Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

ÚSPĚŠNÉ VÝSLEDKY NAŠICH ATLETŮ Z PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ

 
V sobotu 15. října 2016 jsme uspořádali v Kunratickém lesu se zázemím ve sportovním areálu Hrabákova 9. ročník Podzimního běhání. Součástí tradičního závodu byl Pohár Pražských Běžeckých Nadějí.
Startoval rekordní počet účastníků, na start se postavilo celkem 331 aktivních běžců a to převážně v kategoriích od těch nejmenších po kategorii žactva, mezi nimi 57 členů našeho oddílu. Podrobnější ohlédnutí za závodem bude v Aktualitách zde.
 
Výsledky našich oddílových adeptů atletiky a již atletů byly úspěšné, o tom hovoří zisk šesti zlatých, dvou stříbrných a jedné bronzové medaile.
 
V mladších kategoriích zlato pro Lindu, Danielu, stříbro získala Kristýna.
V kategoriích zařazených do PPBN získal zlatou medaili Marek, Dominik a Nico, stříbro pro Petra a bronz patří Matějovi.
V dospělé kategorii vítězství pro Jardu.
 
Zde jsou výsledky kategorií s naším oddílovým zastoupením:
 
Berušky (2011 – 2013), závod na 100 metrů
1.místo: LINDA HEGEROVÁ 11 v čase 21,5s
8.místo: Kateřina Hanáková 11 v čase 25,0s
9.místo: Valerie Řeháková 12 v čase 27,6s
Startovalo 21 holek.
 
Přípravka žákyně I (2009 – 2010), závod na 300 metrů
2.místo: KRISTÝNA HANÁKOVÁ 09 v čase 1:11,4s
4.místo: Vendula Hadrbolcová 09 v čase 1:13,6s
20.Karolína Laňková 09 1:23,2s; 22.Vendula Douchová 09 1:25,4s; 23.Nicol Carmine 09 1:26,4s; 30.Věra Brettschneiderová 09 1:49,9s
Startovalo 31 holek.
 
Přípravka žáci I (2009 – 2010), závod na 300 metrů
5.místo: Michal Mandík 10 v čase 1:18,5s
6.místo: Damián Losos 09 v čase 1:19,5s
15.Adam Barvíř 09 1:28,8s; 18.David Sova 09 1:31,7s; 19.Kryštof Javůrek 10 1:32,5s; 20.Oliver Frank 1:33,5s; 21.Jáchym Javůrek 10 1:36,9s
Startovalo 27 kluků.
 
Přípravka žákyně II (2007 – 2008), závod na 650 metrů
1.místo: DANIELA MANDÍKOVÁ 07 opět vítězně v čase 2:18,2s
6.místo: Anna Tocháčková v čase 2:28,6s
8.místo: Andrea Prokopová 08 v čase 2:33,4s
9.místo: Sára Dolejšová 07 v čase 2:34,5s
10.místo: Adéla Bajtlová 07 v čase 2:37,9s
15.Laura Herrmannová 08 2:45,9s; 18.Ema Šedlbauerová 2:47,9s; 21.Nela Škodová 2:51,3s; 23.Laura Anna Řeháková 08 2:53,5s; 25.Martina Jeřábková 08 2:54,7s; 27.Dita Hegerová 08 2:55,7s; 30.Berenica Tore 2:58,5s; 39.Sára Čistá 08 3:21,7s
Startovalo 44 holek.
 
Přípravka žáci II (2007 – 2008), závod na 650 metrů
12.Robert Černý 08 2:42,6s; 19.Ondřej Benedikovič 08 3:20,4s
Startovalo 19 kluků.
 
Přípravka žákyně III (2005 – 2006), závod na 650 metrů /PPBN/
8.místo: Michaela Rubešová v čase 2:24,6s
16.Tereza Pristačová 05 2:32,4s; 21.Michaela Kozohorská 06 2:35,9s; 24.Veronika Dvořáková 06 2:36,7s; 29.Barbora Blahutová 06 2:44,0s; 30.Natálie Slachová 06 2:46,0s; 32.Vanda Hegerová 06 2:48,8s
Startovalo 44 holek.
Pořadí v PPBN po 8 závodech:
4.Michaela Rubešová 32 bodů.
 
Přípravka žáci III (2005 – 2006), závod na 650 metrů /PPBN/
1.místo: MAREK VANDÍREK 05 v čase 2:08,0s a získal cenné body do PPBN a už se dostal do „vyhlašované“ pětky nejlepších.
6.místo: Jan Hurdálek 06 v čase 2:19,1s
11.Adam Černoch 05 2:26,8s; 22.Ondřej Jeřábek 06 2:35,8s; 23.Daniel Kopřiva 05 2:36,5s
Startovalo 26 kluků.
Pořadí v PPBN po 8 závodech:
4.Jan Hurdálek 41 bodů; 5.Marek Vandírek 29 bodů.
 
Mladší žákyně (2003 – 2004), závod na 1300 metrů /PPBN/
15.Yvona Matějková 03 5:31,0s; 18.Viktorie Richterová 5:48s; 23.Alena Škvánová 03 6:07s
Startovalo 26 holek.
Pořadí v PPBN po 8 závodech:
8.Eliška Landsmannová 26 bodů.
 
Mladší žáci (2003 – 2004), závod na 1300 metrů /PPBN/
1.místo: DOMINIK GNIP 03 v čase 4:34s a dohání dřívější absence v poháru, kde dosud neprohrál a už je na třetím místě, zbývá poslední závod.
3.místo: MATĚJ BEDNÁŘ 03 v čase 4:51s ziskem třetího místa se drží celkově na medaili.
7.místo: Honza Schnajberk 04 v čase 4:50s
9.místo: Marek Dolejš 04 v čase 4:53s
12.Patrik Kroupa 03 5:13s; 16.Miloslav Ráž 5:36s
Startovalo 18 kluků.
Pořadí v PPBN po 8 závodech:
2.Matěj Bednář 82 bodů; 3.Dominik Gnip 75 bodů; 6.Jan Schnajberk 30 bodů;
 
Starší žáci (2001 – 2002), závod na 1900 metrů /PPBN/
1.místo: NICO BOKETTA 02 v čase 5:57s ve vystupňovaném závěru jasně první a ještě v poháru neprohrál.
2.místo: PETR NOVÁK 02 v čase 6:11s v konci nestačil, na celkové dobré umístění má málo závodů.
Startovalo 12 kluků.
Pořadí v PPBN po 8 závodech:
1.Nico Boketta 96 bodů; 9.Petr Novák 23 bodů.
 
Muži do 39 let (1977 – 1996), závod na 5700 metrů
1.místo: JAROSLAV DOUBEK 93 v čase 18:53s
 
Posledním závodem zařazeným do PPBN je Podzimní běh Olympu ve Stromovce (areál CS MV) a běží se v sobotu 5. listopadu 2016 od kategorie mladšího žactva jako Přebor Prahy.
 
Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.10.2016

 

Další aktuality

Upozornění na zrušení tréninků v tělocvičnách ZŠ K Milíčovu

Vážení rodiče, musíme přistoupit ke zrušení tréninků v tělocvičnách na ZŠ K Milíčovu a to v pondělí 28.ledna a ve středu 30.ledna 2019. celý článek

(vloženo 23.1.2019)

Výsledky z halových závodů juniorů a dorostu

Na Veřejkách v hale na Strahově a na Přeboru Plzeňského kraje mimo soutěž startovali naši mladí atleti a atletky z kategorie juniorů a dorostu. V mnoha případech padly osobní rekordy. celý článek

(vloženo 21.1.2019)

Výsledky z 2.Veřejných závodů Olympu žactva v hale ve Stromovce

Ve středu 16.ledna 2019 proběhly v hale Otakara Jandery na Olympu 2.Veřejné závody žactva. Na startu se objevilo 13žáků a žákyň a také 7 mladých atletů z kategorie mladšího žactva. Padla celá řada kvalitních osobních rekordů. celý článek

(vloženo 21.1.2019)

Výsledky z halových vícebojů juniorek v Jablonci nad Nisou

V jablonecké hale Na střelnici se v neděli 13.ledna 2019 zúčastnily naše juniorky Přeboru Libereckého KAS v halovém pětiboji při startech mimo soutěž. celý článek

(vloženo 15.1.2019)

Halové výsledky žactva v úvodu sezóny 2019

Halové starty 2019 zahájilo žactvo na 1.Veřejných závodech žactva 9.ledna ve Stromovce, za vysoké účasti mladých atletů.Výsledky uvedeny podle kategorie žactva a mladšího žactva. celý článek

(vloženo 15.1.2019)

Více aktualit