Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z MEZISTÁTKA ŽACTVA V TRNAVĚ

Podle výsledků z Mistrovství ČR žactva v Jablonci nad Nisou byla nominována žákovská reprezentace. Bojovala v sobotu 24. září 2016 s týmy Maďarska, Slovinska, Chorvatska a domácího Slovenska na mezistátním víceutkání v Trnavě.
Závody při našem trojnásobném zastoupení proběhly za krásného počasí.
TERKA ŠÍNOVÁ startovala na 100m překážek a zvítězila v čase 14,02s. Druhé vítězství získala jako finišmanka štafety 4x100m. Společně s Novotnou, Bumbálkovou a Hůlkovou holky vyhrály ve výborném čase 48,21.
Do závodu šla s virózou „přímo z postele“, také u ní jablonecké počasí vykonalo své.
Na chodecké trojce jsme měli zastoupení v obou kategoriích.
HONZA ŠVEJDA opět prokázal skokové zlepšení v chůzi na 3000m a došel ve výrazně zlepšeném osobáku 15:48,00s na sedmém místě. Zlepšení osobáku z Jablonce o další minutu. Jeho poctivý přístup v chodecké a běžecké přípravě začíná přinášet ovoce.
SÁRA HOLEČKOVÁ šla do závodu s vysokými ambicemi, ale bohužel po nějakých 600m ji „zradilo koleno“ a došla se sebezapřením na osmém místě v čase 17:43,63s.
o půl minuty za jabloneckým osobákem.
V celkovém hodnocení týmů zvítězila ČR, kluci samostatně nejúspěšnější, holky těsně na druhém místě za Maďarkami.

Přidáno/aktualizováno: 10.10.2016

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek