Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

ROZBĚHÁME JIŽNÍ MĚSTO

„Běh je nejpřirozenější pohyb člověka.., zlepšete svoji kondici tím nejpřirozenějším pohybem“
 
V prosinci 2016 jsme uspořádali náborové běžecké akce „Běhá celá rodina“ a ti kteří přišli vědí, že v jarním období 2017 začínáme se společným běháním na Jižním Městě.
 
Společné běhání v lesním prostředí na Chodově připravuje oddíl Atletika Jižní Město z.s. společně s Běžeckou akademií českých rekordmanů, více informací na:
Se společnými výběhy do Kunratického lesa jsme začali 5.dubna a pokračujeme ve středu 12.dubna a každou další středu ze sportovního areálu Hrabákova na Chodově.
Přijďte v 17.30 zjistit více o společném běhání a zapojit se.
Další termíny a časy po dohodě na místě.
 
Akce je určena všem bez rozdílu věku a běžecké výkonnosti, ať jste úplní začátečníci, nebo už běháte více či méně pravidelně a chcete zlepšit svoji běžeckou kondici.
Potřebujete jenom chuť s tím něco udělat a začít běhat pravidelně.
Pokud jste již aktivní běžci a máte ambice se zrychlovat, pomůžeme Vám se skladbou tréninků, sestavením tréninkových plánů na míru a v neposlední řadě i sladěním společných tréninků v dalších týdnech a měsících s běžci se stejným cílem, neboť ve skupině to lépe běží.
Běhání na Jižním Městě bude probíhat pravidelně pod vedením Ivana Uvizla, bývalého českého rekordmana ve vytrvalostních bězích. Přijďte, vždyť od koho se můžete o běhání dozvědět více,
než od českých rekordmanů.
 
Ladislav Kárský
předseda oddílu
Atletika Jižní Město z.s.

  

Přidáno/aktualizováno: 10.4.2017

 

Další aktuality

Výsledky z Mistrovství Čech družstev juniorek, skupina A na Děkance

V neděli 14.září 2025 proběhlo na Děkance Mistrovství Čech družstev juniorek, skupina A. celý článek

(vloženo 16.9.2025)

Výsledky z Mistrovství Čech družstev žákyň, skupina A v Táboře

V sobotu 13.září 2025 proběhlo v Táboře Mistrovství Čech družstev žákyň, skupina A. Po skvělém týmovém výkonu postoupily žákyně do Mistrovství ČR družstev žákyň. celý článek

(vloženo 15.9.2025)

Výsledky z Mistrovství Čech družstev žáků, skupina A v Táboře

V sobotu 13.září 2025 proběhlo v Táboře Mistrovství Čech družstev žáků, skupina A. Z tohotoklání vzešli 3 nejúspěšnější týmy, které postupují do Mistrovství ČR družstev žáků. celý článek

(vloženo 15.9.2025)

Výsledky MPD mladšího žactva Semifinále sk.C na FTVS

Městský přebor družstev mladšího žactva postoupil po 4 skupinových kolech do Semifinále. Naše družstva A,B,C závodila ve skupině C. celý článek

(vloženo 15.9.2025)

Výsledky z okresního kola Středoškolského atletického poháru

Středoškolský atletický pohár 2025 a jeho okresní kolo proběhl pro pražské střední školy na Podvinném mlýně ve dvou dnech. celý článek

(vloženo 12.9.2025)

Více aktualit

Všechny aktuality