Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

HOSTOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ 2018

 
Hostování za družstva proběhlo mezi oddíly s termínem do 15.dubna a platí pro sezónu 2018. Podaná hostování byla schválena takto:
 
Hostování z oddílu Atletika Jižní Město z.s.:
Tereza Elena Šínová 01                    do TJ Dukla Praha – soutěže dospělých
Adéla Nela Šínová 01                       do USK Praha – soutěže dospělých
Linda Dufková 01                             do USK Praha – soutěže dospělých
Iveta Dufková 01                              do USK Praha – soutěže dospělých
Veronika Čižinská 01                        do USK Praha – soutěže dospělých
Kristýna Košťálová 00                      do USK Praha – soutěže dospělých a mládeže
Kamila Pitřincová 00                        do USK Praha – soutěže dospělých a mládeže
………………………………………………………………………………………
Jan Patka 01                                      do USK Praha – soutěže dospělých
Petr Vacátko 01                                 do USK Praha – soutěže dospělých
Ondřej Horejš 01                               do USK Praha – soutěže dospělých
Viktor Kašák 01                                do USK Praha – soutěže dospělých
Jan Švejda 01                                    do Triatlet Karlovy Vary – soutěže dospělých
David Sazima 88                               do Triatlet Karlovy Vary – soutěže dospělých
……………………………………………………………………………………...
 
Hostování do oddílu Atletika Jižní Město:
Kamila Frontzová 01                        z AK Bílina – soutěže mládeže                      
Eliška Semecká 02                            z ASK Slavia Praha – soutěže mládeže
Lucie Zvolánková 02                        z Aritma Praha – soutěže mládeže                   
Anna Korbová 01                             z Triatlet Karlovy Vary – soutěže mládeže
Veronika Slavíková 01                     z Atletika Hostivař – soutěže mládeže
Viola Šedová 03                               z AK Vega – soutěže mládeže
Vendula Hofmannová 04                 z AK Vega – soutěže mládeže
Veronika Hovorková 04                   z AK Vega – soutěže mládeže
Nikola Skalická 04                           z AK Vega – soutěže mládeže
Anežka Fořtová 04                           z AK Vega – soutěže mládeže
Barbora Kotrčová 04                       z AK Vega – soutěže mládeže
…………………………………………………………………………………..
Radim Dostál 02                             z USK Praha – soutěže mládeže                       
Sebastian Merta 01                          z USK Praha – soutěže mládeže                     
Dominik Podlena 02                        z USK Praha – soutěže mládeže                      
Vojtěch Ruda 01                               z USK Praha – soutěže mládeže                    
Leon Škrabák 02                              z USK Praha – soutěže mládeže
František Horký 01                          z USK Praha – soutěže mládeže                     
Daniel Petrželka 01                          z AC Jablonec n.N. – soutěže mládeže  
Ondřej Macík 01                              z TJ Dukla Praha – soutěže mládeže              
Alessandro Pulesse 01                     z TJ Dukla Praha – soutěže mládeže
Petr Fomenko 01                             z PSK Olymp Praha – soutěže mládeže
Jakub Randus 02                             z PSK Olymp Praha – soutěže mládeže
…………………………………………………………………………………
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                
 
                            
 
  
                               

  

Přidáno/aktualizováno: 2.5.2018

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit