Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z PODZIMNÍHO BĚHU OLYMPU

 
Vysokou účast, kolem 600 aktivních účastníků, přilákal 11.ročník Podzimního běhu Olympu.
Závod se konal v sobotu 5. listopadu 2016 a proběhl za příjemného podzimního počasí v areálu Olympu ve Stromovce, vyšší kategorie vybíhaly na svou závodní trať do Stromovky.
 
Šanci si zazávodit měly všechny kategorie od těch nejmenších až po veterány, zároveň to byl poslední, dvojnásobně bodovaný, závod do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2016.
 
V neposlední řadě byl závod PŘEBOREM PRAHY V PŘESPOLNÍM BĚHU 2016 pro kategorie od mladšího žactva až po kategorie dospělých.
 
Naši atleti vystoupili na stupně vítězů nesčetněkrát, v závodě zvítězila Danča, Marek a Dominik (oba PPBN), stupně vítězů patřily také Nicovi, Honzovi (oba PPBN) a Jardovi.
 
V PŘEBORU PRAHY TŘI ZLATÉ, STŔÍBRO A BRONZ
Zásluhu na zisku medailových kovů mají zlatí Dominik, Eliška a Nico, stříbro pro Honzu
a bronz si vyběhl Jarda.
 
V celkovém pořadí PPBN vítězí Dominik a Nico, na slavnostní vyhlášení pěti z kategorie půjde také Matěj, Marek, Honza a Eliška.
Závodu se zúčastnilo 25 našich atletů
 
Výsledky kategorií s naší účastí:
Přípravka dívky I (2009 – 2010), závod na 300 metrů
8.Nicol Carmine 09 v čase 1:16s.
Startovalo 13 dívek.
 
Přípravka dívky II (2007 – 2008), závod na 630 metrů
1.místo: Danča Mandíková 07 v čase 2:09s.
14.Anna Tocháčková 08 v čase 2:35s; 18.Nela Škodová 08 v čase 2:42s.
Startovalo 29 dívek.
 
Přípravka dívky III (2005 – 2006), závod na 630 metrů /PPBN/
12.Míša Rubešová 05 v čase 2:22s; 16.Kim Bokettová 05 v čase 2:25s; 20.Tereza Pristačová 05 v čase 2:27s; 38.Natálie Slachová 06 v čase 2:48s; Barbora Blahutová DNF.
Celkové pořadí PPBN 2016 po 9 závodech:
6.místo: Míša Rubešová     32 bodů.
Bodovalo 36 dívek.
 
Přípravka hoši III (2005 – 2006), závod na 630 metrů /PPBN/
1.místo: Marek Vandírek 05 v čase 1:58s.
28.Honza Hurdálek 06 v čase 2:28s.
Startovalo 34 hochů.
Celkové pořadí PPBN 2016 po 9 závodech:
4.místo: Marek Vandírek   61 bodů (2x1.místo, 1x2.místo)
5.místo: Honza Hurdálek   41 bodů
Bodovalo 41 hochů.
 
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2003 – 2004), závod na 1260 metrů
Pohár Pražských Běžeckých Nadějí:
2.místo: Eliška Landsmannová 03 v čase 4:22s.
43.Viktorie Richterová 04 v čase 5:31s.
Startovalo 60 dívek.
Celkové pořadí PPBN 2016 po 9 závodech:
5.místo: Eliška Landsmannová   52 bodů (3x2.místo)
Bodovalo 24 dívek.
Přebor Prahy v přespolním běhu 2016:
1.místo: Eliška Landsmannová
 
MLADŠÍ ŽÁCI (2003 – 2004), závod na 1260 metrů
Pohár Pražských Běžeckých Nadějí:
1.místo: Dominik Gnip 03 v čase 4:08s.
10.místo: Matěj Bednář 03 v čase 4:32s.
14.Honza Schnajberk 04 v čase 4:38s; 16.Marek Dolejš v čase 4:40s.
Startovalo 53 mladších žáků.
Celkové pořadí PPBN 2016 po 9 závodech:
1.místo: Dominik Gnip     107 bodů (5x1.místo)
3.místo: Matěj Bednář        84 bodů (3x2.místo, 2x3.místo)
7.místo: Honza Schnajberk   30 bodů
Bodovalo 32 mladších žáků.
Přebor Prahy v přespolním běhu 2016:
1.místo: Dominik Gnip
 
STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2001 – 2002), závod na 2500 metrů
Pohár Pražských Běžeckých Nadějí:
4.místo: Iveta Dufková 01 v čase 10:07s.
17.Sára Holečková 02 v čase 11:03s; 27.Kristýna Vejšická 02 v čase 12:26s; 28.Kačka Hošková 02 v čase 12:42s; 31.Martina Typltová 01 v čase 13:03s.
Startovalo 35 žákyň.
Přebor Prahy v přespolním běhu 2016:
4.místo: Iveta Dufková
 
STARŠÍ ŽÁCI (2001 – 2002), závod na 2500 metrů
Pohár Pražských Běžeckých Nadějí:
2.místo: Nico Boketta 02 v čase 8:03s.
3.místo: Honza Švejda 01 v čase 8:24s.
Startovalo 33 žáků.
Celkové pořadí PPBN 2016 po 9 závodech:
1.místo: Nico Boketta    122 bodů (6x1.místo, 1x2.místo)
7.místo: Honza Švejda     33 bodů (1x3.místo)
11.místo: Péťa Novák      23 bodů (1x2.místo, 1x3.místo)
Bodovalo   starších žáků.
Přebor Prahy v přespolním běhu 2016:
1.místo: Nico Boketta
2.místo: Honza Švejda
 
Muži 20 – 39 (1977 – 1996), závod na 5630 metrů
Přebor Prahy v přespolním běhu 2016:
3.místo: Jarda Doubek 93 v čase 18:19s.
 
Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 7.11.2016

 

Další aktuality

Výsledky z Meziměstského utkání mladšího žactva

Na závěr halové sezóny se uskutečnilo v hale v Ostravě 10.března 2019 tradiční Meziměstské víceutkání mladších žáků a mladších žákyň Praha – Ostrava – Brno – Bratislava. celý článek

(vloženo 11.3.2019)

Startujeme na Meziměstském utkání mladšího žactva

Poslední akcí, která uzavírá halovou sezónu v rámci pražské atletiky bude tradiční Meziměstské víceutkání mladšího žactva Praha – Ostrava – Brno – Bratislava a proběhne v Ostravě v neděli 10.března 2019. celý článek

(vloženo 5.3.2019)

Výsledek z Mistrovství ČR žactva v Ostravě

Posledním ze série halových republikových šampionátů bylo Mistrovství ČR žáků a žákyň v Ostravě 2.-3.3.2019, kde jsme měli jediné zastoupení. celý článek

(vloženo 4.3.2019)

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY MLADŠÍCH ŽÁKŮ A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

V hale na Strahově proběhl 27.-28.února 2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň. Přinesl potěšitelné výsledky našim jihoměstským barvám v podobě zisku šesti přebornických medailí a dalších devíti umístění do desítky. V mnoha případech si mla celý článek

(vloženo 1.3.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT NA VENKOVNÍCH SPORTOVIŠTÍCH

Počasí přímo vybízí opustit školní tělocvičny a začít trénovat na venkovních sportovištích. celý článek

(vloženo 28.2.2019)

Více aktualit