Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva

Ve dnech 5.-6.června 2018 proběhl Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň na stadionu A.C.Sparta na Podvinném mlýně. Druhý závodní den foukal až nezvykle silný vítr, který ubíral na ještě vyšší kvalitě především ve sprintech.

Čtyři zlaté a dvě stříbrné medaile pro naše naděje.

Závodilo 17 vybraných mladých atletů, vedle získaných cenných kovů získali další pěkná umístění a mnozí lámali osobní rekordy.

Čtyři zlaté pro Přeborníky Prahy:

TOMAS JARVINEN 05 v běhu na 60m překážek v osobním rekordu 9,87s (w-2,7) a je škoda silného protivětru, v rozběhu zaběhl 10,22s (w-2,3).
TOMAS JARVINEN 05 ve skoku vysokém výkonem 155cm.
LUCIE ŽARIKOVÁ 06 ve skoku vysokém výkonem 152cm.
DANIEL KOPŘIVA 05 v hodu kriketovým míčkem v osobním rekordu 52,37m.

Dvě stříbrné přebornické medaile:

MAGDALENA SUCHÁ 05 v běhu na 60m překážek v čase 10,29s (w-4,7), v rozběhu osobní rekord 10,09s(w-2,2) a velká škoda toho protivětru.
Štafeta 4x300m mladší žákyně: Magda Váchová-Eliška Kramešová-Magdalena Suchá-Tereza Tomanová v čase 3:08,95s.

4.místo:

Patrik Kyselica 06 ve skoku vysokém v osobním rekordu 134cm.

6.místo:

Michaela Rubešová 05 v běhu na 300m v osobním rekordu 46,52s.
Daniel Kopřiva 05 ve vrhu koulí 3kg výkonem 8,01m.

7.místo:

Adam Černoch 05 v hodu kriketovým míčkem výkonem 43,35m.

8.místo:

Magda Váchová 06 ve skoku dalekém v osobním rekordu 428cm.
Štafeta 4x60m mladší žákyně: Michaela Rubešová-Magda Váchová-Tereza Pristačová-Eliška Kramešová v čase 33,42s.
Michaela Rubešová 05 ve vrhu koulí 2kg v osobním rekordu 9,09m.

9.místo:

Tereza Pristačová 05 ve skoku dalekém výkonem 425cm.

10.místo:

Eliška Kramešová 06 v běhu na 60m v osobním rekordu 8,77s (4.FB), v rozběhu zaběhla 8,87s.

11.místo:

Julián Boschat 05 v běhu na 60m překážek v čase 11,19s (5.FB), v rozběhu osobní rekord 11,15s.
Eduard Vodvářka 06 ve skoku vysokém výkonem 126cm.

Další výsledky bez umístění do 12.místa:

Magdalena Suchá 05 ve skoku vysokém výkonem 126cm.
Julián Boschat 05 ve skoku dalekém v osobním rekordu 432cm.
Patrik Kyselica 06 ve skoku dalekém výkonem 375cm.
Tereza Tichá 05 ve skoku dalekém výkonem 375cm.
Tereza Tichá 05 ve vrhu koulí 2kg výkonem 8,48m.
Denis Pravda 05 v běhu na 150m v čase 21,97s.
Eduard Vodvářka 06 v běhu na 300m v čase 52,62s.
Alena Hatiarová 05 ve skoku dalekém DNS.

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

Přidáno/aktualizováno: 7.6.2018

 

Další aktuality

Výsledky 14.ročníku Běhu za Újezdskou sovou

V sobotu 11.května 2019 se běžel 14.ročník Běhu za Újezdskou sovou, jeho součástí byl tradičně čtvrtý závod Poháru Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Výsledky ze 4.Veřejných závodů PAS v Edenu 7.května

V úterý 7.května 2019 proběhly na stadionu ASK Slavia v Edenu 4.Veřejné závody PAS za účasti našich mladých běžců. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Výsledky z Přeborů Prahy mužů a žen na Julisce

O víkendu 11.-12.května 2019 se konal na Julisce otevřený Přebor Prahy mužů a žen. Do soubojů zasáhli i nai mladí atleti a atletky z kategorie juniorů a dorostu. Závody potkala nepřízeň počasí, neběžely se finálové sprinty a došlo k přesunům technick celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Výsledky z Nominačního závodu na LODM na Děkance

Ve čtvrtek 9.května 2019 proběhl na Děkance Nominační závod na Letní olympiádu dětí a mládeže, která se bude konat 23.-28.června. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Atletika Jižní Město z.s. PŘESTUPY A HOSTOVÁNÍ – JARNÍ TERMÍN 2019

V jarním termínu 2019 byly podány a schváleny přestupy a hostování na kalendářní rok 2019. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Více aktualit