Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY DOROSTU – 2.kolo

 
Dorostenci i dorostenky vítězí v Přeboru Prahy družstev
Dorostenci i dorostenky postupují do Mistrovství Čech
 
Dorostenecká družstva se sešla po týdnu, v úterý 29.srpna 2017 v Edenu, při 2.kole Přeboru Prahy družstev bojovat o přebornické medaile a postup do Mistrovství Čech.
Vše se vydařilo stoprocentně, zopakovali jsme vítězný „double“ z 1.kola a v Přeboru Prahy získali dorostenci i dorostenky po součtu obou kol zlaté přebornické medaile, v obou kategoriích před ASK Slavia a SK ZŠ Jeseniova. Z prvního místa v obou kategoriích, společně s ASK Slavia, postupují do Mistrovství Čech, které se uskuteční v neděli 17.září v Kolíně, kde se utká 14 týmů v každé z kategoriíí a prvních 5 postoupí do Mistrovství ČR, které uvidíme 28.září na Slavii..
Všichni bojovali na hranici svých možností a splnili si první postupný krůček k celorepublikovému soupeření.
Zklamání panovalo pouze po ukončení závodů, když pořadatelé se zástupci pražského atletického svazu jaksi pozapomněli předat přebornické medaile a diplomy. Od hlasatele ani zmínka, čekali jsme marně…
 
Výsledky s bodovými zisky podle disciplín:
DOROSTENCI
100 metrů – 23,5 bodu
2.místo: Filip Bartoněk /H/ v čase 11,29s.
3.místo: Honza Jirásek v čase 11,33s.
6.místo: Martin Janský /H/ v osobním rekordu 11,44s.
              Lukáš Přibyl 12,29s
              Vojta Vejlupek MB 12,14s a Dominik Gnip MB 12,42s, oba v osobních rekordech..
400 metrů – 7 bodů
6.místo: Petr Vacátko v čase 52,93s
9.místo: Viktor Kašák v osobním rekordu 55,12s.
1500 metrů – 27 bodů
1.místo: Nico Boketta v pomalu rozběhnutém závodě s juniory  v čase 4:19,76s.
2.místo: Honza Švejda v závodě s Nicem ve vylepšeném osobním rekordu o 7s v čase 4:22,91s.
4.místo: David Štros /H/ v čase 4:35,51s.
300 metrů překážek – 17 bodů
3.místo: Petr Vacátko v čase 39,57s.
6.místo: Martin Janský /H/ v osobním rekordu 39,95s.
7.místo: Lukáš Přibyl v čase 41,49s.
4x100 metrů – 9 bodů
2.místo: Kašák-Vacátko-Janský-Bartoněk v čase 44,45s.
Tyč – 28 bodů
1.místo: Jakub Fiřt /H/ výkonem 380cm.
2.místo: Honza Patka ve vyrovnaném osobním rekordu 360cm.
3.místo: Honza Lepeška výkonem 340cm.
Trojskok – neobsadili jsme
Koule 5kg – 31 bodů /nejvíce bodující disciplína v soutěži kluků/
1.místo: Honza Effler /H/ v osobním rekordu 15,06m.
3.místo: Honza Patka jen 6cm za osobním rekordem výkonem 14,59m.
6.místo: Ondra Horejš výkonem 12,47m.
7.místo: Honza Jirásek v osobním rekordu 12,41m.
8.místo: Honza Lepeška /H/ výkonem 12,37m.
Kladivo 5kg – 9 bodů
7.místo: Honza Patka v osobním rekordu 36,25m.
8.místo: Honza Effler /H/ v osobním rekordu 32,28m.
9.místo: Ondra Horejš výkonem 28,75m.
Oštěp 700g – 12 bodů
4.místo: Honza Lepeška /H/ výkonem 48,15m.
6.místo: Ondra Horejš výkonem 40,14m.
              Honza Effler /H/ NM
Startovalo 14 kluků a všichni bodovali. Ze zdravotních důvodů startovat nemohl Adam Havlas a Šimon Procházka, uvidíme, zda budou schopni startovat v Kolíně. Na Mistrovství Čech tamtéž mohou startovat i naši žáci.
 
DOROSTENKY
100 metrů – 19 bodů
3.místo: Eliška Semecká /H/ v čase 12,68s.
4.místo: Tereza Šínová v čase 12,74s.
7.místo: Monika Doubková v čase 13,25s.
400 metrů – 21 bodů
2.místo: Denisa Folková /H/ 59,48s
4.místo: Iveta Dufková 60,25s
6.místo: Verča Čižinská 61,82s
              Monika Doubková /H/ 64,95s
1500 metrů – 18 bodů
2.místo: Eliška Landsmannová 5:08,34s
3.místo: Amička Kneselová 5:25,71s
10.místo: Martina Typltová 7:26,67s
                Kačka Hošková MB 7:04,29s
300 metrů překážek – 11 bodů
2.místo: Linda Dufková 45,47s OR
9.místo: Verča Čižinská 48,38s
              Denisa Folková /H/ 48,83s
4x100 metrů – bez bodů
Doubková-IDufková-Folková-Semecká DQ po předání před předávkovým územím na třetí předávce.
Výška – 21 bodů
1.místo: Tereza Šínová 164cm
2.místo: Anička Kerbachová 161cm
10.místo: Iveta Dufková 143cm
Trojskok – 16 bodů
2.místo: Adéla Šínová 10,77m
4.místo: Linda Dufková 10,29m OR??
Koule 3kg – 39 bodů /nejvíce bodující disciplína v soutěži holek/
1.místo: Anička Kerbachová výkonem 12,71m.
2.místo: Verča Slavíková v osobním rekordu 12,46m.
3.místo: Adéla Šínová výkonem 12,38m.
4.místo: Tereza Šínová výkonem 12,02m.
7.místo: Eliška Semecká výkonem 10,63m.
Kladivo 3kg – 22 bodů
1.místo: Adéla Šínová výkonem 32,51m.
5.místo: Verča Slavíková výkonem 26,14m.
6.místo: Anička Kneselová výkonem 26,03m.
              Verča Čižinská v osobním rekordu 21,23m.
              Martina Typltová výkonem 13,87m.
Oštěp 500g – 24 bodů
1.místo: Anička Kerbachová výkonem 41,87m.
4.místo: Linda Dufková v osobním rekordu 33,10m.
5.místo: Verča Slavíková /H/ výkonem 30,73m.
Startovalo 13 holek a všechny bodovaly. Na startu nebyla Kristýna Košťálová a další závodnice na chůzi, která se půjde na Mistrovství Čech, startovat mohou také žákyně.
 
Tabulky Přeboru Prahy dorostenců a dorostenek, oficiálně schválené technickými delegáty, jsou v přílohách.
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 3.9.2017

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit