Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV DOROSTU – 1.kolo

 
Po téměř dvouměsíční závodní pauze zahájili dorostenci a dorostenky v úterý 22.srpna 2017 na Podvinném mlýně soutěže družstev 1.kolem Přeboru Prahy. První krok nadmíru úspěšný, dokázali vítězný „double“ přesvědčivě v obou kategoriích, před týmy ASK Slavia a SK ZŠ Jeseniova. Druhé kolo s jinou  skladbou disciplín proběhne v Edenu 29.8. a v součtu obou kol určí dva nejlepší týmy postupující v obou kategoriích do Mistrovství Čech.
Kluci nastoupili v počtu 13 závodníků /5H/ a všichni bodovali, dosáhli na 3 vítězství, 4 druhá a 4 třetí místa. Do závodu nemohl nastoupit Adam Havlas a Šimon Procházka (oba zdravotní důvody), nedostavil se Michal Bořánek /H/, Jakub Fiřt /H/ MB.
Holky nastoupily v počtu 13 závodnic /4H/ a všechny bodovaly, získaly 3 vítězství, 6 druhých a 3 třetí místa. Do závodu nenastoupila Kristýna Košťálová a Kamila Pitřincová (mimo ČR).
 
Výsledky s bodovými zisky podle disciplín:
DOROSTENCI
100 metrů – 17 bodů
3.místo: Jan Jirásek v čase 11,33s (w+2,2).
4.místo: Filip Bartoněk /H/ v čase 11,34s (w+2,2).
9.místo: Viktor Kašák v čase 11,66s (w+2,2).
200 metrů – 13 bodů
4.místo: Filip Bartoněk /H/ v osobním rekordu 23,20s.
5.místo: Martin Janský /H/ v čase 23,58s.
              Viktor Kašák 24,08s; Ondřej Horejš 24,57s; Lukáš Přibyl 25,11s nebodovali.
800 metrů – 11 bodů
1.místo: Lukáš Přibyl v čase 2:06,86s.
              Michal Bořánek /H/ DNS
3000 metrů – 28 bodů
1.místo: Nico Boketta v čase 9:22,29s a to je hodnota jeho nového osobního rekordu.
2.místo: Jan Švejda v čase 9:48,96s.
3.místo: David Štros /H/ v čase 10:00,91s.
110 metrů překážek – 20 bodů
2.místo: Martin Janský /H/ v čase 15,05s (w+2,8).
5.místo: Petr Vacátko v čase 15,42s (w+2,8).
6.místo: Ondřej Horejš v čase 15,97s.
Výška – 15,5 bodu
2.=Jan Patka na děleném druhém místě výkonem 181cm.
4.místo: Petr Vacátko výkonem 181cm.
Dálka – 35 bodů /nejúspěšnější disciplína/
1.místo: Jan Jirásek ve vyrovnaném osobním rekordu 675cm.
3.místo: Filip Bartoněk /H/ v osobním rekordu 630cm.
4.místo: Petr Vacátko v osobním rekordu 624cm
5.místo: Martin Janský /H/ v osobním rekordu 618cm.
8.místo: Jan Lepeška /H/ výkonem 602cm.
              Viktor Kašák v osobním rekordu 567cm nebodoval; Jakub Fiřt MB 567cm.
Koule 5kg – 21 bodů
2.místo: Jan Effler /H/ výkonem14,37m.
3.místo: Jan Patka výkonem 13,85m.
7.místo: Jan Lepeška /H/ výkonem 12,22m.
              Ondřej Horejš výkonem 10,37m nebodoval.
Disk 1,5kg – 10 bodů
4.místo: Jan Patka v osobním rekordu 36,04m.
8.místo: Jan Lepeška /H/ výkonem 32,26m.
              Jan Effler /H/ výkonem 30,10m nebodoval.
 
DOROSTENKY
100 metrů – 20 bodů
2.místo: Eliška Semecká /H/ v čase 12,63s.
5.místo: Monika Doubková /H/ časem 12,90s (w+5,6).
6.místo: Linda Dufková v čase 12,93s.
              Veronika Čižinská časem 13,55s nebodovala.
200 metrů – 10 bodů
5.místo: Linda Dufková v čase 26,44s.
7.místo: Monika Doubková /H/ v čase 27,14s.
              Veronika Čižinská 28,05s; Iveta Dufková 28,60s a Denisa Folková /H/ 28,84s nebodovaly.
800 metrů – 17 bodů
2.místo: Denisa Folková /H/ v čase 2:21,67s.
3.místo: Iveta Dufková v čase 2:22,77s.
3000 metrů – 20 bodů
2.místo: Eliška Landsmannová v osobním rekordu 11:13,50s.
4.místo: Anna Kneselová v osobním rekordu 12:04,84s.
7.místo: Martina Typltová v osobním rekordu 16:53,71s.
              Kateřina Hošková MB v osobním rekordu 15:15,17s.
100 metrů překážek – 25 bodů
1.místo: Tereza Šínová v osobním rekordu 14,11s.
2.místo: Linda Dufková v čase 14,95s.
6.místo: Adéla Šínová v čase 16,05s.
Dálka – 31 bodů
1.místo: Eliška Semecká /H/ v osobním rekordu 586cm.
2.místo: Tereza Šínová výkonem 566cm.
5.místo: Veronika Slavíková /H/ výkonem 509cm.
6.místo: Denisa Folková /H/ výkonem 507cm.
Tyč – neobsadili jsme
Koule 3kg – 35 bodů /nejúspěšnější disciplína/
1.místo: Anna Kerbachová výkonem 12,54m.
2.místo: Veronika Slavíková /H/ v osobním rekordu 12,22m.
3.místo: Tereza Šínová výkonem 11,91m.
4.místo: Adéla Šínová výkonem 11,41m.
Disk 1kg – 20 bodů
3.místo: Veronika Slavíková /H/ výkonem 29,10m.
4.místo: Veronika Čižinská v osobním rekordu 23,31m.
6.místo: Adéla Šínová výkonem 20,67m.
              Anna Kneselová výkonem 14,60m nebodovala.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
  
 

  

Přidáno/aktualizováno: 24.8.2017

 

Další aktuality

Víceboje na Děkance s výsledky

O víkendu 4.-5.května 2019 se konaly Víceboje na Děkance pro dorost a mladší kategorie. celý článek

(vloženo 7.5.2019)

Výsledky z Veřejných závodů v Edenu 3.května

V pátek 3.května 2019 proběhly na stadionu ASK Slavia v Edenu Veřejné závody v kategoriích dospělých, juniorů a dorostu, v rozsahu závodění mohlo startovat i žactvo. celý článek

(vloženo 6.5.2019)

VÝSLEDKY 8.ROČNÍKU JARNÍHO BĚHÁNÍ

V sobotu 27.dubna 2019 uspořádal náš oddíl 8.ročník Jarního běhání, který se netradičně uskutečnil v Kunratikém lesu se zázemím v areálu Hrabákova, na tratích shodnými se závodem Podzimní běhání. Bude tomu tak i nadále. celý článek

(vloženo 6.5.2019)

VÝSLEDKY I.KOLA MPD MLADŠÍHO ŽACTVA

celý článek

(vloženo 6.5.2019)

JARNÍ BĚHÁNÍ 2019 - 8.ročník

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí pro kategorie přípravky, žactva a dorostu www.bezeckenadeje.cz celý článek

(vloženo 23.4.2019)

Více aktualit