Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

REKAPITULACE MEDAILOVÝCH ZISKŮ Z MISTROVSTVÍ ČR 2017
 
Mistrovství ČR v přespolním běhu bylo posledním mistrovským závodem v sezóně 2017. Pro náš oddíl to byla opět úspěšná sezóna, o čemž svědčí úspěšnost na mistrovských závodech v počtu získaných medailí. Naši mladí atleti však dosáhli dalších pozoruhodných úspěchů, o tom všem píšeme zde – viz Aktuality.
Potěšitelné je, že se nám daří, i přes skromné podmínky, držet krok s nejlepšími oddíly v republice, dokonce se dá objektivně konstatovat, že v dorostenecké kategorii jsme se ziskem 19 medailí vůbec nejúspěšnější.
Je to závazek do dalších let, který je a i nadále musí být podložen kvalitní prací v oddílu na všech úsecích.
 
MISTROVSTVÍ ČR 2017
MISTR ČR 2017
ZLATÁ MEDAILE /14/
Anna Kerbachová          dorostenky         hala - pětiboj                           4.114 b.
Jan Patka                        dorostenci          hala – sedmiboj                       4.782 b.
Kristýna Vejšická           žákyně                hala – 3000m chůze              17:08,99 s
Anna Kerbachová          dorostenky         hala – 60m překážek               8,24 s
Anna Kerbachová          dorostenky         hala – 60m                                7,58 s
Nico Boketta                   žáci                     hala – 1500m                          4:07,27 s
Nico Boketta                   žáci                     hala – 3000m                           9:27,48 s
Anna Kerbachová´        dorostenky         dráha – sedmiboj                    5.455 b.
Štafeta                             dorostenci          dráha – 4x400 m                      3:26,68 s
/Petr Vacátko – Lukáš Přibyl – Šimon Procházka – Adam Havlas/
Jan Jirásek                     dorostenci          dráha – dálka                           710 cm
Jan Patka                       dorostenci          dráha – oštěp                            66,40 m
Nico Boketta                  žáci                     dráha – 3000 m                        9:10,96 s
Soutěž družstev             dorostenky         dráha
Eliška Landsmannová  žákyně                kros – 3000 m                           11:56 s
 
STŘÍBRNÁ MEDAILE /10/
Tereza Elena Šínová      dorostenky         hala – pětiboj                           3.868 b.
Jan Švejda                      dorostenci          hala – 5000 m chůze               27:40,7 s
Tereza Elena Šínová      dorostenky         hala – 60m                                 7,71 s
Tereza Elena Šínová      dorostenky         hala – dálka                              590 cm
Štafeta                            dorostenci           dráha – 4x100 m                      43,17 s
/Viktor Kašák – Adam Havlas – Petr Vacátko – Jan Jirásek/
Jan Patka                       dorostenci           dráha – výška                           196 cm
Anna Kerbachová         dorostenky          dráha – oštěp                           48,60 m
Jan Švejda                     dorostenci           dráha – 5000 m chůze             27:14,32 s
Soutěž družstev             dorostenci           dráha
Nico Boketta                  žáci                      kros – 3000 m                            10:36 s                                      
 
BRONZOVÁ MEDAILE /2/
Tereza Elena Šínová     dorostenky          dráha – sedmiboj                      5.193 b.
Nico Boketta                  žáci                      dráha – 1500 m                         4:11,02 s
…………………………………………………………………………………………
 
OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE
ZLATÁ MEDAILE
Nico Boketta                  žáci                      dráha – 1500 m                        4:14,17 s
……………………………………………………………………………………….
ČESKÝ REKORD
Anna Kerbachová         dorostenky          hala – pětiboj                          4.114 b.
Anna Kerbachová         dorostenky          hala – 60 m překážek                8,38 s
Anna Kerbachová         dorostenky          hala – 60 m překážek                8,34 s
Anna Kerbachová         dorostenky          hala – 60 m překážek                8,24 s
Nico Boketta                  žáci                      hala – 1500 m                          4:07,27 s
……………………………………………………………………………………….
 
Kompletní výsledky z Mistrovství ČR a z dalších akcí s komentářem jsou na webových stránkách zde –  viz Aktuality.
 
Zpracoval: Ladislav Kárský
                  předseda oddílu

mmm 

Přidáno/aktualizováno: 27.11.2017

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit