Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z ligových hostování našich závodníků

 
O víkendu 9.-10.června 2018 startovali naši atleti v hostujících dresech v ligových soutěžích a přispěli k opakovanému vítězství obou družstev USK. Někteří startovali mimo bodování.
Suprový výkon předvedla Linda a Dominik.
 
2.kolo II.ligy mužů a žen - skupina C, 9.června v Pardubicích
Naši atleti startovali za B družstva Univerzitního sportovního klubu.
100 metrů: Viktor Kašák 01 vyhrál rozběh v čase 11,35s a ve finále obsadil 3.místo v čase 11,43s.
200 metrů: Viktor Kašák 01 obsadil 6.místo v čase 23,25s, jen o 0,02s za svým maximem.
400 metrů: Iveta Dufková 01 obsadila 3.místo v čase 59,39s, jen 0,05s za svým maximem.
800 metrů: Iveta Dufková 01 obsadila 2.místo v čase 2:22,81s.
800 metrů: Dominik Gnip 03 startoval MS a zaběhl výborný osobní rekord 2:00,87s (dosud
                    2:02,31) zařadil se na třetí místo českých žákovských tabulek.
1500 metrů: Nico Boketta 02 si jel pro osobní rekord, ale počasí těsně před startem se spiklo,
                    předdešťový uragán odfoukl šanci, zvítězil v čase 4:11,74s.
100 metrů překážek:
Linda Dufková 01 se vůbec poprvé představila na „vysokých ženských překách“ a zvítězila
                           za skvělých 14,39s, zařadila se na 17.místo ženských tabulek.
Adéla Šínová 01 běžela „vysoké plůtky“ také poprvé a zaběhla 15,92s.
Trojskok:
Adéla Šínová 01 obsadila 2.místo výkonem 11,05m.
Linda Dufková 01 skočila 10,75m a skončila na 3.místě.
Koule 4kg: Adéla Šínová 01 obsadila 2.místo v osobním rekordu těžším náčiním 10,62m.
Oštěp 800g:
Jan Patka 01 absolvoval těžším náčiním jediný hod 48,35m a obsadil 2.místo.
Ondřej Horejš 01startoval MS a hodil 37,89m.
Ve 2.kole ženy USK zvítězily podobně jako v kole úvodním, muži taktéž zopakovali vítězství a tentokrát s drtivým náskokem.
 
2.kolo I.ligy v Edenu 9.6. Karolína Fantová 02 běžela MS 200m v čase 28,78s.
 
2.kolo II.ligy mužů – skupina A, 10.června v Edenu
Jan Švejda 01 startoval v dresu Triatletu Karlovy Vary v běhu na 1500m a po hodně loudavém začátku závodu zaběhl 4:18,60s a obsadil 4.místo. Ve štafetě 4x400m zaběhl svůj letmý úsek za 53,2s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 
 
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 11.6.2018

 

Další aktuality

Pozvánka na 12.ročník - PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ 2019

Přebor Prahy v přespolním běhu a Pohár Pražských Běžeckých Nadějí celý článek

(vloženo 11.11.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT V TĚLOCVIČNÁCH

Naši oddíloví atleti začínají přecházet s tréninkem podle tréninkových skupin do tělocvičen na zimní období 2019/2020 a to od pondělí 4.listopadu 2019 do středy 26.února 2020. celý článek

(vloženo 4.11.2019)

VÝSLEDKY MLADŠÍHO ŽACTVA A PŘÍPRAVKY V ZÁŘÍ 2019 BĚH BABÍHO LÉTA 7.9.

Za chladného počasí proběhl v parku v Horních Počernicích první závod druhé podzimní části Poháru Pražských Běžeckých Nadějí (PPBN). Kvůli opravám v parku došlo ke změnám tratí, které se běhaly v zadní části parku. celý článek

(vloženo 11.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIOREK

JUNIORKY ZÍSKALY MISTROVSKÉ STŘÍBRO celý článek

(vloženo 9.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIORŮ

V sobotu 28.září 2019 proběhlo v Plzni Mistrovství ČR družstev juniorů 2019. Po loňském zisku stříbrných medailí v dorostenecké kategorii mohli mít kluci i letos mezi juniory vysoké ambice. celý článek

(vloženo 9.10.2019)

Více aktualit