Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 21. listopadu 2015 se běžel 10.ročník Podzimního běhu Olympu. Do Stromovky zavítal vysoký počet účastníků ve všech kategoriích, včetně mladých běžců ve vybraných kategoriích PPBN. Na startu 17 našich mladých běžců.

DVĚ ZLATÉ A DVĚ BRONZOVÉ MEDAILE

Oba naši vítězové Honza Hurdálek i Nico Boketta si počínali v závodě suverénně, medailovou sbírku doplnila Daniela Mandíková a Honza Schnajberk.

DVĚ PRVENSTVÍ V PPBN 2015

Již před tímto závěrečným závodem měli jisté prvenství v PPBN Alex Šimek i Nico Boketta.
V pětici nejlepších, v kategoriích PPBN, se celkově umístili také Petr Novák, Matěj Bednář a Honza Schnajberk. Ti všichni budou pozváni na slavnostní vyhlášení v zatím neurčeném termínu.

Výsledky podle kategorií

PŘÍPRAVKA DÍVKY I (2008-2010), závod na 300 metrů

14. místo: Ema Šedlbauerová 08 v čase 1:15s; 20. místo: Lucie Dvořáková 09 v čase 1:27s.
Klasifikováno 34 dívek.

PŘÍPRAVKA CHLAPCI I (2008-2010), závod na 300 metrů

22. místo: Michal Mandík 10 v čase 1:18s.
Klasifikováno 40 chlapců.

PŘÍPRAVKA DÍVKY II (2006-2007), závod na 630 metrů

3. místo: DANIELA MANDÍKOVÁ 07 se opět prosadila v konkurenci starších holek a získala bronz v čase 2:17s.
8. místo: Magdalena Váchová 06 v čase 2:29s; 17. místo: Veronika Dvořáková 06 v čase 2:39s; 20. místo: Natálie Slachová 06 v čase 2:40s.
Klasifikováno 34 dívek.

PŘÍPRAVKA CHLAPCI II (2006-2007), závod na 630 metrů

1. místo: HONZA HURDÁLEK 06 stylem start cíl ovládl závod suverénně v čase 2:12s.
Klasifikováno 31 chlapců.

PŘÍPRAVKA DÍVKY III (2004-2005), závod na 630 metrů – PPBN

20. místo: Míša Rubešová 05 v čase 2:23s.
Klasifikováno 30 dívek.
Celkové pořadí v PPBN 2015 po 8 závodech:
11.Míša Rubešová 11 bodů.

PŘÍPRAVKA CHLAPCI III (2004-2005), závod na 630 metrů – PPBN

3. místo: HONZA SCHNAJBERK 04 se nezařadil v začátku závodu mezi vedoucí běžce, závěrečné zrychlení stačilo na bronz v čase 2:04s.
7. místo: Alex Šimek 04 v konci ztratil přední umístění a doběhl v čase 2:11s;
9. místo: Albert Matějka 04 v čase 2:16s; 18. místo: Dan Kopřiva 05 v čase 2:33s.
Klasifikováno 20 chlapců.

Celkové pořadí v PPBN 2015 po 8 závodech:
1. Alex Šimek 108 bodů; 4.Honza Schnajberk 72 bodů; 7.Marek Vandírek 29 bodů; 13.Albert Matějka 10 bodů.

MLADŠÍ ŽÁCI (2002-2003), závod na 1260 metrů – PPBN

1. místo: NICO BOKETTA 02 si počínal naprosto suverénně, ve druhém okruhu se soupeřům vzdaloval a předvedl pěkný závěrečný finiš v čase 4:11s.
9. místo: Matěj Bednář 03 v čase 4:35s; 11. místo: Dominik Gnip 03 v čase 4:40s;
22. místo: Vilda Bednář 03 v čase 5:02s.
Klasifikováno 35 chlapců.

Celkové pořadí v PPBN 2015 po 8 závodech:
1. Nico Boketta 113 bodů; 2.Petr Novák 74 bodů; 5.Matěj Bednář 42 bodů.

Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz

Přidáno/aktualizováno: 26.11.2015

 

Další aktuality

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

V neděli 11. dubna 2021 se uskutečnilo v Táboře Mistrovství ČR v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dorost. celý článek

(vloženo 14.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

v minulé Aktualitě jsme vás seznámili s termíny Prázdninových letních soustředění 2021 v domácích podmínkách v areálu Hrabákova v červenci a v srpnu. celý článek

(vloženo 5.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

procházíme složitým obdobím při omezení tréninkových aktivit z hygienicko-protiepidemických opatření. Věříme, že už v brzké době se tréninky bez omezení rozběhnou v obou lokalitách v areálu Hrabákova i ve školním areálu na Milíčově. celý článek

(vloženo 31.3.2021)

Informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) 2021

Aktualizované informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) v roce 2021 celý článek

(vloženo 12.3.2021)

Atletické výzvy 2021

celý článek

(vloženo 8.3.2021)

Více aktualit