Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z ligových hostování našich závodníků

 
O víkendu 9.-10.června 2018 startovali naši atleti v hostujících dresech v ligových soutěžích a přispěli k opakovanému vítězství obou družstev USK. Někteří startovali mimo bodování.
Suprový výkon předvedla Linda a Dominik.
 
2.kolo II.ligy mužů a žen - skupina C, 9.června v Pardubicích
Naši atleti startovali za B družstva Univerzitního sportovního klubu.
100 metrů: Viktor Kašák 01 vyhrál rozběh v čase 11,35s a ve finále obsadil 3.místo v čase 11,43s.
200 metrů: Viktor Kašák 01 obsadil 6.místo v čase 23,25s, jen o 0,02s za svým maximem.
400 metrů: Iveta Dufková 01 obsadila 3.místo v čase 59,39s, jen 0,05s za svým maximem.
800 metrů: Iveta Dufková 01 obsadila 2.místo v čase 2:22,81s.
800 metrů: Dominik Gnip 03 startoval MS a zaběhl výborný osobní rekord 2:00,87s (dosud
                    2:02,31) zařadil se na třetí místo českých žákovských tabulek.
1500 metrů: Nico Boketta 02 si jel pro osobní rekord, ale počasí těsně před startem se spiklo,
                    předdešťový uragán odfoukl šanci, zvítězil v čase 4:11,74s.
100 metrů překážek:
Linda Dufková 01 se vůbec poprvé představila na „vysokých ženských překách“ a zvítězila
                           za skvělých 14,39s, zařadila se na 17.místo ženských tabulek.
Adéla Šínová 01 běžela „vysoké plůtky“ také poprvé a zaběhla 15,92s.
Trojskok:
Adéla Šínová 01 obsadila 2.místo výkonem 11,05m.
Linda Dufková 01 skočila 10,75m a skončila na 3.místě.
Koule 4kg: Adéla Šínová 01 obsadila 2.místo v osobním rekordu těžším náčiním 10,62m.
Oštěp 800g:
Jan Patka 01 absolvoval těžším náčiním jediný hod 48,35m a obsadil 2.místo.
Ondřej Horejš 01startoval MS a hodil 37,89m.
Ve 2.kole ženy USK zvítězily podobně jako v kole úvodním, muži taktéž zopakovali vítězství a tentokrát s drtivým náskokem.
 
2.kolo I.ligy v Edenu 9.6. Karolína Fantová 02 běžela MS 200m v čase 28,78s.
 
2.kolo II.ligy mužů – skupina A, 10.června v Edenu
Jan Švejda 01 startoval v dresu Triatletu Karlovy Vary v běhu na 1500m a po hodně loudavém začátku závodu zaběhl 4:18,60s a obsadil 4.místo. Ve štafetě 4x400m zaběhl svůj letmý úsek za 53,2s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 
 
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 11.6.2018

 

Další aktuality

TEREZA ŠÍNOVÁ OD ZRODU ODDÍLU AŽ K ZÁŘIVÝM ÚSPĚCHŮM

Tereza Elena Šínová je už plných sedm let nejzářivější tváří našeho „modrobílého oddílu“. celý článek

(vloženo 28.10.2020)

Informace k tréninkům v příštím týdnu od 19.října

Vzhledem ke krizovým vládním opatřením s omezením počtu 6 osob na veřejně přístupných místech a to do 3.listopadu 2020, při striktním dodržování vyhlášených opatření, přistupujeme k organizaci tréninků v týdnu od 19. do 25.října následovně: celý článek

(vloženo 16.10.2020)

Informace ke konání přespolních běhů

Každoročně v říjnovém termínu jsme pořádali přespolní běh Podzimní běhání, jako součást seriálu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva ve vícebojích

V náhradním termínu 11.října 2020 se uskutečnil na SK Jeseniova Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji. U všech dalších kategorií by přebornický závod zrušen. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Informace k tréninkům od 14.října do 3.listopadu 2020

Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření celý článek

(vloženo 13.10.2020)

Více aktualit