Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Dvě vítězství na Velikonoční hale žactva

Atletická hala Na Střelnici v Jablonci nad Nisou je opravdu v permanenci. Po Gala představení mistrů tam závodili po týdnu, v sobotu 12. března 2016, atletické naděje na Velikonoční hale žactva a k naší radosti velmi úspěšně v početné konkurenci také naše mladé naděje. Danča a Marek zvítězili ve svých kategoriích v atletickém čtyřboji.

DVĚ PRVENSTVÍ VE ČTYŘBOJI S OSOBÁKY

Čtyřboj pro naše kategorie měl v programu  tyto disciplíny: 50 metrů – 300 metrů – dálka – hod medicinbalem.

Kategorie Minipřípravka dívky (2007 - 2008)

DANČA MANDÍKOVÁ 07 zvítězila ve čtyřboji v konkurenci 33 holek a vedla si suverénně. Nastřádala až neskutečný zisk 1.926 bodů a na druhou v pořadí získala 438 bodů!! Zvítězila s velkou !! převahou v obou běžeckých disciplínách, jedinou přemožitelku našla v dálce a šestá byla v medíku, při všech startech svá maxima. Výkony: 8,33s – 54,33s – 3,88m – 6,60m.

Její suverenitu podtrhuje například rozdíl před druhou pořadí ve sprintu o 0,36s a o 3,65s na tříkile.

Kategorie Přípravka dívky (2005 – 2006)

MÍŠA RUBEŠOVÁ 05 závodila v konkurenci 56 holek a dosáhla při bodovém součtu 1.669 bodů v početné konkurenci na sedmnácté místo při svých nejlepších osobních výkonech, nejlépe se umístila na tříkile, kde byla sedmá nejrychlejší. Výkony: 8,82s – 53,89s – 3,47m – 5,50m.

Kategorie Přípravka chlapci (2005 - 2006)

MAREK VANDÍREK 05 zvítězil ve čtyřboji v konkurenci 47 kluků, když načetl 1.600 bodů a na druhého v pořadí měl 31 bodů. O setinku druhý za nejrychlejším na 50m, suverénně o 3,56s vyhrál tříkilo (před Honzou), šestý v dálce a ve svém nepříliš silném medíku sedmnáctý. Výkony: 7,83s – 49,70s – 3,92m – 6,60m.

HONZA HURDÁLEK 06  obsadil ziskem 1.234 bodů v kategorii s Markem osmé místo. Nejlépe si vedl na tříkile, kde byl druhý ve svém nejrychlejším čase.
Výkony: 8,54s – 53,26s – 3,73m – 6,10m.

Přidáno/aktualizováno: 17.3.2016

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek