Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

 

Výsledky z 2.kola MPD mladšího žactva

 

Po březnovém přespolním běhu za pořadatelství našeho oddílu pokračoval v úterý 15.května 2018 na Julisce 2.kolem Městský Přebor družstev mladšího žactva, skupina A. Ve skupině soutěží naše družstvo „A“ společně s „B“ týmem. Na programu byly dvojboje, tak jako v následujících dalších dvou kolech.

Družstvo se sešlo v kvalitním počtu 31 závodníků a závodnic, kteří předvedli celou řadu osobních rekordů a kvalitních umístění. Soutěžili jako družstvo s vysokou motivací a pokud se přenese atmosféra do dalších kol, jsou kluci a holky konkurenceschopní na pražské úrovni úspěšně bojovat, zvláště při účasti těch, kteří nebyli. Na startu nebyli z různých důvodů Tomas Jarvinen, Magdalena Suchá, Tereza Tomanová, Oskar Hamouz a možná někteří další.

Výsledky a pořadí družstev zpracované řídícím soutěže bude později, předběžně spočítáno na třetí místo pro áčko a sedmé pro béčko.

https://atletikajm.rajce.idnes.cz/2._kolo_druzstva_mladsi_zaci_Juliska_2018/

Další kolo dvojbojů se uskuteční opět na Julisce a to ve čtvrtek 31.května, přijďte se podívat.

Výsledky podle dvojbojů:

 

60 metrů a výška

Lucka v nejkvalitnějším výkonu závodů

Lucie Žariková 06 zaběhla 9,54s a excelovala ve výšce v neuvěřitelném zlepšení na 155cm a to prakticky po půlroční tréninkové zdravotní pauze. Zařadila se na druhé místo českých tabulek své kategorie, kde je teprve prvním rokem. Talent k pohledání!

Eliška Kramešová 05 obsadila 3.místo v osobním rekordu 8,78s, a 10.místo za 118cm.

Magda Váchová 06 obsadila 4.místo v osobním rekordu 8,90s, skočila 114cm.

Sára Švábová 06 zaběhla 9,60s a se 118cm obsadila 9.místo.

Sofie Gerstlová 07 zaběhla 9,83s a skočila 114cm.

Nela Matějková 06 zaběhla 10,02s a skočila 110cm.

Daniel Kopřiva 05 obsadil 8.místo v čase 9,23s a 4.místo za 133cm.

Eduard Vodvářka 06 zaběhl 9,51s a obsadil 3.místo za 133cm.

Tomáš Lamač 06 zaběhl 10,97s a obsadil 6.=místo za 118cm.

Tomáš Oberhauer 07 zaběhl 10,92s a NM.

 

150 metrů a koule

Michaela Rubešová 05 obsadila 5.místa v osobních rekordech 22,04s a 8,63m.

Tereza Tichá 05 obsadila 9.místo v čase 23,06s a 4.místo v osobním rekordu 9,08m.

Ema Kyselicová 06 obsadila 10.místo v čase 23,53s a vrhla 6,65m.

Pavla Šimšová 05 zaběhla 24,58s a vrhla 5,74m.

Denis Pravda 05 obsadil 3.místa v osobních rekordech 21,31s a 7,51m.

Adam Jakeš 07 obsadil 6.místo za 22,78s a 7.místo za 6,11m.

 

800 metrů a kriket

Daniela Mandíková 07 obsadila v osobních rekordech 3.místo za 2:41,67s a 2.místo za 39,29m.

Veronika Dvořáková 06 obsadila 9.místo v čase 2:59,29s a hodila 27,87m.

Hana Teplá 07 obsadila 10.místo v čase 2:59,61s a hodila 29,65m.

Alena Hatiarová 05 zaběhla 3:09,59s a za 34,92m obsadila 7.místo.

Monika Cuřínová 05 zaběhla 3:05,80s a hodila 21,01m.

Kateřina Štěpová 06 zaběhla 3:00,27s a hodila 30,99m.

Magdalena Koukalová 06 DNS

Adam Podlipný 07 zaběhl 3:04,46s a obsadil 9.místo za 37,95m.

Tomáš Marel 05 zaběhl 3:01,43s a hodil 26,37m.

Vítězslav Zátka 07 zaběhl 3:11,84s a hodil 26,90m.

Filip Bartoň 06 zaběhl 3:09,71s a hodil 22,64m.

 

 

60 metrů překážek a dálka

Tereza Pristačová 05 obsadila v osobních rekordech 2.místo za 11,23s a 3.místo za 428cm.

Adéla Zápotocká 05 zaběhla 14,01s a obsadila 4.místo za 398cm.

Julián Boschat 05 obsadil v osobních rekordech 3.místo za 11,16s a 2.místo za 418cm.

Adam Černoch 05 obsadil v osobních rekordech 4.místo za 11,72s a 6.místo za 399cm.

Patrik Kyselica 06 obsadil 9.místo za 12,97s a 5.místo za 400cm.

 

4x60 metrů smíšená štafeta

4.místo: Váchová-Kramešová-Kopřiva-Pravda v čase 33,66s.

6.místo: Pristačová-Boschat-Černoch-Rubešová v čase 34,25s.

              Kyselicová-Kyselica-Podlipný-Hatiarová v čase 36,98s.

              Zápotocká-Tichá-Lamač-Marel v čase 37,12s.

              Oberhauer-Vodvářka-Matějková-Gerstlová v čase 37,95s.

       MS Žariková, Dvořáková, Cuřínová, Teplá v čase 37,06s.

 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

 

 

Přidáno/aktualizováno: 18.5.2018

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit