Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky Přeboru Prahy družstev mladšího žactva – Finále B

 
Po tristní účasti mladších žáků a mladších žákyň v Semifinálové skupině se muselo družstvo spokojit v Přeboru Prahy družstev mladšího žactva se startem ve Finále B. Opravdu velká škoda, silné družstvo v plné sestavě mělo bezesporu ambici na zisk přebornické medaile, ale „plakat nad rozlitým mlékem“ je už marné.
Finále B proběhlo ve čtvrtek 21.září 2017 na školním stadionu AŠK Mazurská v Praze 8. Družstvo nastoupilo v počtu 4 kluků a 8 holek, byly četné omluvy z různých důvodů a obsadilo 4.místo se ziskem 96 bodů, resp. skončilo bodově na druhém stupni, ale pro technickou chybu na soupisce nám byly odečteny vyzávoděné body dvou závodníků. Snad nastanou pro mladší žactvo v příštím roce lepší časy…..
Ti co závodili si vytvořili 5 osobních rekordů, dařilo se Honzovi, celkem byli kluci a holky 9x do třetího místa.
Výsledky podle disciplín:
60 metrů
5.místo: Alex Šimek 04 za výkon 8,76s.
2.místo: Magdalena Suchá 05 za výkon 8,89s.
              Adéla Zápotocká 05 dala 10,09s.
              Monika Cuřínová 05 dala 11,18s.
150 metrů
              Marek Vandírek 05 DNS
              Monika Cuřínová 05 dala 28,42s.
800 metrů
1.místo: Honza Schnajberk 04 v osobním rekordu 2:32,38s.
8.místo: Adam Černoch 05 za výkon 2:54,34s.
4.místo: Míša Rubešová 05 za výkon 2:48,00s.
8.místo: Magdalena Váchová 06 v osobním rekordu 2:50,92s.
60 metrů překážek
3.místo: Honza Schnajberk 04 v osobním rekordu 11,05s.
3.místo: Magdalena Teplá 04 za výkon 10,59s.
10.-11.místo: Tereza Pristačová 05 za výkon 12,82s.
Výška
3.místo: Magdalena Suchá 05 za výkon 130cm.
8.-9.místo: Tereza Pristačová 05 za výkon 120cm.
              Adéla Zápotocká 05 dala 115cm.
Dálka
          Adam Černoch 319cm
          Marek Vandírek 05 DNS
1.místo: Magdalena Teplá 04 za výkon 436cm.
7.místo: Eliška Ondríková 04 za výkon 392cm.
              Magdalena Váchová 06 dala 331cm.
Koule 3kg
3.místo: Dan Kopřiva 05 za výkon 8,47m.
Koule 2kg
           Eliška Ondríková 04 dala 7,03m.
Kriket
1.místo: Alex Šimek v osobním rekordu 57,65m.
9.místo: Dan Kopřiva 05 v osobním rekordu 42,92m.
7.místo: Míša Rubešová 05 za výkon 34,33m.
4x60 metrů
2.místo: Schnajberk-Šimek-Teplá-Ondríková v čase 34,50s.
8.místo: Kopřiva-Černoch-Pristačová-Suchá v čase 35,52s.
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

    

Přidáno/aktualizováno: 7.10.2017

 

Další aktuality

Výsledky 14.ročníku Běhu za Újezdskou sovou

V sobotu 11.května 2019 se běžel 14.ročník Běhu za Újezdskou sovou, jeho součástí byl tradičně čtvrtý závod Poháru Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Výsledky ze 4.Veřejných závodů PAS v Edenu 7.května

V úterý 7.května 2019 proběhly na stadionu ASK Slavia v Edenu 4.Veřejné závody PAS za účasti našich mladých běžců. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Výsledky z Přeborů Prahy mužů a žen na Julisce

O víkendu 11.-12.května 2019 se konal na Julisce otevřený Přebor Prahy mužů a žen. Do soubojů zasáhli i nai mladí atleti a atletky z kategorie juniorů a dorostu. Závody potkala nepřízeň počasí, neběžely se finálové sprinty a došlo k přesunům technick celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Výsledky z Nominačního závodu na LODM na Děkance

Ve čtvrtek 9.května 2019 proběhl na Děkance Nominační závod na Letní olympiádu dětí a mládeže, která se bude konat 23.-28.června. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Atletika Jižní Město z.s. PŘESTUPY A HOSTOVÁNÍ – JARNÍ TERMÍN 2019

V jarním termínu 2019 byly podány a schváleny přestupy a hostování na kalendářní rok 2019. celý článek

(vloženo 23.5.2019)

Více aktualit