Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva

 
V neděli 19. února 2017 se konaly v hale ve Stromovce Přebory Prahy mladšího žactva.
Z přihlášených a vybraných třinácti našich mladých atletů se jich na startu objevilo devět.
V pražské konkurenci se prosadila pěknými sprinterskými časy Martina Zajícová.
 
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 8,60s.
Amálie Šteflová 04 zaběhla 9,33s.
Magdalena Teplá 04 DNS
150 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 21,02s
a ukázala i zde rychlostní předpoklady.
Marek Vandírek 05 zaběhl 23,04s.
Tereza Pristačová 05  DNS
300 metrů:
Klára Kostelecká 04 zaběhla osobní rekord 52,28s.
600 metrů:
Míša Rubešová 05 zaběhla 2:06,18s.
1000 metrů:
Marek Dolejš 04 zaběhl 3:30,88s.
Honza Schnajberk 04 DNS
60m překážek:
Magdalena Teplá 04 a Amálie Šteflová 04 obě DNS
4x200 metrů: DNS
Dálka:
Eliška Ondríková 04 a Marek Vandírek 05 oba NM
Koule 2 kg:
Nikola Novotná 04 obsadila 8. místo výkonem 8,84s.
Koule 3 kg:
Dan Kopřiva 05 obsadil 8. místo v osobním rekordu 7,95m.
Alex Šimek 04 DNS
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva
 
V neděli 19. února 2017 se konaly v hale ve Stromovce Přebory Prahy mladšího žactva.
Z přihlášených a vybraných třinácti našich mladých atletů se jich na startu objevilo devět.
V pražské konkurenci se prosadila pěknými sprinterskými časy Martina Zajícová.
 
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 8,60s.
Amálie Šteflová 04 zaběhla 9,33s.
Magdalena Teplá 04 DNS
150 metrů:
MARTINA ZAJÍCOVÁ 04 obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 21,02s
a ukázala i zde rychlostní předpoklady.
Marek Vandírek 05 zaběhl 23,04s.
Tereza Pristačová 05  DNS
300 metrů:
Klára Kostelecká 04 zaběhla osobní rekord 52,28s.
600 metrů:
Míša Rubešová 05 zaběhla 2:06,18s.
1000 metrů:
Marek Dolejš 04 zaběhl 3:30,88s.
Honza Schnajberk 04 DNS
60m překážek:
Magdalena Teplá 04 a Amálie Šteflová 04 obě DNS
4x200 metrů: DNS
Dálka:
Eliška Ondríková 04 a Marek Vandírek 05 oba NM
Koule 2 kg:
Nikola Novotná 04 obsadila 8. místo výkonem 8,84s.
Koule 3 kg:
Dan Kopřiva 05 obsadil 8. místo v osobním rekordu 7,95m.
Alex Šimek 04 DNS
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
             
 
 
             

  

Přidáno/aktualizováno: 22.2.2017

 

Další aktuality

Pozvánka na 12.ročník - PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ 2019

Přebor Prahy v přespolním běhu a Pohár Pražských Běžeckých Nadějí celý článek

(vloženo 11.11.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT V TĚLOCVIČNÁCH

Naši oddíloví atleti začínají přecházet s tréninkem podle tréninkových skupin do tělocvičen na zimní období 2019/2020 a to od pondělí 4.listopadu 2019 do středy 26.února 2020. celý článek

(vloženo 4.11.2019)

VÝSLEDKY MLADŠÍHO ŽACTVA A PŘÍPRAVKY V ZÁŘÍ 2019 BĚH BABÍHO LÉTA 7.9.

Za chladného počasí proběhl v parku v Horních Počernicích první závod druhé podzimní části Poháru Pražských Běžeckých Nadějí (PPBN). Kvůli opravám v parku došlo ke změnám tratí, které se běhaly v zadní části parku. celý článek

(vloženo 11.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIOREK

JUNIORKY ZÍSKALY MISTROVSKÉ STŘÍBRO celý článek

(vloženo 9.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIORŮ

V sobotu 28.září 2019 proběhlo v Plzni Mistrovství ČR družstev juniorů 2019. Po loňském zisku stříbrných medailí v dorostenecké kategorii mohli mít kluci i letos mezi juniory vysoké ambice. celý článek

(vloženo 9.10.2019)

Více aktualit