Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY NAŠICH ATLETŮ Z PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ

 
Za krásného počasí proběhl jubilejní 10.ročník Podzimního běhání za pořadatelství našeho oddílu ve spolupráci s městskou částí Praha 11. Do Kunraticého lesa od těch nejmenších broučků a berušek až po nejvyšší věkové kategorie závod přilákal rekordní počet 343 běžců, potěšitelný je především opět rekordní účast 316 atletických adeptů a mladých atletů po kategorii žactva. Z našich mladých oddílových atletů se zúčastnilo 88 běžců.
Na stupně vítězů se naši postavili celkem 11x, ze zlaté medaile se mohli radovat Anička, Eliška a Honza společně s nimi Daniela za kočárek s Aničkou.
V Poháru Pražských Běžeckých Nadějí zbývají do plného počtu devíti závodů poslední dva a to Motolské jamky 5.listopadu a Podzimní běh Olympu 18.listopadu. Tam se rozhodne o celkovém pořadí, reálnou šanci umístit se do pětky na slavnostní vyhlášení PPBN má v tuto chvíli 10 našich atletů.  
 
Výsledky podle kategorií s naším zastoupením:
Běh s kočárkem (bez rozdílu kategorií) – závod na 3000 metrů
1.místo: Daniela Pavlíčková v čase 15:23s. Teto závod se stane tradičním na obou námi pořádaných běžeckých závodech a věříme, že po jarním začátku bude běhajících maminek stále přibývat, dnes startovaly ve dvou.
 
Berušky (2012 – 2014) – závod na 100 metrů
5.místo: Alice Daňhelová 13 v čase 23,84s.
9.místo: Eliška Charvátová 12 v čase 25,46s.
11.Andrea Dařílková 12 v čase 25,99s; 12.Evelína Lili Lendělová 12 v čase 26,24s.
Startovalo 24 berušek, z toho 4 naše oddílové.
 
Broučci (2012 – 2014) – závod na 100 metrů
2.místo: Josef Lehovec 12 v čase 21,1s.
3.místo: František Liška 12 v čase 21,9s.
Startovalo 21 broučků.
 
Přípravka žákyně I (2010 – 2011) – závod na 300 metrů
7.místo: Tereza Rýparová 10 v čase 1:14,3s.
14.Renata Dočkalová 10 v čase 1:20,5s; 17.Ema Dušková 10 v čase 1:23,0s; 18.Barbora Gnipová 10 v čase 1:23,4s; 19.Jitka Zátková 10 v čase 1:23,5s; 25.Julie Haboňová 11 v čase 1:27,8s; 28.Pavla Nosková 10 v čase 1:31,4s; 30.Kateřina Hanáková 11 v čase 1:31,7s; 31.Denisa Kempfová 10 v čase 1:34,1s; 34.Eliška Sladeková 11 v čase 1:42,8s.
Startovalo 36 žákyň, z toho 10 našich oddílových.
 
Přípravka žáci I (2010 – 2011)
4.místo: Michal Mandík 10 v čase 1:11,0s.
10.-11.místo: Radim Inovecký 10 v čase 1:17,5s; 13.Adam Daňhel 11 v čase 1:18,8s; 14.Kryštof Javůrek 10 v čase 1:20.0s; 21.Filip Dočkal 11 v čase 1:22,3s; 29.-30.Jan Janovský 11 v čase 1:26,1s; 31.Jakub Vondráček 11 v čase 1:26,4s; 32.David Daniel 11 v čase 1:26,7s; 34.Jáchym Javůrek 10 v čase 1:27,0s; 39.Adam Bojanovský 10 v čase 1:33,7s.
Startovalo 43 žáků, z toho 10 našich oddílových.
 
Přípravka žákyně II (2008 – 2009) – závod na 650 metrů
1.místo: Anna Tocháčková 08 v čase 2:27,6s.
3.místo: Laura Řeháková 08 v čase 2:31,9s.
9.místo: Barbora Štěpová 09 v čase 2:39,4s.
11.Nicol Carmine 09 v čase 2:42,5s; 12.Lucie Dvořáková 09 v čase 2:45,4s; 16.Alžběta Pěchoučková 09 v čase 2:47,1s; 17.Kateřina Vobořilová 08 v čase 2:49,8s; 21.Karolína Vobořilová 08 v čase 2:52,7s; 25.Nela Škodová 08 v čase 2:55,4s; 27.Adéla Aya Veverková 09 v čase 2:56,0s; 28.Kristýna Hanáková 09 v čase 2:59,1s; 31.Sofie Vančurová 09 v čase 2:59,9s; 34.Sára Čistá 08 v čase 3:01,5s; 41.Stella Papoušková 09 v čase 3:10,4s; 46.Karolína Pěchoučková 09 v čase 3:41,4s.
Startovalo 46 žákyň, z toho 15 našich oddílových.
 
Přípravka žáci II (2008 – 2009) – závod na 650 metrů
15.David Mandík 09 v čase 2:49,9s; 18.Adam Suchopar 08 v čase 2:53,6s; 19.Štěpán Tichý 08 v čase 2:57,0s; 23.Mateja Mladjič 08 v čase 3:00,6s; 29.Adam Carmine 09 v čase 3:16,4s; 31.Daniel Tvrdík 09 v čase 3:22,9s.
Startovalo 31 žáků, z toho 6 našich oddílových.
 
Přípravka žákyně III (2006 – 2007) – závod na 650 metrů /PPBN/
2.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:16,9s.
3.místo: Magdalena Váchová 06 v čase 2:21,2s.
10.místo: Tereza Lípová 06 v čase 2:34,0s.
11.Veronika Dvořáková 06 v čase 2:34,4s; 12.-13.Ema Kyselicová 06 v čase 2:34,7s; 16.Caroline LLoyd 07 v čase 2:35,5s; 17.Adéla Bajtlová 07 v čase 2:35,9s; 19.Kateřina Štěpová 06 v čase 2:37,7s; 20.Sandra Jahodová 06 v čase 2:41,5s; 28.-29.Eliška Lukšová 06 v čase 2:51,2s.
Startovalo 33 žákyň, z toho 10 našich oddílových.
V celkovém průběžném pořadí je Daniela na 2.místě se 72 body, Magdalena na 3.místě se 46 body.
 
Přípravka žáci III (2006 – 2007) – závod na 650 metrů /PPBN/
11.Tomáš Bártů v čase 2:29,1s; 14.Patrik Kyselica 06 v čase 2:32,8s; 15.Vítězslav Zátka 07 v čase 2:40,3s; 17.Eduard Vodvářka 06 v čase 2:41,6s; 20.Mikuláš Fatka 06 v čase 2:43,9s; 22.Filip Bartoň 06 v čase 2:49,7s.
Startovalo 24 žáků, z toho 6 našich oddílových.
 
Žákyně mladší (2004 – 2005) – závod na 1300 metrů /PPBN/
7.místo: Míša Rubešová 05 v čase 5:34s.
9.místo: Amálie Šteflová 04 v čase 5:37s.
10.místo: Viktorie Richterová 04 v čase 5:38s.
12.-13.místo: Alena Hatiarová 05 a Magdalena Suchá 05 v čase 5:44s; 14.Pavla Šimšová 05 v čase 5:45s; 19.Monika Cuřínová 05 v čase 6:18s; 22.Tereza Tichá 05 v čase 6:25s.
Startovalo 23 mladších žákyň, z toho 8 našich oddílových.
 
Žáci mladší (2004 – 2005) – závod na 1300 metrů /PPBN/
7.místo: Honza Schnajberk 04 v čase 4:53s.
8.místo: Alex Šimek 04 v čase 5:00s.
12.Adam Černoch 05 v čase 5:31s; 13.Matěj Hošek 04 v čase 5:34s; 15.Tomáš Marek 05 v čase 5:38s; 16.Julián Boschat 05 v čase 5:40s; 17.Dan Kopřiva 05 v čase 5:55s.
Startovalo 17 mladších žáků, z toho 7 našich oddílových.
V celkovém průběžném pořadí je Honza na 3.místě s 37 body.
 
Žákyně (2002 – 2003) – závod 1900 metrů /PPBN/
1.místo: Eliška Landsmannová 03 v čase 6:44s s jistotou a je na nejlepší cestě k celkovému pohárovému vítězství.
5.místo: Alena Škvánová 03 v čase 7:17s.
9.místo: Nikol Jiroušová 02 v čase 9:36s.
Startovalo 9 žákyň, z toho 3 naše oddílové.
V celkovém průběžném pořadí je Eliška suverénně v čele se 77 body, Alena je na 3.místě s 38 body.
 
Žáci (2002 – 2003) – závod na 1900 metrů /PPBN/
2.místo: Dominik Gnip 03 v čase 6:25s.
4.místo: Matěj Bednář 03 v čase 6:53s.
5.místo: Lukáš Lamač 03 v čase 7:03s.
7.místo: Vilda Bednář 03 v čase 8:36s.
Startovalo 7 žáků, z toho 4 naši oddíloví.
V průběžném celkovém pořadí je Nico 02 na 2.místě se 48 body; Dominik na 4.místě se 46 body; Matěj na 5.místě s 29 body.
 
Dorostenky (2000 – 2001) – závod na 3800 metrů /PPBN/
3.místo: Kristýna Košťálová 00 v čase 14:50s. Startovalo 6 dorostenek.
V průběžném celkovém pořadí je Kristýna na 4.místě se 43 body.
 
Dorostenci (2000 – 2001) – závod na 3800 metrů /PPBN/
1.místo: Honza Švejda 01 v čase 12:59s získal cenný skalp Davida Štrose. Startovali 4 dorostenci.
V průběžném celkovém pořadí je Honza na 4.místě s 29 body.
 
Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz
 

Přidáno/aktualizováno: 16.10.2017

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit