Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z mimodráhových závodů

Nejprve k tomu, proč v titulku mimodráhové závody. Běhají se přespoláky neboli krosy v terénu, běhy do vrchu, Stromovka není kros, ale silniční běh na okruhu atd. Všechno možno shrnout pod mimodráhové běhy.

Míle s úsměvem

V sobotu 9. ledna 2016 se rozběhl ve Stromovce, se startem a cílem u Šlechtovky, první díl běžeckého seriálu „Lívancový pohár 2016“. Každý měsíc budeme sledovat výsledky našich mladých běžců a běžkyň z okruhu ve Stromovce v závodě Míle s úsměvem, tak jak je už tradicí.

Kategorie do 12 let pro kluky a holky se věkově posunula, v roce 2016 mohou startovat ročníky 2004 a mladší. Jímá mě trocha nostalgie, že už nebude vidět a vítězit Matěj Bednář a sekundovat mu Vilda, ale čas plyne neúprosně.

Nicméně Matěj s Vildou na Stromovku nezanevřeli, bez bázně se zúčastnili závodu na dvojnásobné trati, než byli dosud zvyklí, o tom ve výsledcích níže.

TŘI UMÍSTĚNÍ NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ

KLUCI DO 12 LET

• 2. místo: Honza HURDÁLEK 06 v cíli v čase 7:10s, s koeficientem si své DRUHÉ MÍSTO udržel a získal velké body.
  • 13. místo: Michal MANDÍK 10 v cíli v čase 8:53s se pochopitelně vzhledem ke svému věku neobjevil v popředí startovního pole, ale právě věkový koeficient ho katapultoval nahoru až na ČTVRTÉ MÍSTO k zisku pěkných bodů.

Závodu se zúčastnilo 19 kluků.

HOLKY DO 12 LET

• 2.místo: Míša RUBEŠOVÁ 05 v cíli v čase 7:23s v těsném souboji s Dančou, po spočítání věkového koeficientu získala body za TŘETÍ MÍSTO.
  • 3.místo: Danča MANDÍKOVÁ 07 v cíli v čase 7:23,5s těsně za Míšou, poskočila po koeficientu na DRUHÉ MÍSTO.

Závodu se zúčastnilo 18 holek.

Dvě míle s úsměvem

Závodil nejen Matěj s Vildou, výsledky bez rozdílu kategorií, ty jsou dány věkovým koeficientem. Dali o sobě ve výsledcích vědět také rodiče našich mladých běžců.
Umístění zde uvádíme po přepočítání věkového koeficientu, časy reálně dosažené v cíli.

• 41.místo: Matěj BEDNÁŘ 03 doběhl v čase 13:54s a poprvé si vyzkoušel dvojnásobnou trať, osahal si ji a v dalších startech si bude moci porovnat své zlepšení.
  • 84.místo: Vilda BEDNÁŘ 03 doběhl v čase 15:21,0s a po koeficientu se zařadil jasně do první poloviny startovního pole.

Z výsledků rodičů také bez rozdílu kategorií - muži:
30.místo: Jan Rubeš v čase 12:05,0s; 63.místo: Stanislav Vandírek v čase 13:13,0s.
Závodu se zúčastnilo 189 běžců.

Z výsledků rodičů také bez rozdílu kategorií – ženy:
25.místo: Andrea Rubešová v čase 14:52,5s; 40.místo: Dagmar Bednářová v čase 15:39,0s.
Závodu se zúčastnilo 109 běžkyň.
Kompletní výsledky: cs.srichinmoyraces.org

Běh partyzánskou stezkou

V sobotu 9. ledna 2016 se paralelně s Mílí s úsměvem běžel 40. ročník Běhu partyzánskou stezkou v Oseku a to je závod, který se započítává do Berounského a zároveň i do Brdského poháru.

Holky (2007-2008), závod na 1300 metrů

2.místo: Sára DOLEJŠOVÁ 07 v čase 5:44s.

Kluci (2003-2004), závod na 1300 metrů

4.místo: Honza SCHNAJBERK 04 v čase 4:57s.
8.místo: Marek DOLEJŠ 04 v čase 5:02s.
10.místo: Alex ŠIMEK 04 v čase 5:14s.

Silvestrovský běh v Lysé nad Labem

Na Silvestrovském běhu v Lysé nad Labem se rozloučili „Mandíci“ se starým rokem.

Kategorie žákyně (2005-2008), závod na 800 metrů

2.místo obsadila Danča Mandíková 07 v konkurenci starších běžkyň v čase 2:45,2s.

Kategorie předškolní žáci (2009-2012), závod na 150 metrů

3.místo obsadil Michal Mandík 10 v čase 26,8s.

Přidáno/aktualizováno: 14.1.2016

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek