Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA  A  ŽACTVA
 
4. kolo Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B, úterý 20.června 2017 v Radotíně
Dobře rozjeté družstvo nastoupilo tentokrát na Dvojboje v nízkém počtu 12 mladších žáků a žákyň a bez tradičních opor ve značně oslabené sestavě, když důvodem byla účast na škole v přírodě.
Fakt velká škoda, propadneme v pořadí a budeme v podzimním Semifinále zařazeni se silnými družstvy z dalších skupin. Ti co byli v Radotíně, tak si vedli velmi dobře.
Výsledky Dvojbojů:
4x 60 metrů smíšená štafeta
„Áčková“ štafeta Kramešová-Teplá-Jarvinen, Schnajberk zaběhla 33,20s a obsadila 5.místo.
„Béčková“ štafeta Rubešová-Pristačová-Boschat-Kopřiva zaběhla 35,83s.
 
60 metrů a výška
Dan Kopřiva 05 zaběhl osobní rekord 9,07 a skončil na 6.místě, ve výšce nedal základ (NM).
Julián Boschat 05 také v osobním rekordu 9,30s, ve výšce skočil 110cm.
Adéla Zápotocká 05 zaběhla osobní rekord 9,78s a obsadila =10.místo, ve výšce 121cm.
 
150 metrů a koule
Tomas Jarvinen 05 v osobním rekordu 21,37s obsadil 3.místo, v kouli dal osobní rekord 8,75m
a obsadil 2.místo.
Honza Schnajberk 04 zaběhl osobní rekord 21,43s a skončil na 4.místě, v kouli taky osobní rekord 7,43m a skončil na 7.místě.
Eda Vodvářka 06 zaběhl 22,98s a kouli dal 4,52m.
Tereza Pristačová 05 zaběhla 22,79s a skončila na 9.místě, v kouli 5,69m.
 
60 metrů překážek a dálka
Matěj Hošek 04 dal osobní rekordy 12,79s, skočil 385cm a v obou případech skončil na 6.místě.
Míša Rubešová 04 zaběhla 12,57s a skončila na 8.místě, v dálce dala 340cm.
 
600 metrů a kriket
Marek Dolejš 04 zaběhl í rekord 1:54,65s a skončil na 4.místě, kriketem 26,00m.
Magdalena Teplá 04 zaběhla osobní rekord 2:01,39s a obsadila 5.místo, kriketem osobní rekord 35,49m a 2.místo..
Eliška Kramešová 06 zaběhla osobní rekord 2:00,41s a skončila na 4.místě, kriketem 22,06m.
 
 
3.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina B, středa 21.června na Kotlářce
Za početně nekonkurence schopné družstvo nastoupili 4 kluci a 2 holky. Výsledky kluků na jejich maximální úrovni, holky platily nováčkovskou daň…
Výsledky podle disciplín:
60 metrů
Dominik Gnip 03 opět přesvědčil o svém rychlostním růstu v přípravě směrem k Olympiádě dětí a mládeže, obsadil 2.místo a zaběhl skvělých 7,58s, ale radost z osobáku (má 7,69s) mu vzala nedovolená podpora větru +4,0m/s.
 
150 metrů
Dominik Gnip 03 zaběhl 18,06s a obsadil 2.místo.
Vojta Vejlupek zaběhl 18,12s a obsadil 3.místo.
Matěj Lukeš po patnáctistovce a poprvé na této trati zaběhl 20,70s.
Yvona Matějková 03 poprvé na této trati zaběhla 21,43s.
 
1500 metrů
Matěj Lukeš obsadil jasně 1.místo v čase 4:41,9s (nefungovala časomíra), naštěstí osobák z pražských přeborů má kvalitnější.
 
100 metrů překážek
Johana Lipowská 03 běžela překy poprvé a zaběhla čas 19,33s.
 
200 metrů překážek
Yvona Matějková 03 zaběhla při prvním startu na překách čas 36,29s a obsadila 10.místo.
Johana Lipowská 03 běžela trať taktéž poprvé a zaběhla čas 36,95s
 
Dálka
Vojta Vejlupek obsadil 1.místo v osobním rekordu 546cm.
Patrik Kroupa obsadil 7.místo v osobním rekordu 490cm.
 
Závodů se nezúčastnili z různých důvodů Jakub Zámyslický (lékař), Matěj Bednář (asi úpal), Petr Novák (fotbal), Lukáš Lamač (školní povinnost), Vanessa Keprtová (jiná akce), Lada Moravcová (nemoc), Kateřina Hošková, Alena Škvánová (ŠVP), další holky závodit nechtějí !?!? a to se body za družstvo těžko získávají.
Nico Boketta a Eliška Landsmannová budou startovat v pražském přeboru v kategorii dorostu.
 
Ve 3.závěrečném kole Kvalifikace získali žáci 55 bodů a obsadili 5.místo, žákyně se ziskem 1 bodu na posledním 8.místě.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 22.6.2017

 

Další aktuality

Výsledky Závodu rodičů s dětmi

Tradiční 7. ročník Závodu rodičů s dětmi v atletickém čtyřboji, určený pro mladé oddílové atlety a jejich rodiče proběhl ve středu 5. června 2019 ve sportovním areálu Hrabákova. celý článek

(vloženo 24.6.2019)

Info k Prázdninovému soustředění Litomyšl - mladší žactvo a přípravka

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 Lokalita: Litomyšl, sportovní areál – viz www.sportlitomysl.cz celý článek

(vloženo 24.6.2019)

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LITOMYŠL 2019 pro roč. 2004 -2008

Termín: neděle 11.8. – sobota 17.8. 2019 celý článek

(vloženo 24.6.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DO 22 LET

Z Mistrovství ČR v Edenu si veze Terka stříbrnou medaili. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Výsledky Přeboru Prahy žáků a žákyň

Přebor Prahy žáků a žákyň proběhl ve dnech 13.-14.června 2019 na Děkance. celý článek

(vloženo 19.6.2019)

Více aktualit