Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY 3.KOLA PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA

 
Po úvodním kole v přespolním běhu pokračoval Přebor Prahy družstev mladšího žactva třetím kolem v pořadí a podruhé byly na řadě Dvojboje, které se musí střídat a u nichž se „ne každý trefí do svých disciplín“, ale soutěž podporuje atletickou všestrannost. Za pěkného počasí (s protivětrem při sprintu) a s více než hodinovým skluzem proběhla soutěž ve skupině B ve čtvrtek 1.června 2017 na Podvinném mlýně.
Našim mladým atletům se dařilo, osobní rekordy padaly jak na běžícím pásu a zde nejsou v plném rozsahu uváděny, vše se objeví ve statistikách na webu ČAS.
Závodní nasazení mladých atletů pokračovalo po způsobu kola minulého a byla radost se dívat na výkony i odhodlání kluků a holek.
Umístění sedmkrát do třetího místa je velkým úspěchem a všichni startující zasloží pochvalu za předvedené výkony a za to, s jakým zápalem šli do závodu.
 
Výsledky podle dvojbojů:
60 metrů a výška
Marek Vandírek 05 ve sprintu 5.místo v čase 9,05s(w-1,3), ve výšce 7.místo výkonem 120cm.
Eduard Vodvářka 06 ve sprintu 9,74s a ve výšce 115cm.
Klára Kostelecká 04 ve sprintu 7.-8.místo v čase 9,48s(w-1,9),ve výšce 9.místo výkonem 120cm.
Eliška Kramešová 06 ve sprintu 7.-8.místo v čase 9,48s(w-3,3), ve výšce 10.místo výkonem 120cm.
Tereza Pristačová 05 ve sprintu 9,68s, ve výšce 120cm.
 
150 metrů a koule
Adam Černoch 05A vyběhl 10.místo časem 23,50s, v kouli 9.místo výkonem 6,08m.
TEREZA TOMANOVÁ 05 zaběhla velmi kvalitní osobní rekord 21,43s a obsadila 3.místo,
v kouli nejdále 6,86m.
Míša Rubešová 05 zaběhla 23,10s a v kouli nejdále 7,05m.
Ada Matoušů 05 DNS
 
60 metrů překážek a dálka
TOMAS JARVINEN 05 obsadil v obou disciplínách 2.místo v osobních rekordech, na překážkách časem 10,40s (prohrál o setinu), v dálce výkonem 458cm.
Daniel Kopřiva 05 zaběhl 12,98s a skočil 389cm.
MAGDALENA TEPLÁ 04 obsadila v obou disciplínách 2.místo v osobních rekordech 10,62s
a 443cm.
Magdalena Suchá 05 zaběhla 11,47s a obsadila 6.místo a v dálce 7.místo výkonem 415cm.
 
600 metrů a kriket
Alex Šimek 04 zaběhl 2:02,11s a obsadil 6.místo, v kriketu bral 3.místo za výkon 48,09m.
Julián Boschat 05 zaběhl 2:06,72s a obsadil 10.místo , v kriketu bral 4.místo za výkon 40,68m.
MAGDALENA VÁCHOVÁ 06 zaběhla osobní rekord 1:58,34s a zvítězila, v kriketu brala 9.místo za výkon 27,95m.
Kim Boketta 05 zaběhla 2:04,58s a obsadila 8.místo, v kriketu brala 10.místo za výkon 27,49m.
 
4x60 metrů smíšená štafeta
A/ Suchá, Tomanová, Vandírek, Jarvinen na 5.místě v čase 33,20s.
B/ Kostelecká, Teplá, Kopřiva, Šimek v čase 35,19s.
C/ Boketta, Kramešová, Vodvářka, Černoch v čase 37,31s.
 
Výsledky soutěže družstev budou zde: viz Soutěže družstev.
Závěrečné 4.kolo Kvalifikace se koná ve středu 21.června na Kotlářce.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 12.6.2017

 

Další aktuality

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

V neděli 11. dubna 2021 se uskutečnilo v Táboře Mistrovství ČR v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dorost. celý článek

(vloženo 14.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

v minulé Aktualitě jsme vás seznámili s termíny Prázdninových letních soustředění 2021 v domácích podmínkách v areálu Hrabákova v červenci a v srpnu. celý článek

(vloženo 5.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

procházíme složitým obdobím při omezení tréninkových aktivit z hygienicko-protiepidemických opatření. Věříme, že už v brzké době se tréninky bez omezení rozběhnou v obou lokalitách v areálu Hrabákova i ve školním areálu na Milíčově. celý článek

(vloženo 31.3.2021)

Informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) 2021

Aktualizované informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) v roce 2021 celý článek

(vloženo 12.3.2021)

Atletické výzvy 2021

celý článek

(vloženo 8.3.2021)

Více aktualit