Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY ZE 7.ROČNÍKU JARNÍHO BĚHÁNÍ /PPBN/

 
V sobotu 14. dubna 2018 uspořádal náš oddíl v Centrálním parku 7.ročník Jarního běhání.
Ve vybraných kategoriích je nedílnou součástí závodu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí.
V Centrálním parku na Jižním Městě byly k vidění zajímavé běžecké souboje při vysoké účasti mladých atletů a adeptů atletiky, celkem se jich zúčastnilo více než tři stovky. Mezi nimi na startu 71 našich mladých oddílových atletů, kteří se vůbec neztratili a především mnozí z nich získali první závodní zkušenosti.
Na nejvyšší umístění dosáhla Daniela a Eliška, obě zvítězily ve svých kategoriích do PPBN,
na medailové pozice se dostala Linda, Adéla a Matěj.
Do desítky se vešlo 15 našich oddílových běžců, z toho v kategoriích PPBN to bylo 8 běžců.
Výsledky podle kategorií s naší účastí:
 
Přípravka dívky I (2011-2012), závod na 300 metrů
3.místo: Linda Hegerová 11 v čase 1:04s.
8.Lucie Nagyová 11 v čase 1:11s; 12.Viktorie Hončlová 12 v čase 1:16s; 16.Kateřina Hanáková 12 v čase 1:18s. Startovalo 21 běžkyň.
 
Přípravka hoši I (2011-2012), závod na 300 metrů
6.Václav Sadílek 11 v čase 1:04s; 9.Luca Rychtr 11 v čase 1:05s; 13.Josef Lehovec 12 v čase 1:08s; 21.Petr Vytiska 11 v čase 1:13s; 27.Adam Šedlbauer 12 v čase 1:15s; 29.Jakub Vondráček 11 v čase 1:16s; 31.Václav Drbohlav 11 v čase 1:21s. Startovalo 33 běžců.
 
Přípravka dívky II (2009-2010), závod na 600 metrů
6.Nicol Carmine 09 v čase 2:20s; 10.Barbora Bezpalcová 09 v čase 2:23s; 12.Lucie Dvořáková 09 v čase 2:24s; 14.Adéla Veverková 09 v čase 2:28s; 15.Alžběta Pěchoučková 09 v čase 2:29s; 16.Sofie Vančurová 09 v čase 2:31s; 19.Tereza Rýparová 10 v čase 2:33s; 29.Anna Kučerová 09 v čase 2:39s; 30.Stella Papoušková 09 v čase 2:39s; 31.Kristýna Hanáková 09 v čase 2:40s; 32.Ema Vokounová 09 v čase 2:40s; 36.Jitka Zátková 10 v čase 2:42s; 38.Ema Dušková 10 v čase 2:43s; 42.Aneta Dařílková 09 v čase 2:48s; 43.Nikola Kopáčková 09 v čase 2:49s; 50.Karolína Toupalová 10 v čase 3:09s; 51.Karolína Pěchoučková 09 v čase 3:11s. Startovalo 51 běžkyň.
 
Přípravka hoši II (2009-2010), závod na 600 metrů
8.Albert Dolejš 09 v čase 2:19s; 12.David Mandík 09 v čase 2:22s; 14.Zdeněk Sadílek 09 v čase 2:25s; 18.Štěpán Černý 09 v čase 2:29s; 29.Martin Dvořák 10 v čase 2:43s; 32.Vojtěch Bartoš 10 v čase 2:45s; 33.Kryštof Javůrek 10 v čase 2:46s; 35.Filip Sliž 10 v čase 2:47s; 40.Adam Carmine 09 v čase 2:54s; 41.Adam Bojanovský 10 v čase 2:57s; 42.Štěpán Hořejš 10 v čase 3:05s; 43.Václav Vacín 10 v čase 3:17s. Startovalo 43 běžců.
 
Přípravka žákyně III (2007-2008), závod na 600 metrů /PPBN/
1.místo: Daniela MANDÍKOVÁ 07 v čase 1:56s.
3.místo: Adéla Bajtlová 07 v čase 2:10s.
12.Nela Škodová 08 v čase 2:20s; 14.Ema Šedlbauerová 08 v čase 2:22s; 16.Natálie Pavková 07 v čase 2:26s; 22.Dita Hegerová 08 v čase 2:32s; 23.Kateřina Vobořilová 08 v čase 2:33s; 25.Karolína Vobořilová 08 v čase 2:35s; 27.Linda Pelcová 08 v čase 2:37s; 28.Anna Tocháčková 08 v čase 2:50s. Startovalo 29 běžkyň.
 
Přípravka žáci III (2007-2008), závod na 600 metrů /PPBN/
8.Tomáš Bártů 07 v čase 2:07s; 14.Adam Podlipný 07 v čase 2:14s; 16.Vojtěch Škván 07 v čase 2:15s; 23.Vítězslav Zátka 07 v čase 2:22s; 30.Jakub Janoušek 08 v čase 2:43s; 32.Mateja Mladjič 08 v čase 2:51s. Startovalo 33 běžců.
 
 
Žákyně mladší (2005-2006), závod na 1200 metrů /PPBN/
7.Magdalena Váchová 06 v čase 4:50s; 10.Kateřina Štěpová 06 v čase 4:56s; 14.Tereza Pristačová 05 v čase 5:07s; 16.Michaela Rubešová 05 v čase 5:13s; 19.Veronika Dvořáková 06 v čase 5:21s; 20.Monika Cuřínová 05 v čase 5:22s; 21.Ema Kyselicová 06 v čase 5:23s; 24.Vanda Hegerová 06 v čase 5:34s. Startovalo 26 běžkyň.
 
Žáci mladší (2005-2006), závod na 1200 metrů /PPBN/
9.Adam Černoch 05 v čase 4:55s; 13.Eduard Vodvářka 06 v čase 5:16s; 14.Jan Vavřička 06 v čase 5:21s. Startovalo 15 běžců.
 
Žákyně starší (2003-2004), závod na 2300 metrů /PPBN/
1.místo: Eliška LANDSMANNOVÁ 03 v čase 8:34s. Startovalo 7 běžkyň.
 
Žáci starší (2003-2004), závod na 2300 metrů /PPBN/
3.místo: Matěj Bednář 03 v čase 8:02s. Startovalo 10 běžců.
 
Běh s kočárky bez rozdílu kategorií, závod na 2300 metrů
1.místo: Daniela Pavlíčková s Aničkou v čase 11:51s.
 
Kompletní výsledky včetně pořadí po 2 závodech PPBN viz: www.bezeckenadeje.cz
 

Přidáno/aktualizováno: 24.4.2018

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit