Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY ZÁVODU O POHÁR PRAŽSKÉ PRIMÁTORKY

Tradičně, v předprogramu Memoriálu Josefa Odložila 6. června 2016 na Julisce, se konal tradiční závod určený pro družstva mladších žáků a mladších žákyň O pohár pražské primátorky.
Mezi vybranými i mimopražskými osmi družstvy zastoupen i náš oddíl.

Soutěžilo se ve sprintu na 60m, v běhu na 800m, ve výšce, hodu kriketem a ve štafetě 4x200m.
Pro pořadí družstev byl zisk bodů z jednotlivých disciplín, umístění bylo prestižní záležitostí.

Mladší žáci se předvedli ve výborném světle, mladší žákyně se omlouvaly jedna za druhou a nakonec startovala jediná Eliška Landsmannová.

Výsledky:
60 metrů
7.místo: Patrik Kroupa 03 v základním osobním rekordu 9,00s (304 bodů).
Mimo bodování pro družstvo běžel ještě Matěj Bednář 03 v osobním rekordu 9,02s a Honza Schnajberk 04 v osobním rekordu 9,05s.

800 metrů
1.místo: Dominik Gnip 03 při svém prvním startu v kvalitním osobním rekordu 2:20,97s (593 bodů) ukázal svoje běžecké předpoklady.

1.místo: Eliška Landsmannová 03 překonala bolesti paty a vyběhla si kvalitní osobní rekord 2:29,49s (699 bodů) a získala jediné body v kategorii dívek.

Výška
1.místo: Tomas Jarvinen 05 ač ještě není věkem mladší žák, nechal za sebou všechny konkurenty a vyhrál v pěkném osobním rekordu 144cm (345 bodů).

Kriket
7.místo: Alex Šimek 04 v osobním rekordu 41,54m (237 bodů).

4x200 metrů
2.místo: Patrik Kroupa, Matěj Bednář, Honza Schnajberk, Dominik Gnip v čase 1:56,08s (917 bodů).

Mezi mladšími žáky byli nejúspěšnější kluci z SKP Nymburk se ziskem 2.694 bodů, naši kluci vyhráli stříbrný pohár a získali 2.396 bodů, za nimi výběry Slavie, Aktisu, Spartaku 4, USK atd.

Přidáno/aktualizováno: 12.6.2016

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek