Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Desítka medailí z 8. ročníku Podzimního běhání

V sobotu 17. října 2015 proběhl v domácím prostředí již 8. ročník Podzimního běhání se zázemím v areálu Hrabákova, závodilo se na přilehlých závodních tratích v Kunratickém lese. Ve vybraných kategoriích se běželo o body do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí. K organizaci závodu a troše statistiky se vrátíme na jiném místě v Aktualitách.

Výrazná úspěšnost našich mladých atletů:
Získali jsme  pět zlatých, tři stříbrné a dvě bronzové medaile,
zúčastnily se čtyři desítky našich mladých atletů.

 

Zde výsledky podle kategorií:

Kategorie BERUŠKY (2010 a mladší), závod na 100 metrů

2. místo: Klára MICLÍKOVÁ 10 v čase 21,9s a s první medailí.
12. místo: Jitka Zátková 10 v čase 26,5s; 22.Kateřina Hanáková 11 v čase 33,1s.
Doběhlo 29 holek.

Kategorie BROUČCI (2010 a mladší), závod na 100 metrů

1. místo: Michal MANDÍK 10 v čase 22,1s rozšířil medailovou sbírku.
Doběhlo 28 kluků.

Kategorie PŘÍPRAVKA ŽÁKYNĚ I (2008-2009), závod na 300 metrů

3. místo: Laura Anna ŘEHÁKOVÁ 08 v čase 1:07,3s získala první medaili.
6. místo: Klára ŽALUDOVÁ 08 v čase 1:09,0s.
7. místo: Ema ŠEDLBAUEROVÁ 08 v čase 1:09,4s.
11. místo: Anna Karásková 08 v čase 1:13,0s
12. místo: Kristýna Hanáková 09 v čase 1:13,5s
16. místo: Lucie Dvořáková 09 v čase 1:17,2s
20. místo: Vendula Douchová 09 v čase 1:20,6s.
Doběhlo 24 holek.

Kategorie PŘÍPRAVKA ŽÁCI (2008-2009), závod na 300 metrů

11. Adam Suchopar 08 v čase 1:12,5s; 15.Matyáš Srnec 08 v čase 1:17,6s.
Doběhlo 18 kluků.

Kategorie PŘÍPRAVKA ŽÁKYNĚ II (2006-2007), závod na 650 metrů

ČTYŘI HOLKY DO ŠESTÉHO MÍSTA
2. místo: Daniela MANDÍKOVÁ 07 stříbrná v čase 2:34s za Táborskou 06, z mladšího ročníku jasně nejrychlejší.
4. místo: Veronika DVOŘÁKOVÁ 06 v čase 2:43s společně se Sárou nedaleko za medailí.
5. místo: Sára DOLEJŠOVÁ 07 ve stejném čase s Veronikou 2:43s, druhá z mladšího ročníku.
6. místo: Magdalena VÁCHOVÁ 06 v čase 2:45s.
10. místo: Lucie Žariková 06 v čase 2:54s
14. místo: Nela Matějková 06 v čase 3:02s
15. místo: Natálie Slachová 06 v čase 3:06s
16. místo: Kateřina Stejskalová 07 v čase 3:07s
19. místo: Adéla Vyjídáková 07 v čase 3:18s.
Doběhlo 19 holek.

Kategorie PŘÍPRAVKA ŽÁCI II (2006-2007), závod na 650 metrů

1. místo: Jan HURDÁLEK 06 v čase 2:21s dalším zlatem pokračoval ve vítězném tažení.
13. místo: Eduard Vodvářka 06 v čase 2:48s.
Doběhlo 28 kluků.

Kategorie PŘÍPRAVKA ŽÁKYNĚ III (2004-2005), závod na 650 metrů do PPBN

6. místo: Michaela RUBEŠOVÁ 05 v čase 2:28s jako nejrychlejší z mladšího ročníku s body do PPBN.
Závod doběhlo 20 holek.
Celkově v PPBN po 6 závodech na 9. místě se ziskem 11 bodů. Body získalo 24 holek.

Kategorie PŘÍPRAVKA ŽÁCI III (2004-2005), závod na 650 metrů do PPBN

ZLATO A BRONZ PRO NAŠE KLUKY
1. místo: Jan SCHNAJBERK 04 v posledních závodech běhá skvěle, tentokrát zlatý po krásném finiši za 2:10s.
3. místo: Alexandr ŠIMEK 04 v cíli za 2:15s s bronzem a  připsal si důležité body do PPBN.
7. místo: Albert MATĚJKA 04 v cíli za 2:20s.
12. místo: Daniel Kopřiva 05 v čase 2:51s
13. místo: Jakub Srnec 04 v čase 3:07s.
Závod doběhlo 14 kluků.
Celkově v PPBN po 6 závodech je pořadí: 1. Alex 84 bodů, 2. Honza 54 bodů, 5. Marek 29 bodů, 10. Albert 8 bodů. Body získalo 24 kluků.
Škoda, že na startu nemohl být Tomas Jarvinen (nemocen) a nestartoval taky Marek, bylo by to pro naše barvy ještě o hodně zajímavější.

Kategorie MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2002-2003), závod na 1.300 metrů do PPBN

28. Kristýna Vejšická 02 v čase 6:48s „testovala“ připravenost k chodecké přípravě.
Závod doběhlo 29 holek.
Taky škoda, že nebyla Eliška Landsmannová (kolize s triatlonem), o vítězce by nebylo pochyb.

Kategorie MLADŠÍ ŽÁCI (2002-2003), závod na 1.300 metrů do PPBN

ZLATO A STŘÍBRO PRO NAŠE KLUKY
1. místo: Petr NOVÁK 02 ovládl závod na zisk zlata zrychlením ve druhém okruhu za 4:42s.
2. místo: Nico BOKETTA 02 už tradičně stříbrný v čase 4:46 pohlídal jistě cenné body do PPBN.
5. místo: Matěj BEDNÁŘ 03 ve stejném čase 4:58s jako čtvrtý, nejrychlejší z mladšího ročníku.
11. místo: Dominik Gnip 03 v čase 5:27s, poprvé na závodech se neztratil
14. místo: Vilém Bednář 03 v čase 5:41s.
Závod doběhlo 18 kluků.
Celkově v PPBN po 6 závodech je pořadí: 1. Péťa 74 bodů (v Motole startovat nebude), 2. Nico 65 bodů (při dvojnásobném bodování v Motole má šanci), 4. Matěj 36 bodů. Body získalo 25 kluků.

Kategorie STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2000-2001), závod na 1900 metrů do PPBN

7. místo: Iveta DUFKOVÁ 01 v čase 7:39s a s body do PPBN.
11. místo: Linda Dufková 01 v čase 8:17s
12. místo: Kateřina Eliášová 01 v čase 9:02s.
Závod doběhlo 12 holek.

Kategorie STARŠÍ ŽÁCI (2000-2001), závod na 1900 metrů do PPBN

7. místo: Jan ŠVEJDA 01 v čase 6:49s, poprvé na závodech a získal body do PPBN.
Závod doběhlo 9 kluků.

Kategorie MUŽI DO 39 LET, závod na 5.700 metrů

1. místo: Jaroslav DOUBEK 93 v zvítězil s náskokem v čase 18:52s.
V kategorii Muži 40-49 let doběhl na 4. místě Jan Rubeš v čase 22:23s.

Kompletní výsledky: www.bezeckenadeje.cz

Přidáno/aktualizováno: 19.10.2015

 

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Více aktualit