Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

NAŠE DOROSTENKY MISTRYNĚMI ČECH DRUŽSTEV

 
V neděli 17.září 2017 závodilo na Mistrovství Čech družstev dorostenek v Kolíně 14 týmů, které se kvalifikovaly z krajů o medaile a zároveň o postup na Mistrovství ČR, který zajišťovalo umístění do 5.místa. Naše dorostenky odjížděly po zisku zlaté medaile v Přeboru Prahy družstev jako jedny ze spolufavoritek na zisk nejcennějšího kovu. Papírové předpoklady splnily mírou vrchovatou.
Získaly titul Mistryně Čech s náskokem 36,5 bodu před ASK Slavia a dále s velikým bodovým rozdílem před bronzovým týmem LIAZ Jablonec n.Nisou, postupuje také AKM Viktoria Plzeň a TEPO Kladno.
Holky nastoupily v počtu 15 závodnic, všechny bodovaly a dařilo se jim na co sáhly. Nejvíce přispěla s 29 body Anička Kerbachová a Linda Dufková, Eliška Semecká získala bez započítání štafety 22 bodů. Nejlepší vizitkou je celkem 6 prvenství, které získala dvakrát Eliška Semecká, po jednom Denisa Folková, Anička Kerbachová, Eliška Landsmannová a Linda Dufková. Celkem 13x se holky umístily do 3.místa a vytvořily si 9 osobních rekordů.
Do závodu nenastoupila nemocná Tereza Šínová, na Mistrovství ČR ve čtvrtek 28.září na stadionu ASK Slavia v Edenu s ní už můžeme počítat a také s Terezou Tatíčkovou a Aničkou Kneselovou.
Družstvo je dostatečně namotivované a půjde do prestižního klání s vysokými ambicemi.
 
Výsledky podle disciplín s bodovými zisky:
100 metrů – 11 bodů
1.místo: Eliška Semecká 02 /H/ se představila ve výborné formě a zvítězila v čase 12,49s, v rozběhu
              Dokonce v osobním rekordu 12,46s.
              Monika Doubková /H/ v rozběhu zaběhla 13,08s, v B finále DQ.
200 metrů – bez bodů
              Monika Doubková /H/ zaběhla 26,92s.
400 metrů – 18 bodů
4.místo: Denisa Folková /H/ po půlce v čase 59,62s.
5.místo: Iveta Dufková také po půlce v čase 60,31s.
6.místo: Veronika Čižinská v osobním rekordu 61,28s.
800 bodů – 20 bodů
Zdvojené vítězství holek v dramatickém závěru.
1.místo: Denisa Folková /H/ v čase 2:23,41s.
2.místo: Iveta Dufková v čase 2:23,65s.
1500 metrů – 6 bodů
5.místo: Vanessa Keprtová 02 nastoupila obětavě na netradiční trati v osobním rekordu 5:55,82s.
3000 metrů – 17 bodů
1.místo: Eliška Landsmannová 03 zlepšení o půlminutu ve výborném osobním rekordu 10:42,74s.
5.místo: Kristýna Košťálová v osobním rekordu 12:03,30s.
100 metrů překážek – 11 bodů
1.místo: Linda Dufková v osobním rekordu 14,48s.
300 metrů překážek – 16 bodů
2.místo: Linda Dufková po rytmické chybě v čase 46,92s.
4.místo: Veronika Čižinská po čtvrtce v pěkném osobním rekordu 47,51s.
              Denisa Folková /H/ ve třetív čase 49,43s.
1500 metrů překážek – neobsadili jsme
Výška – 11 bodů
1.místo: Anička Kerbachová jen centimetr za svým maximem zvítězila vůbec poprvé v závodě ve
              výšce výkonem 165cm.
Dálka – 11 bodů
1.místo: Eliška Semecká /H/ jen čtyři centimetry za svým maximem výborným výkonem 582cm.
Tyč – neobsadili jsme
Trojskok – 17 bodů
Holky se dvěma osobáky.
2.místo: Linda Dufková v osobním rekordu 11,18m.
3.místo: Adéla Šínová ve vyrovnaném osobním rekordu 11,15m.
Koule 3kg – 16 bodů
2.místo: Anička Kerbachová výkonem 12,79m.
6.místo: Veronika Slavíková výkonem 11,43m.
9.místo: Adéla Šínová výkonem 10,97m.
Disk 1kg – 5 bodů
6.místo: Veronika Slavíková /H/ výkonem 28,80m.
Oštěp 500g – 9 bodů
2.místo: Anna Kerbachová výkonem 40,31m.
              Veronika Slavíková /H/ výkonem 30,53m.
Kladivo 3kg – 4 body
7.místo: Adéla Šínová výkonem 34,01m.
              Kamila Pitřincová výkonem 16,17m; Martina Typltová 13,77m.
4x100 metrů – 9 bodů
2.místo: Doubková-Čižinská-Keprtová-Semecká v čase 51,97s.
4x400 metrů – 3 body
8.místo: Pitřincová-Košťálová-Landsmannová-Iveta Dufková v čase 4:33,57s.
3000 metrů chůze – 24 bodů
Nejvíce bodující disciplína.
2.místo: Kateřina Hošková 02 v čase 20:26,29s.
3.místo: Martina Typltová v čase 20:51,04s.
4.místo: Kamila Pitřincová v čase 21:27,83s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 19.9.2017

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit