Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky hostujících ze soutěží družstev

Pražský pohár mládeže ve Stromovce

V areálu Centra sportu MV ve Stromovce, za pořadatelství PSK Olymp, proběhlo v úterý 9. června 2015 2. kolo Pražského poháru mládeže. V rámci soutěže, kam není náš oddíl přihlášen, závodila Páťa a Filip.

• Páťa BURAJOVÁ 99 zvítězila ve výšce v kategorii dorostenek výkonem 166cm a vytvořila si osobní rekord pod širým nebem (v hale 167cm).
  • Filip BROM 99 běžel 100m v kategorii dorostenců a výkonem 11,99s obsadil celkové deváté místo. Zkusil své štěstí na 300m přek., po pádu doběhl za 49,53s.

Výsledky ze soboty 13. června 2015

3. kolo II.ligy mužů a žen-sk.D v Jihlavě

• Linda DUFKOVÁ startuje za SK Kotlářku. V běhu na 200m zaběhla osobák 27,19s a obsadila tím časem třetí místo. V dálce se jí dařilo méně, skočených 4,67m stačilo na páté místo.
  • Terka Šínová se soustředí na Olympiádu, v tomto kole nestartovala.

3. kolo II.ligy mužů a žen-sk.B v Sušici

• Filip BROM startuje za Spartak Vlašim. V rozběhu na 100m zaběhl výborných 11,44s (jen 0,03s za osobákem), ve Finále B fouklo proti -2,9m/s a Filipa to odfouklo. Celkově devátý v čase 11,78s. Na 200m nenastoupil.
  • Další „Vlašimáci“ Adam Ptáček (zranění) a Matúš Janeček nezávodili, ani Robert Kučera (zranění) za AC Domažlice.

Výsledky z neděle 14. června 2015

3.kolo I.ligy-sk.A v Berouně

Za ASK Slavia nastoupily obě naše atletky.

• Anička KERBACHOVÁ odběhla vypuštěný rozběh na 100m za 12,34s, potom přešla na dálku. Skočila 5,54m a skončila na druhém místě. Do finále na 100m pro lehké svalové problémy nenastoupila. Už v pondělí startuje v Plzni na Olympiádě.
  • Páťa BURAJOVÁ skákala výšku a dálku. Za skočených 162cm obsadila sedmé místo, v dálce dala 4,78m.

Výsledky z úterý 16. června 2015

Přebor Prahy mužů a žen na Děkance

• Petr VACÁTKO, hostující za AC Radotín, startoval ve výšce a skočil 170cm, to stačilo na čtvrté místo. Laťka o 5cm výše byla dnes nad jeho síly.
  • Adéla ŠÍNOVÁ v barvách SK Kotlářka „B“ nastoupila na 100m a výšku. Ve sprintu si zaběhla pěkný osobák 13,62s a vybojovala tím druhé místo. V rozeskákané výšce musela kvůli startu vynechat postupnou výšku, 140cm těsně shodila, skončila na děleném osmém místě se 130cm.
  • Ondra HOREJŠ startoval v obou sprintech mimo bodování za družstvo. Na 100m ve zlepšeném osobáku 12,30s, na 200m mu vítr +3,2m/s odvál základní osobák 24,81s.
  • Za Kotlářku nestartovala Iveta Dufková (mimo území ČR), Verča Čižinská (ŠvP) ani Terka Vaňhová (doléčování nártu).

Přidáno/aktualizováno: 18.6.2015

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek