Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva

 
V neděli 19. února 2017 se konaly v hale ve Stromovce Přebory Prahy mladšího žactva.
Z přihlášených a vybraných třinácti našich mladých atletů se jich na startu objevilo devět.
V pražské konkurenci se prosadila pěknými sprinterskými časy Martina Zajícová.
 
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 8,60s.
Amálie Šteflová 04 zaběhla 9,33s.
Magdalena Teplá 04 DNS
150 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 21,02s
a ukázala i zde rychlostní předpoklady.
Marek Vandírek 05 zaběhl 23,04s.
Tereza Pristačová 05  DNS
300 metrů:
Klára Kostelecká 04 zaběhla osobní rekord 52,28s.
600 metrů:
Míša Rubešová 05 zaběhla 2:06,18s.
1000 metrů:
Marek Dolejš 04 zaběhl 3:30,88s.
Honza Schnajberk 04 DNS
60m překážek:
Magdalena Teplá 04 a Amálie Šteflová 04 obě DNS
4x200 metrů: DNS
Dálka:
Eliška Ondríková 04 a Marek Vandírek 05 oba NM
Koule 2 kg:
Nikola Novotná 04 obsadila 8. místo výkonem 8,84s.
Koule 3 kg:
Dan Kopřiva 05 obsadil 8. místo v osobním rekordu 7,95m.
Alex Šimek 04 DNS
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva
 
V neděli 19. února 2017 se konaly v hale ve Stromovce Přebory Prahy mladšího žactva.
Z přihlášených a vybraných třinácti našich mladých atletů se jich na startu objevilo devět.
V pražské konkurenci se prosadila pěknými sprinterskými časy Martina Zajícová.
 
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 8,60s.
Amálie Šteflová 04 zaběhla 9,33s.
Magdalena Teplá 04 DNS
150 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 21,02s
a ukázala i zde rychlostní předpoklady.
Marek Vandírek 05 zaběhl 23,04s.
Tereza Pristačová 05  DNS
300 metrů:
Klára Kostelecká 04 zaběhla osobní rekord 52,28s.
600 metrů:
Míša Rubešová 05 zaběhla 2:06,18s.
1000 metrů:
Marek Dolejš 04 zaběhl 3:30,88s.
Honza Schnajberk 04 DNS
60m překážek:
Magdalena Teplá 04 a Amálie Šteflová 04 obě DNS
4x200 metrů: DNS
Dálka:
Eliška Ondríková 04 a Marek Vandírek 05 oba NM
Koule 2 kg:
Nikola Novotná 04 obsadila 8. místo výkonem 8,84s.
Koule 3 kg:
Dan Kopřiva 05 obsadil 8. místo v osobním rekordu 7,95m.
Alex Šimek 04 DNS
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
             
 
 
             

  

Přidáno/aktualizováno: 22.2.2017

 

Další aktuality

Výsledky z Meziměstského utkání mladšího žactva

Na závěr halové sezóny se uskutečnilo v hale v Ostravě 10.března 2019 tradiční Meziměstské víceutkání mladších žáků a mladších žákyň Praha – Ostrava – Brno – Bratislava. celý článek

(vloženo 11.3.2019)

Startujeme na Meziměstském utkání mladšího žactva

Poslední akcí, která uzavírá halovou sezónu v rámci pražské atletiky bude tradiční Meziměstské víceutkání mladšího žactva Praha – Ostrava – Brno – Bratislava a proběhne v Ostravě v neděli 10.března 2019. celý článek

(vloženo 5.3.2019)

Výsledek z Mistrovství ČR žactva v Ostravě

Posledním ze série halových republikových šampionátů bylo Mistrovství ČR žáků a žákyň v Ostravě 2.-3.3.2019, kde jsme měli jediné zastoupení. celý článek

(vloženo 4.3.2019)

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY MLADŠÍCH ŽÁKŮ A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

V hale na Strahově proběhl 27.-28.února 2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň. Přinesl potěšitelné výsledky našim jihoměstským barvám v podobě zisku šesti přebornických medailí a dalších devíti umístění do desítky. V mnoha případech si mla celý článek

(vloženo 1.3.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT NA VENKOVNÍCH SPORTOVIŠTÍCH

Počasí přímo vybízí opustit školní tělocvičny a začít trénovat na venkovních sportovištích. celý článek

(vloženo 28.2.2019)

Více aktualit