Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

 

NA JIŽŇÁKU OSM MEDAILÍ PRO NAŠE MLADÉ ATLETY

 
V sobotu 16. dubna 2016 pořádal náš oddíl v Centrálním parku na Jižním Městě
5. ročník BĚHU JIŽNÍM MĚSTEM.
Ranní deštivé počasí nevěštilo dobrou pohodu pro závodění, nakonec se vyčasilo a závody proběhly za dobrých běžeckých podmínek za účasti téměř 300 účastníků, z nichž se objevilo 70 našich mladých atletů a adeptů atletiky.
K hodnocení BJM se vrátíme v jiném příspěvku, v této Aktualitě výčet výsledků našich atletů a ten hodnotíme jako velmi úspěšný, ať se týká počtu startujících i krásných umístění našich mladých nadějí. Posuďte sami:
 
TŘI ZLATÉ, STŘÍBRNÁ A ČTYŘI BRONZOVÉ MEDAILE
Další čtyři čtvrtá, tři pátá a čtyři šestá místa.
 
NICO SBĚRATELEM ZLATÝCH MEDAILÍ
ŽÁCI (2001 – 2002), závod na 2300 metrů (PPBN)
1.místo: NICO BOKETTA 02 si nenechal uniknout třetí pohárové vítězství a zvítězil s jistotou v čase 7:37s. Po třech závodech vede s maximálním počtem bodů 48 bodů.
4.místo: Honza ŠVEJDA 01 jen těsně nezískal jihoměstskou medaili, ale získal cenné pohárové body v čase 8:05s a ukazuje, že z něho, vedle chůze, může být i dobrý běžec. Po třech závodech na osmém místě se 7 body.
Péťa Novák 02 byl na škole v přírodě, přišel o body a souboj s Nicem.
Běželo 12 žáků
 
ŽÁKYNĚ (2001 – 2002), závod na 2300 metrů (PPBN)
6.místo: Kačka HOŠKOVÁ 02 si testovala běžeckou připravenost v rámci chodecké přípravy a získala body do poháru v čase 10:43s.
8.místo: Kristýna VEJŠICKÁ 02 podobně jako Kačka se připravuje na chodecké závody a doběhla v rámci této přípravy v čase 11:56s.
Běželo 8 žákyň.
 
MATĚJ S BRONZEM
ŽÁCI MLADŠÍ (2003 – 2004), závod na 1200 metrů (PPBN)
3.místo: MATĚJ BEDNÁŘ 03 nestačil na Hrouzka a Vindušku, připsal si i tentokrát vysoké pohárové body a dosáhl na medaili v čase 4:18s. Po třech závodech na druhém místě s 36 body.
5.místo: Dominik GNIP 03 má za sebou minimum startů a velmi příjemně překvapil dosaženým umístěním v čase 4:34s. Po třech závodech v desítce se 6 body.
6.místo: Honza SCHNAJBERK 04 z našich kluků tentokrát třetí s pěknými pohárovými body za čas 4:40s. Po třech závodech na čtvrtém místě se 16 body.
12. Alex Šimek 04 v čase 4:58s; 13. Patrik Kroupa 03 v čase 5:03s; 14. Vilda Bednář 03 v čase 5:09s; 15. Jakub Srnec 04 v čase 6:47s.
Běželo 15 mladších žáků.
 
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ (2003 – 2004), závod na 1200 metrů (PPBN)
17. Martina Zajícová 04 v čase 5:28s.
Eliška Landsmannová 03 nestartovala pro kolizi s jiným sportem, po třech závodech na sedmém místě se 13 body.
Běželo 20 mladších žákyň.
 
MAREK SE STŘÍBREM A TÉMĚŘ ZLATÝ
PŘÍPRAVKA ŽÁCI III (2005 – 2006), závod na 600 metrů (PPBN)
2.místo: MAREK VANDÍREK 05 bojoval až do samotného cíle o zlatou, jen těsně o 0,5s se musel sklonit před Dlabačem v čase 2:00,2s 0,5a připsal si první pohárové body. Po třech závodech na pátém místě se 13 body.
4.místo: Tomas JARVINEN 05 po dlouhé tréninkové pauze jen těsně za medailí v čase   2:03,7s, potřebuje závodit. Po třech závodech na osmém místě se 7 body.
6.místo: Honza  HURDÁLEK 06 nejrychlejší z mladšího ročníku v kategorii v čase 2:06,9s s cennými pohárovými body. Po třech závodech na čtvrtém místě s 19 body.
14. Dan Kopřiva 05 v čase 2:25,3s; 16. Filip Bartoň 06 v čase 2:29,7s; 19. Patrik Mačina 05 v čase 2:31,9s.  
Běželo 21 chlapců.
 
MÍŠA SE DOČKALA MEDAILE
PŘÍPRAVKA ŽÁKYNĚ III (2005 – 2006), závod na 600 metrů (PPBN)
3.místo: MÍŠA RUBEŠOVÁ 05 se dočkala v domácím prostředí po pěkných nemedailových umístěních konečně medaile a získala cenné pohárové body v čase 2:10,9s. Po třech závodech na čtvrtém místě s 19 body.
4.místo: Kim BOKETTOVÁ 05 není zatím v oddílu, ale chystá se být členkou, stálo by to zato, příklad bráchy táhne, zaběhla 2:15,1s. Po třech závodech na devátém místě se 7 body.
5.místo: Eliška KRAMEŠOVÁ 06 bez závodních zkušeností pěkné umístění za čas 2:16,3s.
8.místo: Verča DVOŘÁKOVÁ 06 s pohárovými body ze závodu, zaběhla 2:23,7s.
9.místo: Marie CHOVANCOVÁ 06 první pohárové body a čas 2:24,0s.
12. Natálie Slachová 06 v čase 2:25,9s; 13. Tereza Procházková 06 v čase 2:26,2s; 14. Barbora Košařová 06 v čase 2:28,6s; 18. Alena Žaludová 06 v čase 2:33,0s; 10. Nela Matějková 06 v čase 2:33,8s; 20. Natálie Prokopová 06 v čase 2:35,6s; 21. Lucie Žariková 06 v čase 2:36,9; 23. Lucie Laubeová 06 v čase 2:39,5s; 24. Anna Votočková 05 v čase 2:39,8s; 25. Vanda Hegerová 06 v čase 2:40,1s; 27. Vivienne Tore 05 v čase 2:44,3s; Monika Cuřínová 05 v čase 2:47,7s; 29. Emma Vorlová 05 v čase 2:50,9s; 30. Kateřina Králová 05 v čase 2:59,2s.
Běželo 30 děvčat.
 
PŘÍPRAVKA ŽÁCI II (2007 – 2008), závod na 600 metrů
16. Vít Zámostný 07 v čase 2:43,7s; 17. Matyáš Srnec 08 v čase 2:45,2s; 18. Jakub Kaucký 08 v čase 2:46,3s; 20. Šimon Kaucký 08 v čase 2:54,6s; 21. Štěpán Tůma 08 v čase 2:56,8s.
Běželo 22 chlapců.
 
DANČA NEPŘERUŠILA ZLATOU SÉRII
PŘÍPRAVKA ŽÁKYNĚ II (2007 – 2008), závod na 600 metrů
1.místo: DANČA MANDÍKOVÁ 07 si doběhla s přesvědčivým závěrem pro suverénní vítězství v čase 2:10,9s a lze konstatovat, že v kategorii nemá soupeřku.
5.místo: Andrea PROKOPOVÁ 08 bez větších závodních zkušeností dosáhla na velmi pěkné umístění v čase 2:21,6s.
6.místo: Adéla BAJTLOVÁ 07 také pěkné umístění v čase 2:23,6s.
10.místo: Laura Anna ŘEHÁKOVÁ 08 se vešla do desítky za čas 2:34,5s.
11. Caroline LLoyd 07 v čase 2:34,8s; 13. Ema Šedlbauerová 08 v čase 2:42,3s; 14. Nela Škodová 08 v čase 2:43,9s; 16. Kateřina Stejskalová 07 v čase 2:48,2s; 10. Klára Žaludová 08 v čase 2:54,3s; 21. Dita Hegerová 08 v čase 2:57,0s; 22. Barbora Holečková 08 v čase 2:59,3s.
Běželo 22 děvčat.
 
MÁME ŠIKOVNÉ MLADÉ TALENTY TAKÉ V NEJMLADŠÍCH KATEGORIÍCH
PŘÍPRAVKA ŽÁCI I (2009 – 2010), závod na 450 metrů.
4.místo: Michal MANDÍK 10 se už vyzná a jako mladší ročník v kategorii těsně za medailí v čase 2:10,6s.
9.místo: Radek MAČINA 09 v čase 2:20,6s.
21. Matěj Sechovec 10 v čase 2:50,2s.
Běželo 26 chlapců.
 
 
PŘÍPRAVKA ŽÁKYNĚ I (2009 – 2010), závod na 450 metrů.
3.místo: KAROLÍNA LAŇKOVÁ 09 jeden z mnoha příkladů, že máme šikovné mladé adepty atletiky, bez závodních zkušeností s bronzem v čase 2:10,8s.
4.místo: Nikola PTÁČKOVÁ 09 s atletickými geny těsně za medailí v čase 2:15,0s (Ptáčata zatím nejsou členkami oddílu).
5.místo: Kristýna HANÁKOVÁ 09 na pěkném umístění v čase 2:15,9s.
6.místo: Adéla PTÁČKOVÁ 09 druhá ze sesterské dvojice v čase 2:16,2s
11. Sára Zavřelová 09 v čase 2:19,4s; 13. Oliwia Plichta 09 v čase 2:22,7s; 16. Adéla Veverková 09 v čase 2:28,9s; 18. Táňa Štěpánková 10 v čase 2:30,2s; 20. Petra Stejskalová 09 v čase 2:36,0s; 21. Kristýna Miclíková 10 v čase 2:37,1s; 23. Olga Hoznourová 10 v čase 2:38,9s.
Běželo 26 děvčat.
 
BROUČCI (2011 – 2013), závod na 100 metrů.
17. Kryštof Vorel 12 v čase 41,2s.
Běželo 23 broučků.
 
BERUŠKY (2011 – 2013), závod na 100 metrů.
1.místo: VALÉRIE ŘEHÁKOVÁ 12 na přání otce startovala za oddíl, členkou se teprve stane, vítězný čas 26,0s.
3.místo: LINDA HEGEROVÁ 11 o vteřinu za vítězkou taky s prvním úspěchem v čase 27,0s.
7.místo: Kateřina HANÁKOVÁ 11 v čase 30,5s.
Běželo 17 berušek.  
 
Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz

 

 

Přidáno/aktualizováno: 17.4.2016

 

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Více aktualit