Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY ZE 7.ROČNÍKU JARNÍHO BĚHÁNÍ /PPBN/

 
V sobotu 14. dubna 2018 uspořádal náš oddíl v Centrálním parku 7.ročník Jarního běhání.
Ve vybraných kategoriích je nedílnou součástí závodu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí.
V Centrálním parku na Jižním Městě byly k vidění zajímavé běžecké souboje při vysoké účasti mladých atletů a adeptů atletiky, celkem se jich zúčastnilo více než tři stovky. Mezi nimi na startu 71 našich mladých oddílových atletů, kteří se vůbec neztratili a především mnozí z nich získali první závodní zkušenosti.
Na nejvyšší umístění dosáhla Daniela a Eliška, obě zvítězily ve svých kategoriích do PPBN,
na medailové pozice se dostala Linda, Adéla a Matěj.
Do desítky se vešlo 15 našich oddílových běžců, z toho v kategoriích PPBN to bylo 8 běžců.
Výsledky podle kategorií s naší účastí:
 
Přípravka dívky I (2011-2012), závod na 300 metrů
3.místo: Linda Hegerová 11 v čase 1:04s.
8.Lucie Nagyová 11 v čase 1:11s; 12.Viktorie Hončlová 12 v čase 1:16s; 16.Kateřina Hanáková 12 v čase 1:18s. Startovalo 21 běžkyň.
 
Přípravka hoši I (2011-2012), závod na 300 metrů
6.Václav Sadílek 11 v čase 1:04s; 9.Luca Rychtr 11 v čase 1:05s; 13.Josef Lehovec 12 v čase 1:08s; 21.Petr Vytiska 11 v čase 1:13s; 27.Adam Šedlbauer 12 v čase 1:15s; 29.Jakub Vondráček 11 v čase 1:16s; 31.Václav Drbohlav 11 v čase 1:21s. Startovalo 33 běžců.
 
Přípravka dívky II (2009-2010), závod na 600 metrů
6.Nicol Carmine 09 v čase 2:20s; 10.Barbora Bezpalcová 09 v čase 2:23s; 12.Lucie Dvořáková 09 v čase 2:24s; 14.Adéla Veverková 09 v čase 2:28s; 15.Alžběta Pěchoučková 09 v čase 2:29s; 16.Sofie Vančurová 09 v čase 2:31s; 19.Tereza Rýparová 10 v čase 2:33s; 29.Anna Kučerová 09 v čase 2:39s; 30.Stella Papoušková 09 v čase 2:39s; 31.Kristýna Hanáková 09 v čase 2:40s; 32.Ema Vokounová 09 v čase 2:40s; 36.Jitka Zátková 10 v čase 2:42s; 38.Ema Dušková 10 v čase 2:43s; 42.Aneta Dařílková 09 v čase 2:48s; 43.Nikola Kopáčková 09 v čase 2:49s; 50.Karolína Toupalová 10 v čase 3:09s; 51.Karolína Pěchoučková 09 v čase 3:11s. Startovalo 51 běžkyň.
 
Přípravka hoši II (2009-2010), závod na 600 metrů
8.Albert Dolejš 09 v čase 2:19s; 12.David Mandík 09 v čase 2:22s; 14.Zdeněk Sadílek 09 v čase 2:25s; 18.Štěpán Černý 09 v čase 2:29s; 29.Martin Dvořák 10 v čase 2:43s; 32.Vojtěch Bartoš 10 v čase 2:45s; 33.Kryštof Javůrek 10 v čase 2:46s; 35.Filip Sliž 10 v čase 2:47s; 40.Adam Carmine 09 v čase 2:54s; 41.Adam Bojanovský 10 v čase 2:57s; 42.Štěpán Hořejš 10 v čase 3:05s; 43.Václav Vacín 10 v čase 3:17s. Startovalo 43 běžců.
 
Přípravka žákyně III (2007-2008), závod na 600 metrů /PPBN/
1.místo: Daniela MANDÍKOVÁ 07 v čase 1:56s.
3.místo: Adéla Bajtlová 07 v čase 2:10s.
12.Nela Škodová 08 v čase 2:20s; 14.Ema Šedlbauerová 08 v čase 2:22s; 16.Natálie Pavková 07 v čase 2:26s; 22.Dita Hegerová 08 v čase 2:32s; 23.Kateřina Vobořilová 08 v čase 2:33s; 25.Karolína Vobořilová 08 v čase 2:35s; 27.Linda Pelcová 08 v čase 2:37s; 28.Anna Tocháčková 08 v čase 2:50s. Startovalo 29 běžkyň.
 
Přípravka žáci III (2007-2008), závod na 600 metrů /PPBN/
8.Tomáš Bártů 07 v čase 2:07s; 14.Adam Podlipný 07 v čase 2:14s; 16.Vojtěch Škván 07 v čase 2:15s; 23.Vítězslav Zátka 07 v čase 2:22s; 30.Jakub Janoušek 08 v čase 2:43s; 32.Mateja Mladjič 08 v čase 2:51s. Startovalo 33 běžců.
 
 
Žákyně mladší (2005-2006), závod na 1200 metrů /PPBN/
7.Magdalena Váchová 06 v čase 4:50s; 10.Kateřina Štěpová 06 v čase 4:56s; 14.Tereza Pristačová 05 v čase 5:07s; 16.Michaela Rubešová 05 v čase 5:13s; 19.Veronika Dvořáková 06 v čase 5:21s; 20.Monika Cuřínová 05 v čase 5:22s; 21.Ema Kyselicová 06 v čase 5:23s; 24.Vanda Hegerová 06 v čase 5:34s. Startovalo 26 běžkyň.
 
Žáci mladší (2005-2006), závod na 1200 metrů /PPBN/
9.Adam Černoch 05 v čase 4:55s; 13.Eduard Vodvářka 06 v čase 5:16s; 14.Jan Vavřička 06 v čase 5:21s. Startovalo 15 běžců.
 
Žákyně starší (2003-2004), závod na 2300 metrů /PPBN/
1.místo: Eliška LANDSMANNOVÁ 03 v čase 8:34s. Startovalo 7 běžkyň.
 
Žáci starší (2003-2004), závod na 2300 metrů /PPBN/
3.místo: Matěj Bednář 03 v čase 8:02s. Startovalo 10 běžců.
 
Běh s kočárky bez rozdílu kategorií, závod na 2300 metrů
1.místo: Daniela Pavlíčková s Aničkou v čase 11:51s.
 
Kompletní výsledky včetně pořadí po 2 závodech PPBN viz: www.bezeckenadeje.cz
 

Přidáno/aktualizováno: 24.4.2018

 

Další aktuality

Upozornění na zrušení tréninků v tělocvičnách ZŠ K Milíčovu

Vážení rodiče, musíme přistoupit ke zrušení tréninků v tělocvičnách na ZŠ K Milíčovu a to v pondělí 28.ledna a ve středu 30.ledna 2019. celý článek

(vloženo 23.1.2019)

Výsledky z halových závodů juniorů a dorostu

Na Veřejkách v hale na Strahově a na Přeboru Plzeňského kraje mimo soutěž startovali naši mladí atleti a atletky z kategorie juniorů a dorostu. V mnoha případech padly osobní rekordy. celý článek

(vloženo 21.1.2019)

Výsledky z 2.Veřejných závodů Olympu žactva v hale ve Stromovce

Ve středu 16.ledna 2019 proběhly v hale Otakara Jandery na Olympu 2.Veřejné závody žactva. Na startu se objevilo 13žáků a žákyň a také 7 mladých atletů z kategorie mladšího žactva. Padla celá řada kvalitních osobních rekordů. celý článek

(vloženo 21.1.2019)

Výsledky z halových vícebojů juniorek v Jablonci nad Nisou

V jablonecké hale Na střelnici se v neděli 13.ledna 2019 zúčastnily naše juniorky Přeboru Libereckého KAS v halovém pětiboji při startech mimo soutěž. celý článek

(vloženo 15.1.2019)

Halové výsledky žactva v úvodu sezóny 2019

Halové starty 2019 zahájilo žactvo na 1.Veřejných závodech žactva 9.ledna ve Stromovce, za vysoké účasti mladých atletů.Výsledky uvedeny podle kategorie žactva a mladšího žactva. celý článek

(vloženo 15.1.2019)

Více aktualit