43m.
Daniel Kopřiva 05 /A/ obsadil 5.místo v čase 22,42s a 2.místo výkonem 9,00m.
Eduard Vodvářka 06 /B/ obsadil 7.místo v čase 22,64s a hodil 5,90m.
Mikuláš Fatka 06 /B/ zaběhl 25,55s a obsadil 10.místo hodem 5,96m.
Vanda Hegerová 06 /B/ zaběhla 26,24s a obsadila 10.místo hodem 5,63m.
 
800 metrů a kriket
Julián Boschat 05 /A/ obsadil 2.místo v čase 2:41,72s a 2.místo hodem 45,72m.
Michaela Rubešová 05 /A/ obsadila 2.místo čase 2:43,47s a 2.=místo hodem 33,73m.
Tereza Pristačová 05 /A/ obsadila 8.místo v čase 2:59,17s a 1.místo hodem 39,16m.
Tomáš Oberhauer 07 /B/ obsadil 8.místo v čase 3:23,28s a 7.místo hodem 21,76m.
 
60 metrů překážek a dálka
Magda Váchová 06 /A/ obsadila 3.místo v čase 11,56s a 1.místo výkonem 431cm.
Lucie Žariková 06 /A/bsadila 4.místo v čase 12,04s a 5.místo výkonem 390cm.
Adam Podlipný 07 /B/ obsadil 6.místo v čase 13,10s a 6.místo výkonem 375cm.
Veronika Dvořáková 06 /A/ zaběhla čas 13,88s a skočila 342cm.
Ema Kyselicová 06 /B/ zaběhla čas 13,31s a skočila 336cm.
 
Smíšená štafeta 4x60 metrů
1.místo: A/ Jarvinen-Kopřiva-Tomanová-Váchová v čase 32,40s.
5.místo: A/ Rubešová-Pristačová-Karidis-Boschat v čase 34,05s.
              B/ Fatka-Vodvářka-Kyselicová-Hegerová v čase 37,37s.
MS: Teplá-Dvořáková-Žariková-Bártů v čase 36,73s.
MS: Kyselica-Oberhauer-Hansen-Jakeš v čase 38,23s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

                                                                     

Přidáno/aktualizováno: 21.6.2018

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit