Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

HOSTOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ 2018

 
Hostování za družstva proběhlo mezi oddíly s termínem do 15.dubna a platí pro sezónu 2018. Podaná hostování byla schválena takto:
 
Hostování z oddílu Atletika Jižní Město z.s.:
Tereza Elena Šínová 01                    do TJ Dukla Praha – soutěže dospělých
Adéla Nela Šínová 01                       do USK Praha – soutěže dospělých
Linda Dufková 01                             do USK Praha – soutěže dospělých
Iveta Dufková 01                              do USK Praha – soutěže dospělých
Veronika Čižinská 01                        do USK Praha – soutěže dospělých
Kristýna Košťálová 00                      do USK Praha – soutěže dospělých a mládeže
Kamila Pitřincová 00                        do USK Praha – soutěže dospělých a mládeže
………………………………………………………………………………………
Jan Patka 01                                      do USK Praha – soutěže dospělých
Petr Vacátko 01                                 do USK Praha – soutěže dospělých
Ondřej Horejš 01                               do USK Praha – soutěže dospělých
Viktor Kašák 01                                do USK Praha – soutěže dospělých
Jan Švejda 01                                    do Triatlet Karlovy Vary – soutěže dospělých
David Sazima 88                               do Triatlet Karlovy Vary – soutěže dospělých
……………………………………………………………………………………...
 
Hostování do oddílu Atletika Jižní Město:
Kamila Frontzová 01                        z AK Bílina – soutěže mládeže                      
Eliška Semecká 02                            z ASK Slavia Praha – soutěže mládeže
Lucie Zvolánková 02                        z Aritma Praha – soutěže mládeže                   
Anna Korbová 01                             z Triatlet Karlovy Vary – soutěže mládeže
Veronika Slavíková 01                     z Atletika Hostivař – soutěže mládeže
Viola Šedová 03                               z AK Vega – soutěže mládeže
Vendula Hofmannová 04                 z AK Vega – soutěže mládeže
Veronika Hovorková 04                   z AK Vega – soutěže mládeže
Nikola Skalická 04                           z AK Vega – soutěže mládeže
Anežka Fořtová 04                           z AK Vega – soutěže mládeže
Barbora Kotrčová 04                       z AK Vega – soutěže mládeže
…………………………………………………………………………………..
Radim Dostál 02                             z USK Praha – soutěže mládeže                       
Sebastian Merta 01                          z USK Praha – soutěže mládeže                     
Dominik Podlena 02                        z USK Praha – soutěže mládeže                      
Vojtěch Ruda 01                               z USK Praha – soutěže mládeže                    
Leon Škrabák 02                              z USK Praha – soutěže mládeže
František Horký 01                          z USK Praha – soutěže mládeže                     
Daniel Petrželka 01                          z AC Jablonec n.N. – soutěže mládeže  
Ondřej Macík 01                              z TJ Dukla Praha – soutěže mládeže              
Alessandro Pulesse 01                     z TJ Dukla Praha – soutěže mládeže
Petr Fomenko 01                             z PSK Olymp Praha – soutěže mládeže
Jakub Randus 02                             z PSK Olymp Praha – soutěže mládeže
…………………………………………………………………………………
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                
 
                            
 
  
                               

  

Přidáno/aktualizováno: 2.5.2018

 

Další aktuality

Výsledky z Meziměstského utkání mladšího žactva

Na závěr halové sezóny se uskutečnilo v hale v Ostravě 10.března 2019 tradiční Meziměstské víceutkání mladších žáků a mladších žákyň Praha – Ostrava – Brno – Bratislava. celý článek

(vloženo 11.3.2019)

Startujeme na Meziměstském utkání mladšího žactva

Poslední akcí, která uzavírá halovou sezónu v rámci pražské atletiky bude tradiční Meziměstské víceutkání mladšího žactva Praha – Ostrava – Brno – Bratislava a proběhne v Ostravě v neděli 10.března 2019. celý článek

(vloženo 5.3.2019)

Výsledek z Mistrovství ČR žactva v Ostravě

Posledním ze série halových republikových šampionátů bylo Mistrovství ČR žáků a žákyň v Ostravě 2.-3.3.2019, kde jsme měli jediné zastoupení. celý článek

(vloženo 4.3.2019)

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY MLADŠÍCH ŽÁKŮ A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

V hale na Strahově proběhl 27.-28.února 2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň. Přinesl potěšitelné výsledky našim jihoměstským barvám v podobě zisku šesti přebornických medailí a dalších devíti umístění do desítky. V mnoha případech si mla celý článek

(vloženo 1.3.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT NA VENKOVNÍCH SPORTOVIŠTÍCH

Počasí přímo vybízí opustit školní tělocvičny a začít trénovat na venkovních sportovištích. celý článek

(vloženo 28.2.2019)

Více aktualit