Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

CHODECKÉ VÝSLEDKY ZE SILVESTROVSKÉ HALY V JABLONCI n.NISOU

První den po vánočních svátcích, v úterý 27.prosince 2016, byly v rámci závodů Silvestrovská hala 2016 v Jablonci nad Nisou na programu také chodecké disciplíny. Na startu naše dvoučlenné obsazení žákyň na 3000m chůze, na stejné trati startoval Honza.
Na startu se neobjevila Sára Holečková pro střevní virózu, u startujících příprava na tento závod nebyla zdaleka optimální z důvodu předcházejících onemocnění.

Kategorie žáci
Honza Švejda 01 zvítězil v halovém osobním rekordu 15:59,0s a tímto časem se rozloučil se žákovskou kategorií. Byl na štíru s technikou, v závodě obdržel dvě červené karty. Za venkovním osobákem z Trnavy zaostal pouze o 1 vteřinu, halový osobák překonal o více než 4 a půl minuty.

Kategorie ženy
Kristýna Vejšická 02 obsadila ve společném závodě žen bez rozdílu kategorií páté místo v halovém osobním rekordu 18:31,2s (dosud 18:54,30s), mezi žákyněmi byla druhá nejrychlejší. Podle trenéra měla na lepší čas, v závodě problémy s pícháním v boku (příště lépe zavázat tkaničky!?), osobák venku na dráze má 17:46,65s.
Martina Typltová 01 obsadila ve společném závodě sedmé místo v čase 20:14,2s, tedy srovnatelném s elektronicky měřeným halovým osobákem 20:14,55s (venkovní osobák 19:23,31s), mezi žákyněmi čtvrtá nejrychlejší a příští rok bude startovat v kategorii dorostenek.

Přidáno/aktualizováno: 28.12.2016

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek