Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY 2.KOLA PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA

Ve čtvrtek 18.května 2017 se konalo 2.kolo Přeboru Prahy družstev mladšího žactva a náš tým závodil ve skupině B na ZŠ SK Jeseniova. Po úvodním kole Kvalifikace v přespolním běhu se soutěžilo ve dvojbojích a bude tomu tak ještě ve dvou předprázdninových kolech. Kluci a holky se předvedli ve výborném světle a vytvořili tým, který pod vedením trenérů Matúše Janečka a Lukáše Teplého při plné účasti může mít vysoké ambice a to i v individuálních soutěžích a navázat na vyšší úspěšné ročníky. Pokud pochopí i další mladí atleti a někteří rodiče, že závodění je kořením atletiky, tak se dočkáme dalších pěkných výsledků.

VÝSLEDKY DVOJBOJŮ
60 metrů a výška
Tomas Jarvinen 05 vyběhl 4.místo časem 9,01s a ve výšce suverénně zvítězil ve skvělém osobním rekordu 157cm.
Tomáš Lamač 06 zaběhl 10,41s a skočil 115cm.
Matěj Hošek 04 zaběhl mimo bodování 9,86s.
Magdalena Suchá 05 vyběhla 2.místo časem 8,71s a ve výšce zvítězila výkonem 135cm.
 Adéla Zápotocká a Lucie Žariková omluveny.

150 metrů a koule
Alex Šimek 04 vyběhl 8.místo časem 23,72s a v kouli (3kg) obsadil 3.místo výkonem 8,29m.
Dan Kopřiva 05 zaběhl 24,28s a v kouli (3kg) obsadil 9.místo výkonem 6,98m.
Matěj Hošek 04 zaběhl mimo bodování 24,66s.
Ondřej Malý DNS.
Magdalena Teplá 04 vyběhla 3.místo časem 22,08s a v kouli (2kg) 4.místo výkonem 8,50m.
Klára Kostelecká 04 zaběhla 23,30s a v kouli (2kg) dala 6,29m.

60 metrů překážek a dálka
Marek Vandírek 05 na překách 9.místo v čase 12,21s a v dálce 3.místo výkonem 432cm.
Honza Schnajberk 04 na překách 6.místo v čase 11,62s a v dálce 8.místo výkonem 402cm.
Erik Feix DNS
Tereza Tomanová 05 na překách 5.místo v čase 11,64s, v dálce 10.místo výkonem 390cm.
Eliška Ondríková 04 na překách 8.-9.místo v čase 11,88s a v dálce 7.místo výkonem 393cm.
Tereza Pristačová 05 na překách čas 12,60s a v dálce 373cm.

600 metrů a kriket
Adam Černoch 05 vyběhl 9.místo časem 2:00,43s a v kriketu obsadil 5.místo výkonem 36,92m.
Filip Bartoň 06 zaběhl 2:18,60s a v kriketu dal 16,34m.
Kryštof Lukavec DNS
Míša Rubešová 05 vyběhla 8.místo časem 2:02,74s a v kriketu obsadila 10.místo za 29,03m.
Barbora Jakešová 05 obsadila v kriketu 3.místo výkonem 37,05m a 600m neběžela.
Veronika Dvořáková 06 zaběhla 2:10,78s a hodila 23,92m.

4x60 metrů smíšená štafeta
Štafeta se běžela v úvodu programu a v závodě trenéři postavili maximální počet štafet. Bez ohledu na umístění to samo o sobě svědčí o super týmové trenérské práci!!.
5.místo: A / Vandírek-Jarvinen-Suchá-Teplá v čase 34,29s.
7.místo: B / Schnajberk-Šimek-Ondríková-Tomanová v čase 34,44s.
              C / Bartoň-Černoch-Rubešová-Pristačová v čase 37,45s.
              D / Lamač-Kopřiva-Kostelecká-Dvořáková v čase 37,34s.

Příští kolo pořádá A.C.Sparta a uskuteční se 1.června na Podvinném mlýně.

Přidáno/aktualizováno: 25.5.2017

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek