Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z PŘEBORU PRAHY MLADŠÍHO ŽACTVA JEDNOTLIVCŮ

Ve dnech 15.-16. června 2016 proběhl na Kotlářce Přebor Prahy mladšího žactva jednotlivců.
Naše účast nevalná, startovalo pouze sedm závodníků. Při opakovaných omluvách děvčat ze soutěží družstev nelze udělat výkony, tudíž nelze se dostat do výběrů na přebornickou soutěž, mnozí přihlášení se omluvili.
Výsledky a umístění těch, kteří závodit chtějí a závodili, byly výborné, s medailemi a osobními rekordy. Závodům přálo hezké počasí.

DVĚ ZLATÉ PŘEBORNICKÉ MEDAILE
1.místo: Eliška Landsmannová 03 po svém tradičně pomalém začátku vzala závod do svých rukou a získala zlatou medaili v čase blízkém osobnímu rekordu 2:29,90s. Rozhodně má na lepší čas, k tomu by potřebovala rychle rozběhnutý závod bez váhavého začátku.
1.místo: Dominik Gnip 03 nastoupil na třístovku poprvé, bez zaběhnutého času a běžel v posledním rozběhu bez konkurence. Vyrazil dech dalším závodníkům, kteří už už si rozdělovali medaile, ale zbyly na ně jen ty méně kvalitní. Vyběhl si hodně kvalitní osobní rekord 42,19s a zvítězil s náskokem 1,05s na druhého borce.

ŠTAFETA KLUKŮ STŘÍBRNÁ
2.místo: štafeta 4x300m mladší žáci v čase 3:02,52s.
Kluci běželi v sestavě: Honza Schnajberk, Matěj Bednář, Patrik Kroupa, Dominik Gnip.
Na úsecích běželi všichni jak nejlépe uměli, o tom vypovídá výborný čas, ale doplatili na pomalé předávky. Marná byla snaha Dominika na finiši, když dotáhl snad patnáctimetrovou ztrátu během poloviny úseku, v konci se se slávistou přetahovali, ale tahali jsme v cíli za kratší provaz. I tak pěkný úspěch našich kluků.

DOMINIK DOKOMPLETOVAL MEDAILOVOU SBÍRKU
3.místo: Dominik Gnip 03 po úspěchu na třístovce, poprvé na startu poloviční trati, byl už zařazen do nejsilnějšího běhu. Zvládl to a doběhl si pro bronz v pěkném osobním rekordu 19.96s.
Z Kotlářky si odvezl kompletní sadu přebornických medailí.

5.místo: Honza Schnajberk 04 si vytvořil osobní rekord 46,25s a za medailí nebyl daleko, je mladší ročník v kategorii.
6.místo: Matěj Bednář 03 byl zařazen do druhého běhu společně se spolufavoritem Kožinou, doběhl za ním v čase 5:14,78s. Kluci za to nevzali a tak jim běžci z prvního běhu (ruční měření) vypálili rybník a medaile si odvezli oni. Škoda, Matěj na medaili určitě měl.
10.místo: Matěj Bednář 03 běžel nedlouho po patnáctistovce a zaběhl si osobní rekord 46,66s, bylo to tam před ním hodně těsné.

Do desítky se neumístili:
Patrik Kroupa 03 při svém prvním startu na 300m osobní rekord 47,68s.
Marek Dolejš 04 Marek Dolejš 04 na 1500m osobní rekord 5:42,00s.
Eliška Ondríková 04 také na svém osobním maximu, na 60m v čase 9,60s a na 150m 23,58s.

Z přihlášených nestartovali: Vilda Bednář, Alex Šimek, Eliška Králová, Magdalena Teplá.

Přidáno/aktualizováno: 22.6.2016

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek