Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

KŘÍŽOVÁ DESÍTKA 31.03.2018

V sobotu 31.03. proběhl na území městských lesů Hradce Králové 5. ročník silničního závodu Křížová desítka. Součástí programu byly i dětského soutěže. Z našeho oddílu se zúčastnila Anička Tocháčková 08 a ve své kategorii (Dívky 9-10 let ,500m, běželo 10 dívek) si doběhla pro první místo o 3vteřiny před Michaelou Hlaváčkovou z Nymburka.

Výsledky
APRÍLOVÝ BĚH S KUŘETEM 3.04.2018
V úterý 4. dubna se konal v parku na Židovských pecích 24. Aprílového běhu s kuřetem. Počasí nám tentokrát přálo, bylo krásně, dorazila i televize. Hned v první kategorii žáků druhých tříd jsme se dočkali příjemného překvapení. Zvítězil Michal Mandík 09, chodí do první třídy a pro ty tu kategorie nebyla, tak běžel se staršími (chlapci 2. třídy, 58 startujících). Jeho sestra Daniela 07 zase s velkým náskokem zvítězila v kategorii 4. tříd (30 startujících). A druhé místo ve stejné kategorii přidala Anička Tocháčková 08, která si běžela své tempo a „zkušeně“ vystupňovala závěr. Závody se nám moc líbily, Michal si užil svých pár minut slávy, když dával po doběhu rozhovor do Zpráviček na Déčku.

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek