Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY NAŠICH ATLETŮ Z PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ

 
Za krásného počasí proběhl jubilejní 10.ročník Podzimního běhání za pořadatelství našeho oddílu ve spolupráci s městskou částí Praha 11. Do Kunraticého lesa od těch nejmenších broučků a berušek až po nejvyšší věkové kategorie závod přilákal rekordní počet 343 běžců, potěšitelný je především opět rekordní účast 316 atletických adeptů a mladých atletů po kategorii žactva. Z našich mladých oddílových atletů se zúčastnilo 88 běžců.
Na stupně vítězů se naši postavili celkem 11x, ze zlaté medaile se mohli radovat Anička, Eliška a Honza společně s nimi Daniela za kočárek s Aničkou.
V Poháru Pražských Běžeckých Nadějí zbývají do plného počtu devíti závodů poslední dva a to Motolské jamky 5.listopadu a Podzimní běh Olympu 18.listopadu. Tam se rozhodne o celkovém pořadí, reálnou šanci umístit se do pětky na slavnostní vyhlášení PPBN má v tuto chvíli 10 našich atletů.  
 
Výsledky podle kategorií s naším zastoupením:
Běh s kočárkem (bez rozdílu kategorií) – závod na 3000 metrů
1.místo: Daniela Pavlíčková v čase 15:23s. Teto závod se stane tradičním na obou námi pořádaných běžeckých závodech a věříme, že po jarním začátku bude běhajících maminek stále přibývat, dnes startovaly ve dvou.
 
Berušky (2012 – 2014) – závod na 100 metrů
5.místo: Alice Daňhelová 13 v čase 23,84s.
9.místo: Eliška Charvátová 12 v čase 25,46s.
11.Andrea Dařílková 12 v čase 25,99s; 12.Evelína Lili Lendělová 12 v čase 26,24s.
Startovalo 24 berušek, z toho 4 naše oddílové.
 
Broučci (2012 – 2014) – závod na 100 metrů
2.místo: Josef Lehovec 12 v čase 21,1s.
3.místo: František Liška 12 v čase 21,9s.
Startovalo 21 broučků.
 
Přípravka žákyně I (2010 – 2011) – závod na 300 metrů
7.místo: Tereza Rýparová 10 v čase 1:14,3s.
14.Renata Dočkalová 10 v čase 1:20,5s; 17.Ema Dušková 10 v čase 1:23,0s; 18.Barbora Gnipová 10 v čase 1:23,4s; 19.Jitka Zátková 10 v čase 1:23,5s; 25.Julie Haboňová 11 v čase 1:27,8s; 28.Pavla Nosková 10 v čase 1:31,4s; 30.Kateřina Hanáková 11 v čase 1:31,7s; 31.Denisa Kempfová 10 v čase 1:34,1s; 34.Eliška Sladeková 11 v čase 1:42,8s.
Startovalo 36 žákyň, z toho 10 našich oddílových.
 
Přípravka žáci I (2010 – 2011)
4.místo: Michal Mandík 10 v čase 1:11,0s.
10.-11.místo: Radim Inovecký 10 v čase 1:17,5s; 13.Adam Daňhel 11 v čase 1:18,8s; 14.Kryštof Javůrek 10 v čase 1:20.0s; 21.Filip Dočkal 11 v čase 1:22,3s; 29.-30.Jan Janovský 11 v čase 1:26,1s; 31.Jakub Vondráček 11 v čase 1:26,4s; 32.David Daniel 11 v čase 1:26,7s; 34.Jáchym Javůrek 10 v čase 1:27,0s; 39.Adam Bojanovský 10 v čase 1:33,7s.
Startovalo 43 žáků, z toho 10 našich oddílových.
 
Přípravka žákyně II (2008 – 2009) – závod na 650 metrů
1.místo: Anna Tocháčková 08 v čase 2:27,6s.
3.místo: Laura Řeháková 08 v čase 2:31,9s.
9.místo: Barbora Štěpová 09 v čase 2:39,4s.
11.Nicol Carmine 09 v čase 2:42,5s; 12.Lucie Dvořáková 09 v čase 2:45,4s; 16.Alžběta Pěchoučková 09 v čase 2:47,1s; 17.Kateřina Vobořilová 08 v čase 2:49,8s; 21.Karolína Vobořilová 08 v čase 2:52,7s; 25.Nela Škodová 08 v čase 2:55,4s; 27.Adéla Aya Veverková 09 v čase 2:56,0s; 28.Kristýna Hanáková 09 v čase 2:59,1s; 31.Sofie Vančurová 09 v čase 2:59,9s; 34.Sára Čistá 08 v čase 3:01,5s; 41.Stella Papoušková 09 v čase 3:10,4s; 46.Karolína Pěchoučková 09 v čase 3:41,4s.
Startovalo 46 žákyň, z toho 15 našich oddílových.
 
Přípravka žáci II (2008 – 2009) – závod na 650 metrů
15.David Mandík 09 v čase 2:49,9s; 18.Adam Suchopar 08 v čase 2:53,6s; 19.Štěpán Tichý 08 v čase 2:57,0s; 23.Mateja Mladjič 08 v čase 3:00,6s; 29.Adam Carmine 09 v čase 3:16,4s; 31.Daniel Tvrdík 09 v čase 3:22,9s.
Startovalo 31 žáků, z toho 6 našich oddílových.
 
Přípravka žákyně III (2006 – 2007) – závod na 650 metrů /PPBN/
2.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:16,9s.
3.místo: Magdalena Váchová 06 v čase 2:21,2s.
10.místo: Tereza Lípová 06 v čase 2:34,0s.
11.Veronika Dvořáková 06 v čase 2:34,4s; 12.-13.Ema Kyselicová 06 v čase 2:34,7s; 16.Caroline LLoyd 07 v čase 2:35,5s; 17.Adéla Bajtlová 07 v čase 2:35,9s; 19.Kateřina Štěpová 06 v čase 2:37,7s; 20.Sandra Jahodová 06 v čase 2:41,5s; 28.-29.Eliška Lukšová 06 v čase 2:51,2s.
Startovalo 33 žákyň, z toho 10 našich oddílových.
V celkovém průběžném pořadí je Daniela na 2.místě se 72 body, Magdalena na 3.místě se 46 body.
 
Přípravka žáci III (2006 – 2007) – závod na 650 metrů /PPBN/
11.Tomáš Bártů v čase 2:29,1s; 14.Patrik Kyselica 06 v čase 2:32,8s; 15.Vítězslav Zátka 07 v čase 2:40,3s; 17.Eduard Vodvářka 06 v čase 2:41,6s; 20.Mikuláš Fatka 06 v čase 2:43,9s; 22.Filip Bartoň 06 v čase 2:49,7s.
Startovalo 24 žáků, z toho 6 našich oddílových.
 
Žákyně mladší (2004 – 2005) – závod na 1300 metrů /PPBN/
7.místo: Míša Rubešová 05 v čase 5:34s.
9.místo: Amálie Šteflová 04 v čase 5:37s.
10.místo: Viktorie Richterová 04 v čase 5:38s.
12.-13.místo: Alena Hatiarová 05 a Magdalena Suchá 05 v čase 5:44s; 14.Pavla Šimšová 05 v čase 5:45s; 19.Monika Cuřínová 05 v čase 6:18s; 22.Tereza Tichá 05 v čase 6:25s.
Startovalo 23 mladších žákyň, z toho 8 našich oddílových.
 
Žáci mladší (2004 – 2005) – závod na 1300 metrů /PPBN/
7.místo: Honza Schnajberk 04 v čase 4:53s.
8.místo: Alex Šimek 04 v čase 5:00s.
12.Adam Černoch 05 v čase 5:31s; 13.Matěj Hošek 04 v čase 5:34s; 15.Tomáš Marek 05 v čase 5:38s; 16.Julián Boschat 05 v čase 5:40s; 17.Dan Kopřiva 05 v čase 5:55s.
Startovalo 17 mladších žáků, z toho 7 našich oddílových.
V celkovém průběžném pořadí je Honza na 3.místě s 37 body.
 
Žákyně (2002 – 2003) – závod 1900 metrů /PPBN/
1.místo: Eliška Landsmannová 03 v čase 6:44s s jistotou a je na nejlepší cestě k celkovému pohárovému vítězství.
5.místo: Alena Škvánová 03 v čase 7:17s.
9.místo: Nikol Jiroušová 02 v čase 9:36s.
Startovalo 9 žákyň, z toho 3 naše oddílové.
V celkovém průběžném pořadí je Eliška suverénně v čele se 77 body, Alena je na 3.místě s 38 body.
 
Žáci (2002 – 2003) – závod na 1900 metrů /PPBN/
2.místo: Dominik Gnip 03 v čase 6:25s.
4.místo: Matěj Bednář 03 v čase 6:53s.
5.místo: Lukáš Lamač 03 v čase 7:03s.
7.místo: Vilda Bednář 03 v čase 8:36s.
Startovalo 7 žáků, z toho 4 naši oddíloví.
V průběžném celkovém pořadí je Nico 02 na 2.místě se 48 body; Dominik na 4.místě se 46 body; Matěj na 5.místě s 29 body.
 
Dorostenky (2000 – 2001) – závod na 3800 metrů /PPBN/
3.místo: Kristýna Košťálová 00 v čase 14:50s. Startovalo 6 dorostenek.
V průběžném celkovém pořadí je Kristýna na 4.místě se 43 body.
 
Dorostenci (2000 – 2001) – závod na 3800 metrů /PPBN/
1.místo: Honza Švejda 01 v čase 12:59s získal cenný skalp Davida Štrose. Startovali 4 dorostenci.
V průběžném celkovém pořadí je Honza na 4.místě s 29 body.
 
Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz
 

Přidáno/aktualizováno: 16.10.2017

 

Další aktuality

Výsledky z Meziměstského utkání mladšího žactva

Na závěr halové sezóny se uskutečnilo v hale v Ostravě 10.března 2019 tradiční Meziměstské víceutkání mladších žáků a mladších žákyň Praha – Ostrava – Brno – Bratislava. celý článek

(vloženo 11.3.2019)

Startujeme na Meziměstském utkání mladšího žactva

Poslední akcí, která uzavírá halovou sezónu v rámci pražské atletiky bude tradiční Meziměstské víceutkání mladšího žactva Praha – Ostrava – Brno – Bratislava a proběhne v Ostravě v neděli 10.března 2019. celý článek

(vloženo 5.3.2019)

Výsledek z Mistrovství ČR žactva v Ostravě

Posledním ze série halových republikových šampionátů bylo Mistrovství ČR žáků a žákyň v Ostravě 2.-3.3.2019, kde jsme měli jediné zastoupení. celý článek

(vloženo 4.3.2019)

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY MLADŠÍCH ŽÁKŮ A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

V hale na Strahově proběhl 27.-28.února 2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň. Přinesl potěšitelné výsledky našim jihoměstským barvám v podobě zisku šesti přebornických medailí a dalších devíti umístění do desítky. V mnoha případech si mla celý článek

(vloženo 1.3.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT NA VENKOVNÍCH SPORTOVIŠTÍCH

Počasí přímo vybízí opustit školní tělocvičny a začít trénovat na venkovních sportovištích. celý článek

(vloženo 28.2.2019)

Více aktualit